18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
edmund 2020-03-03, 8:34
bo w szpitalach ogólnie lecznictwie, było lepiej kiedyś, szczególnie za PO lub Milera,
typowie pierdolenie na obecny rząd,
a tak wogóle to,
szpitale powinny być prywatne, bo każdy kto kożystał zna różnicę
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-03, 9:15
Faktycznie niby spontan w izolatce a tekst czyta z kompa albo kartki.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-03-03, 10:56
Hahaha jak pierdolnie to wszyscy się osracie, ale macie rację nie ma coronavirusa w Polsce .. hahahaha tik tak tik tak.
Zgłoś
Avatar
D3Ton 2020-03-03, 13:09
Wcale nie czyta...
Co chwila zerka na kartkę...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-03, 14:37 1
D3Ton napisał/a:

Wcale nie czyta...
Co chwila zerka na kartkę...



Wow no naprawdę. Odkryłeś spisek.
A słyszałeś, że niektórzy ludzie zanim powiedzą coś publiczne to się przygotowują i piszą przemowie?
Wiem, że miała ciężko z czasem w izolatce, żeby coś napisać ale jakoś dała radę.
Przygotowała się bo nie chciała pierdolić od rzeczy jak Duda.
Zgłoś
Avatar
Invi_009 2020-03-03, 15:20 1
wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.



Ciekawe bo mówi ze nie opowiada się za zadną partia polityczna ale ok.

Jestem pod wrażeniem poziomu tych komentarzy i stwierdzeń jakoby "marionetka z peło.." wow naprawdę.. ludzie nigdy nie przestaną mnie zadziwiac. Zastanawiam sie jakim debilem trzeba byc żeby nie dotarło , że tutaj chodzi o to, jak sytuacja w której macie zagrożenie zycia pokazuje realia jakie was czekają w takim przypadku. Czyli chuj że płacicie podatki, NFZ itd skoro w realnej sytacji zagrożenia zostajecie z palcem w dupie.

Lenart666 napisał/a:

Ja pierdole ludzie, przecież ten wirus jest jak grypa. Czy wszystkich juz pojebalo?



Jakbyś nieco poczytał o problemie z tym wirusem, to wiedziałbyś, że wirus w przeciwieństwie do bakterii bardzo łatwo mutuje, niepokojącą sytacją w tym przypadku jest to ze ten akurat wirus-korona jest nowy i nikt do końca jeszcze nie wie jak on działa na dłuższa metę dopeiro za kilka miesięcy się okaże. Pewnie po cześci jest to jakas celowa propaganda tego nie wiadomo. Natomiast w filmie dizewczyna po prostu posrusza zupełnie inny problem. Żyjemy w XXI w. a w polsce właśnie widac co służba zdrowia jest w stanie Ci zaoferoweać. Po prostu jest to przykre.
No ale ciemny naród ciemny gród jak widać nic się nie zmieniło czytajac komentarze o PIS,PO,AGD itd.. Porażajaca inteligencja.
Zgłoś
Avatar
marekdbr 2020-03-03, 15:30 2
wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.



Długo nad tym myślałeś amebo?
Skąd to wiesz? Prezes do Ciebie dzwonił?

Znam ją osobiście i wiem jak sprawa wygląda, a Ty możesz już iść ojebać batona Prezesowi i jego poglądom.

Idiota
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-03-03, 23:52
marekdbr napisał/a:

Długo nad tym myślałeś amebo?
Skąd to wiesz? Prezes do Ciebie dzwonił?
Znam ją osobiście i wiem jak sprawa wygląda, a Ty możesz już iść ojebać batona Prezesowi i jego poglądom.
Idiota



widzę że lubisz ssać czerwonego kutasa ,
jeszcze pewnie ci za to placą
Zgłoś
Avatar
golind 2020-03-04, 7:24
Nie wiem o co wam chodzi z tym, że rząd próbuje zasiać panikę. WHO mówi aby wszyscy byli spokojni i dalej prowadzili swoje życie, Trump twierdzi to samo co WHO. Jeden z sadoli jakiś czas temu napisał coś typu, jak rząd sieje panikę to znaczy, że nie masz się czym przejmować, jednak gdy mówi ci abyś żył swoim życiem wtedy się martw. Corona wirus prędzęj czy później trafi do polski. W francji rząd konfiskuje maski. Badania wykazały, że ten wirus atakuje mózg i w efekcie zapominasz jak się oddycha i gdy zasypiasz umierasz z braku tlenu.
Zgłoś
Avatar
paradox2604 2020-03-04, 10:41
nowynick napisał/a:

niby czemu? Żebyśmy żyli w świecie w którym karmi się nas bzdurami i dziękowali za 500+? Jesteśmy chuja gotowi na epidemię, liczyć można jedynie że to samo z siebie zwolni jak się cieplej zrobi...


bo jestes tak cjemny jak ci z PO i NO
Zgłoś