18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BambiPMT 2023-01-23, 14:28 13
Leatherface napisał/a:

Tak się składa, że swastyka była przed nazistami jak i jest po nich, nie mieli na nią monopolu. Nie żebym sympatyzował, jednak należy się trochę doedukować.



Ta kurwa. Koleś se symbol słońca wytatuował. Na szyi pewnie symbol Azow, to powiesz że to po prostu fikuśny grot strzały?
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-01-23, 14:30 4
Mi się wydaje że powinna być zasada: "Jak znajdę minimum 5 debili ze swastykami w danym kraju to powinno się napaść na ten kraj i zrównać kilka miast z ziemią. I nie ważne że prezydent Państwa to żyd po ojcu i matce. Zrównać wszystko z ziemią"
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-23, 14:35 3
Bambrych napisał/a:

Ta kurwa. Koleś se symbol słońca wytatuował. Na szyi pewnie symbol Azow, to powiesz że to po prostu fikuśny grot strzały?



Jeśli chodzi o tego kolesia to przysłowiowy chuj mu w dupę, nie wnikam do czego nawiązuje to co ma na sobie wytatuowane. Stwierdziłem jedynie jakie są fakty historyczne.
Zgłoś
Avatar
Kris22x2 2023-01-23, 14:42 10
Hahaha takiej dziczy mamy trochę, i jak tam sadole nadal będziecie walić konia do tego że naziści zabijają zwykłych ludzi( Rosjan czy Ukraińców) ??? Mogę być ruska onuca, Mogę być bootem i kimkolwiek, ale wy nie jesteście Polakami wspierając tych skurwysynow.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-01-23, 14:53
Na filmie to chyba Halman się żali, że go pobili i dalej nie rozumie za co
Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2023-01-23, 15:00 2
Leatherface napisał/a:

Tak się składa, że swastyka była przed nazistami jak i jest po nich, nie mieli na nią monopolu. Nie żebym sympatyzował, jednak należy się trochę doedukować.



Nie ma co tlumaczyć, bo i tak większość nie zrozumie. Już się znalazł pierwszy, do którego nie dotarło.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-23, 15:10 1
Pfciuki napisał/a:

Nie ma co tlumaczyć, bo i tak większość nie zrozumie.



Ja ja, Goralenvolk
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-01-23, 15:38 8
Rusek Nazista udający Ukraińca, No ładne combo !
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-01-23, 15:45 5
trytodie napisał/a:

Rusek Nazista udający Ukraińca, No ładne combo !



wygrał pan talon na kurwę i balon...
Zgłoś
Avatar
czorny711 2023-01-23, 15:45 22
Każdy banderowiec tak skończy ha tfu ukry
Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-01-23, 16:05 4
W mieście w którym mieszkam jest od chuja „Ukraińców”. Jak się okazało, kupują od Ukraińców paszporty i wyjeżdżają dalej na zachód bo z ich kacaplandii to se do dupy mogą jedynie poleciec. I tak się to kręci...

W sumie już chuj wie który to rusek a który benderowiec
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2023-01-23, 17:52 1
pablohasan napisał/a:

Nie żebym go bronił ale o mi nie wygląda na swastykę nazistowskich Niemiec a raczej swastyka nacjonalistycznych organizacji ukraińskich.
U nas prawe skrzydło też sobie robi takie pierdoły. ....



Tak czy siak symbol nam wrogi, który tylko bezmózgie debile sobie to dziarają.
Zgłoś
Avatar
baklazan21 2023-01-23, 17:57 1
czego mieszkasz w polsce i nie mowisz po polsku co a kurwa pytanie bo nie umie troche podchodzi po razizm
Zgłoś
Avatar
chochlikhero166 2023-01-23, 18:34 4
baklazan21 napisał/a:

czego mieszkasz w polsce i nie mowisz po polsku co a kurwa pytanie bo nie umie troche podchodzi po razizm



Przecież ty też nie potrafisz się po polsku wypowiedzieć. Jakaś podstawówka chociaż skończona? Ale dam szansę na obronę. Powiedz mi, z której strony to jest rasizm? Jest jakaś rasa "niemowiacypopolsku"?
Zgłoś
Avatar
turbonekro 2023-01-23, 19:59 9
Chuj z nim, wystarczy, że Ukrainiec.
Już mi się srac chce, jak co "drugą" osobe na ulicy słysze, ktòra pierdoli "muaaa" "dlawaj".
Wykurwiać.
Zgłoś