18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Lam3rZ 2012-02-14, 10:39
Hauer88 napisał/a:

Kibice Legii prowokowani przez "stróżów prawa" pod budą z kebabami...



Ty chyba kurwa czlowieku pomyliles mozgi... czemu Stróżów Prawa napisales w cydzuslowiu a kibicow bez? jak to sa kurwa pseudo kibole, ktore tylko czekaja by zrobic burde - idz sie lecz.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2012-02-14, 11:32
Prawda jest taka, że ten pierdolony plebs mający za wzór Peje, Firmy i inne przypały po prostu robi syf, a na dodatek pokazuje następnym pokoleniom jak jebać policje na 100 pro. Wzajemny szacunek i wszystko byłoby spoko.
Ale nie - trzeba być Jotpenastokurwaprocent bo inaczej nie jest się kól. A przyjdzie co do czego, jak jeden z drugim pałą dostanie to wielka afera bo policjant przyjebał "niewinnemu kibolowi" czy innemu plebejuszowi.
Napierdalacie na policję a sami to zjebaliście. Dajcie na tacę 10 zł za to, że już nie ma komuny i policja ma ograniczone prawa. Bo powinni mieć prawo zagonienia motłochu w kąt na spałowanie każdego po dwa razy (drugi raz prewencyjnie).
OK - wolność słowa musi być, jest zajebista itepe - ale wolność kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innej osoby. Kończy się również wtedy gdy wchodzicie na godność drugiej osoby/organu/instytucji.

Wstyd mi za was. Ja wcale policji nie bronię, bo też to swoje przypały są, ale no kurwa, jakoś nie biegam po Waszych slumsach w koszulce JP na 100%, a potem jak mi ktoś przypierdoli, albo jak mi zajebią samochód to lecę na komisariat i błagam dyżurnego żeby się tym zajął.

Dzięki Wam, hipchujowcom i innym jotpeciarzom, naprawdę chciałbym żeby policja mogła tłumić motłoch siłą.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-14, 11:41 1
Moim zdaniem Policja powinna w końcu zastrzelić kilku z nich (niby to przypadkiem żeby nie było problemów), to reszta by się obsrała i skończyło by się burczenie.
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2012-02-14, 11:47
Jebać (7)egłą... nie ma nic bardziej żenującego od jej kibiców
Zgłoś
Avatar
SonGohan 2012-02-14, 12:44 1
Jak zwykle najebani i w grupie cwaniakują. Jak zajdziesz jednego w ciemnej uliczce to się zesra ze strachu, ale w ekipie 5 jednego będzie kopać i to jeszcze z maczetami w rękach. Jak ja kurwa nienawidzę takich ludzi. Większość z nich ma mentalność gestapowca. Kurwa jego mać!
Zgłoś
Avatar
N................H 2012-02-14, 12:54
DR_DRE napisał/a:

Jedni cwaniakują drudzy cwaniakują, kto kogo prowokuje ? nabijają się publicznie z policji później płacz jacy to oni źli, za komuny dostał by pała przez głupi łeb 20 razy i by się skończyło rumakowanie, sami zaczepki szukają a później jacy to pokrzywdzeni nie są, gdyby chcieli to to by się skończyło dobrze wiemy jak.



Nie widze tu zadnego "cwaniakowania" ze strony kibicow, ani policji. Oczywiscie takie zyjace w swoim swiecie k.... jak ty patrza na swiat stereotypowo. Widza tzw. "dresa" badz kibica danego klubu pilkarskiego i od razu mowia/pisza/mysla, ze sa nierozwinieci, niszcza wszystko, nie mysla i nienawidza policji bez danego powodu. Swiat nie jest czarno-bialy.
Z filmu wynika, ze chca po prostu zjesc kebaba. Czy to takie zle?! Nie slysze tutaj publicznego nabijania sie z policji. Sama prawda.
PS. Pewnie, ze za komuny bylo lepiej. Niech cie leja za to ze nic nie zrobiles... Wyjscie z komuny umozliwia nam - ludziom, walke z tym calym systemem. Niestety wiekszosc tego nie ogarnia przez co dalej zyjemy w chujowych warunkach dajac sie tak oklamywac oraz manipulowac. A wszystko to, bo "tak juz tu jest"...
Zgłoś
Avatar
k................7 2012-02-14, 13:03
DR_DRE napisał/a:

Jedni cwaniakują drudzy cwaniakują, kto kogo prowokuje ? nabijają się publicznie z policji później płacz jacy to oni źli, za komuny dostał by pała przez głupi łeb 20 razy i by się skończyło rumakowanie, sami zaczepki szukają a później jacy to pokrzywdzeni nie są, gdyby chcieli to to by się skończyło dobrze wiemy jak.



nie zebym jakos bronil tych gimbusow, ale jak ci brak komuny, bo ci dziadek z babka powiedzieli ze wtedy bylo lepiej to wypad do jakiegos kurwidolku gdzie pokaza ci to to komuna.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-02-14, 13:04
jebane zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-02-14, 15:15
@NawarPH Chłopcze przeczytaj moją wiadomość ze zrozumieniem, gdzie napisałem że komuna była lepsza ? stwierdziłem w bardzo prosty sposób fakt, że za komuny każdy przejaw braku szacunku w stronę przedstawicieli prawa, kończył się pałowaniem, wielokrotnie bez powodu było samo pałowanie, zmierzam do tego, że ludzie za dużo sobie pozwalają w dzisiejszych czasach dlatego nazwałem to cwaniakowaniem. Pomijam fakty, które przemawiają że policja źle działa, ale to organizacja PAŃSTWOWA i należy się jej szacunek, poza tym chce zobaczyć jak go okazujesz jak Ci ktoś w morde przyleje i będziesz zgłaszać pobicie, ale widzisz tutaj dochodzimy do meritum Twojej wypowiedzi, jak Ty nie potrafisz zrozumieć tak prostego stwierdzenia jak te które przytoczyłem wcześniej to o czym my możemy rozmawiać ?
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-02-14, 17:20
Chujowe jak cała Warszawa.
Zgłoś