18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ahoi 2020-03-02, 20:38 1
Ale pierdolenie.... przecież za granicą mają tak samo, jak był filmik z mrówkami w izolatce(przerobionej poczekalni). Panika wszyscy latają jak kot z pęcherzem, PO, PiS, PSL czy inne mendy miałby tak samo. Grypa 2.0 i tyle, podobna śmiertelność, przyjdzie wiosna i lato to zniknie, a na jesień znowu wyjdzie. Rządy nakupują leków (których nigdy się nie zużyje, no ale trzeba), firmy farmaceutyczne zarobią, przyjdzie następny sezon zimowy grypy/koronawirusa i rozejdzie się po kościach, bo to nic "nowego".
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-02, 20:44 2
Ahoi napisał/a:

Ale pierdolenie.... przecież za granicą mają tak samo, jak był filmik z mrówkami w izolatce(przerobionej poczekalni). Panika wszyscy latają jak kot z pęcherzem, PO, PiS, PSL czy inne mendy miałby tak samo. Grypa 2.0 i tyle, podobna śmiertelność, przyjdzie wiosna i lato to zniknie, a na jesień znowu wyjdzie. Rządy nakupują leków (których nigdy się nie zużyje, no ale trzeba), firmy farmaceutyczne zarobią, przyjdzie następny sezon zimowy grypy/koronawirusa i rozejdzie się po kościach, bo to nic "nowego".



Jeszcze bedziemy sie z tego smiali. Zwlaszcza ci co wyladowali na cmenatrzach.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-03-02, 20:44 1
mygyry napisał/a:

PiS PO SLD AWS, wszystko jeden chuj to tylko pokazuje jacy durnie zarządzają szpitalem i jaki personel mamy w szpitalach, nic więcej, fajnie zawsze powiedzieć, że rząd winny i chuj a w praktyce po szpitalach mamy bandę patałachów będą trzymać mordę w kubeł byle by się na posadzie utrzymać



nie zapominaj o putinowskiej Konfie to też jeden chuj jak pozostali
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-03-02, 20:56
skywalker75 napisał/a:

nie zapominaj o putinowskiej Konfie to też jeden chuj jak pozostali



Chodzi mi raczej o mordy co były już u władz i każdy z nich miał leczyć służbę zdrowia a tam chociażby budżet zwiększyć 5 razy to chuja to da skoro debile i oszuści się tym zajmują
Zgłoś
Avatar
tycho 2020-03-02, 20:59 1
Po pierwsze jak widzę jak ją męczy mówienie to mam ochotę jej jebnąć.
Po drugie jej gęba wydaje mi się jakoś dziwnie znajoma coś w stylu jakiejś marionetki polityków co to za parę groszy zrobi co tam akurat lewactwo potrzebuje.
Po trzecie ten cały corona virus to jest zwykła grypa, którą sprzedaje się głupim masą pod inną nazwą i szerzy panikę. Pamiętacie jak kiedyś w tv na potęgę straszono matki pneumo cocami? a te z kolei leciały szczepić dzieci ze strachu przed jakąś nową chorobą nie zadając nawet pytania co to są te pneumo cocki. Jak któraś mamusia wykazała trochę inteligencji to szybko się dowiedziała, że jest to dwoinka zapalenia płuc na którą antybiotyk znamy już chyba z 50 lat i nie stanowi większego zagrożenia dla małych dzieci. Masy są już tak głupie i wytresowane przez system, że wystarczy prosta zmiana nazwy z grypa na covid 19 i można rozpętać histerie. Już dziś czytałem, że nasz zdradziecki rząd uchwala ustawy które mają pomóc w walce z rzekomą epidemią, a tak na prawdę chodzi o jeszcze większa kontrole nad społeczeństwem. Jedną z rzeczy do których dziś dotarłem to ustawa mówiąca, że w razie epidemii rząd może skonfiskować nasz majątek.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-03-02, 21:35 2
WujekMajkel napisał/a:

Przecież to widać od razu, że to jakiś podstawiony kurwiszon z PełO. Drodzy państwo, chuje muje, sądy to inna sprawa, nie jestem związana z żadną partią polityczną. Za kudły i do gazu kurwiszona.



wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.



Potrafisz chociaż podać jej imie i nazwisko, czy nie wiedząc nawet kim jest stwierdziłeś, że jest podstawiona przez PO?
Zgłoś
Avatar
jacek1982 2020-03-02, 21:47
pis partia pizd i karakana
Zgłoś
Avatar
Collier89 2020-03-02, 21:57 1
Typowe gadanie kogoś z po sądy, obłuda, zakłamanie.... Ale jak pieknie podkreśliła ze nie jest za żadna partia haha
Zgłoś
Avatar
agn2308 2020-03-02, 22:18 1
freaky napisał/a:

nowynick, a nie masz jakiegoś wrażenia po manierze i sposobie mówienia, że to jakaś postawiona kurwa pokroju Jachiry? Nawet jej koszulka to jakiś baner reklamowy.



Nie jest podstawiona. To laska z mojego miasta. I rzeczywiście szpital się zachował jak by 1 pacjenta miał. Na fejsie zrobiła się wielka gownoburza o niej. Lokalne gazety i portale pisaly. Po 3 dniach oficjalnie podali wyniki. Tyle że jej film nic pozytywnego nie wniósł bo ministry za wszystko obwiniają szpital
Zgłoś
Avatar
Lenart666 2020-03-02, 22:23 1
Ja pierdole ludzie, przecież ten wirus jest jak grypa. Czy wszystkich juz pojebalo?
Zgłoś
Avatar
focusek 2020-03-02, 22:33 1
wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.



pfff odezwal sie pisior, jak ja wami gardze to sobie nie wyobrazasz! pluje wam na ryje, dla karakana sram na leb. i chuj z wami
Zgłoś
Avatar
bartoszp90 2020-03-02, 23:27 2
Kurwa jaka głupie stwierdzenie "ta baba to kolejna polityczna laleczka PO", czy wy tumany jesteście już tak zajebani w tej polityce że zamiast wysłuchać tego co ta kobieta mówi to uznajecie "ocho kolejna z PO, pierdole nie słucham" ?

Baba powiedziała że 80 godzin czekała na jebany wynik co potwierdził pracownik szpitala, jebane laboratorium które bada te próbki pracuje do 15!!!

W czasie kiedy inne kraje robią strefy bez wjazdu i wyjazdu nasz kraj zapewnia nam kurwa laborantów od 7:00 do 15:00, chociaż by ciecia Zenka postawili żeby te spływające próbki z polski odbierał i do zamrażarki wkładał, ale nie ma takiej możliwości do 15:00 próbeczki przyjmujemy więc lepiej proszę tak wyjechać żeby zdążyć.

W Korei południowej robią podobno ludziom testy na ulicy i wynik jest po 10 minutach, a u nas kobieta czekała 80 godzin - może sobie być marionetką PO, SLD, RTV i AGD - ale w momencie jak to co mówi jest prawdą to jest to kurwa tragedia i radzę się otrząsnąć z tego politycznego zajebania bo polityka polityką ale kurwa jesteście wszyscy podobno rozumnymi ludźmi i czas zrozumieć że polityk gada jednym głosem z tymi których jest więcej w kolejce do urny i to każdy polityk i ten z PO i ten z PIS.

Przekonajcie jutro elektorat PIS że geje są ok i dawanie im dzieci też jak najbardziej spoko, to gwarantuje wam że jeszcze przed wyborami będzie ustawa że rodzina to też 2 tatusiów i 2 mamusie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-03-03, 0:10
focusek napisał/a:

dla karakana sram na leb



Łooo Ty kurwa, patrzcie go. Podlasiok, a kaczora nie lubi. Czyli to jednak nie jest prawda, że cała "Polska C" kocha Jarka.
Zgłoś
Avatar
lopez2134 2020-03-03, 6:58 2
Ale ładnie z karteczki czyta.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-03, 8:09 1
A pisowcy w kółko to samo jak spierdolony adapter.
Laska mówi jak jest czyli jest przeciwko PiS więc jest z peło.
Słabo mi na myśl, że żyją tu tacy kretyni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie