18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2012-02-13, 23:26 8
adresikpuma napisał/a:

cwaniakowaniem nazywasz to ze chcieli sobie postac pod kebabem czy pare słow prawdy o polskiej policji?
Ciekawe co by pan policjant powiedzial jesli ktos z tych groznych i niebezpiecznych pseudokibicow zechciał skorzystac ze swojego prawa i poprosił o wylegitymowanie sie i okazanie legitymacji słuzbowej?



Postać mogą ale spokojnie, nie drzeć ryja, nie odstraszać klientów, zachować się po prostu w miarę przyzwoicie. A znając życie i zwyczaj takiego "kibica" to nie obejdzie się bez rozpierdolonej ławki pod blokiem albo wypchanego na jezdnię kontenera ze śmieciami...
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-02-13, 23:33 3
e tam nikt z was tam nie był, nikt nie wie co było wcześniej. Tak bez powodu oddział policji nie stoi sobie na chodniku, chyba, że w warszawie inne zwyczaje są. Gdyby akcja była od początku - to jest stoją sobie pod tym kebabem i widać, że suką podjeżdżają bez powodu to ok. Pod publikę przed kamerą każdy może zgrywać pokojowca, a co było wcześniej tego nie widać.
Zgłoś
Avatar
Frex 2012-02-13, 23:35
Chyba czas wyjść z domu, jeszcze nie widziałem sytuacji by policja wyposażona w tarcze itp. blokowała budkę z kebabem. Nie znam sytuacji, ale po waszych komentarzach domyślam się że było coś w tym stylu: koledzy stoją sobie przed kebabem i czekają aż ich będzie gotowy, jadąca radiowozem policja (bo chyba policjanci wyposażeni w tarcze nie przechadzają się chodnikiem) zobaczyła ową grupkę i także zapragnęła się pożywić. Wywiązała się kłótnia (którą obserwujemy na filmiku) z powodu braku wystarczającej ilości mięsa.

Serio, nie wiem jak inaczej zinterpretować takie filmiki, zero informacji o tym dlaczego taka sytuacja miała miejsce. Większość jest właśnie takich filmików gdzie widać że niby kibice (bo to najczęściej oni są bohaterami tych filmików) są poszkodowani. A ja bym chciał zobaczyć całą sytuację, chociaż raz, wraz z początkiem jak i końcem, a nie urywek pokazujący ubolewanie. Nie chce mi się wierzyć że do takich sytuacji jak ta, czyli stania sobie na chodniku w parę osób wzywana jest policja z tarczami. Sam czasami nie jestem zadowolony z zachowania policjantów, ale takie sytuacje? Chuj pewnie jest to spowodowane tym że gówno wiem o otaczającym mnie świecie.
Zgłoś
Avatar
^50Cent^ 2012-02-14, 0:13
Kurwa taki mróz a Ci srają się po mieście i guza szukają
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2012-02-14, 0:14 2
beta.sportowefakty.pl/pilka-nozna/267519/wisla-krakow-juz-z-superpucha...

Myślę, że ta akcja ma związek z tym, że była planowana manifestacja - policja przygotowała się na dużą grupę ludzi a przyszło ich 5 czy 6 dlatego wyglądało to tak groteskowo.
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-02-14, 0:22 1
Mają plan żeby kibiców odciąć od paśnika to po dwóch dniach zmiękną
Zgłoś
Avatar
DjKloPS 2012-02-14, 0:26
bez powodu policja w pełnym rynsztunku tam nie przyjechała.
Zgłoś
Avatar
ziomboy88 2012-02-14, 0:38
adresikpuma napisał/a:

cwaniakowaniem nazywasz to ze chcieli sobie postac pod kebabem czy pare słow prawdy o polskiej policji?
Ciekawe co by pan policjant powiedzial jesli ktos z tych groznych i niebezpiecznych pseudokibicow zechciał skorzystac ze swojego prawa i poprosił o wylegitymowanie sie i okazanie legitymacji słuzbowej?



w trakcie działań w poddoddziałach zwartych nie ma czegoś takiego jak legitymowanie się na "zechcenie" ba nawet w czasie zwykłych czynności policjant umundurowany nie musi się legitymować. Natomiast musi podczas kontroli drogowej....
Dla mnie zwykłe pajacowanie bo wiedzieli że kolega nagrywa...
Zgłoś
Avatar
Slimak250991 2012-02-14, 2:37
Kibice prowokowani przez stróżów prawa... hmmm... ale czy tylko ja słyszałem w 0:51 minucie słowa "nie prowokuj ku**a policji" ? co za tym idzie, kibole jednak chyba nie stali bezczynnie w obecności policji i nie była to jednostronna prowokacja
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2012-02-14, 2:38 4
"Młodzi policjanci, młodzi kibice - kretyni kontra kretyni. "
Zgłoś
Avatar
piotrakles 2012-02-14, 9:12
żałosne. "chciałbym zjeść kebaba. czy mogę przejść? chciałbym zjeść kebaba" - dobrze, ze sie tam nie rozplakal, ze zli policjantowie nie dali mu zjesc kebaba
Zgłoś
Avatar
pretor 2012-02-14, 9:30 1
Mieli rozkaz z centrali że chodnik ma być zablokowany z powodu planowanych demonstracji to go kuźwa blokują. A Wy najeżdżacie na policje, że nieudacznicy, itp. A jak przyjdzie co do czego to pierwsze lecę i dzwonię na policję.

Mają taki rozkaz to tak robią. A prowokacyjne to było zachowanie tych debili co wyzywali policjantów od komunistów i nic poza tym. I tu na pewno nie poszło o budkę z kebabami tylko o coś więcej, ale autor filmiku zapewne szykuje się do pracy w tvn bo wstawił najciekawszy kawałek, ciekawe co było przed tym nim "włączył" kamerę.
Zgłoś
Avatar
antykreator123 2012-02-14, 10:16
Policja vs. kibole- tutsi i hutu kurwa mać. I jedni i drudzy chyba do końca nie wiedzą o co im chodzi.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-14, 10:19
Czy to ci kibice legii, ktorzy robia rozpierduche, jak tylko puscic ich za granice(vide Wilno)? "Komunistyczne prowokatory" sie usmialem, niech ten mlot skonczy szkole, niech debile zaloza rodziny, niecvh wydorosleja, a im sie oczy otworza, ze w zyciu poza meczami, cpaniem, zabawa i sprowadzaniem siebie do poziomu zwierzecia, trzeba zrobic cos jeszcze, czyms sie wykazac. Po to, by zostac obywatelem, a nie bydleciem. Potem zaczniemy rozmawiac o szacunku i o prawach obywatelskich. Wiem, zaraz bedzie gadka, ze kibice to gleboko startyfikowana grupa spoleczna, ale proponuje rozpoczac lekture od Ericha Fromma, C.C. Junga i na koniec Baumana i McLuhana, zeby zrozumiec, ze w tym wypadku to naprawde nic nie znaczy, bo w zretrybalizowanej komunie, niestety specjalizacje sie nie licza. Co do policji to ja nic nie powiem, bo taka ich nedzna praca.
Zgłoś
Avatar
Gngpower 2012-02-14, 10:33
@DR_DRE. Nie rozumiesz... ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie