18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
sruba 2020-03-02, 16:57 1
W momencie w którym powiedziała, że nie dostała leków na niezdiagnozowaną chorobę coś we mnie pękło i nie mogłem tego słuchać dalej.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-03-02, 16:57 9
Ale bym ją wypierdolił. Najpierw wylizałbym jej cipsko. Lizałbym grocha, do momentu, jakby się nie zrobiła mokra, potem wary sromowe po wierzchu. Jakbym widział, że jest już blisko, wsadziłbym jej chuja do gęby. Pchałbym po same jaja i jej migdałki. Potem wsadziłbym jej chuja w pizdę i wypierdoliłbym tak, że aż by się posikała z rozkoszy. Jakby doszła, a ja poczułbym spazmy na swoim chuju, wyjąłbym i wsadziłbym go w jej ciasną dupę. Jakbym czuł, że się już zbliżam, wyjąłbym kutasa, i zlałbym się na dupę, tak, by pociekło też na pizdę. Ewentualnie sfiniszowałbym jej na twarzy.
Zgłoś
Avatar
sexymis 2020-03-02, 17:04
Az nie moge tego sluchac takie pierdolenie, kto wie jaka jest naprawde umieralnosc to zyje w realnym swiecie bez tepych pizd kolo siebie.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-02, 17:32 3
radek225 napisał/a:

Ale bym ją wypierdolił. Najpierw wylizałbym jej cipsko. Lizałbym grocha, do momentu, jakby się nie zrobiła mokra, potem wary sromowe po wierzchu. Jakbym widział, że jest już blisko, wsadziłbym jej chuja do gęby. Pchałbym po same jaja i jej migdałki. Potem wsadziłbym jej chuja w pizdę i wypierdoliłbym tak, że aż by się posikała z rozkoszy. Jakby doszła, a ja poczułbym spazmy na swoim chuju, wyjąłbym i wsadziłbym go w jej ciasną dupę. Jakbym czuł, że się już zbliżam, wyjąłbym kutasa, i zlałbym się na dupę, tak, by pociekło też na pizdę. Ewentualnie sfiniszowałbym jej na twarzy.



To mi sie podoba ja bym jednak wolal zakończyć z polykiem.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-03-02, 17:40 16
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2020-03-02, 17:40 3
Jerzy_Owsik napisał/a:

To mi sie podoba ja bym jednak wolal zakończyć z polykiem.



Lubisz brać do buzi?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-03-02, 17:43 2
Już kurwa widz te kolejki idiotów po mydełka i maseczki... Jak sie kurwa zabija jeden prostak z drugim niczym o karpia w lidlu...

A pierdolenie, że my nie jestesmy gotowi... Kurwa zrozumcie, że nikt nigdy nie jest gotowy jak pół jebanych ameb w państwie zacznie oblegać szpitale... Idz do ośrodka zdrowia na wsi... Na swoim przykładzie pamiętam za dzieciaka sale z łóżkami... teraz zostały zastąpione gabinetami znachorów (a i tak było tych łóżek tam nie wiem 4-5 pokoi razem z 30 łóżek) bo hospitalizacja tylko w większych obiektach... Czyli na kilka tysiecy mieszkancow 30 łóżek obecnie 0... Nie ma znaczenia jaki kraj... Nie ma tylu miejsc ile jest mieszkańców... Debile sieją panikę i życzę im najzwyczajniej ciężkich chorób zakaźnych z prawdziwego zdarzenia, a nie tego kataru od corona-grypy... Nienawidzę idiotów i panikarskiego odpadu... Straszą idioci innych i robi się owczy pęd... Przysięgam to pokazuję kto ma głowę na karku, a kto jest podatny na każde pierdnięcie i robi za marionetkę.
Przeraża mnie fakt, że połowa globu ma iq 100 i poniżej... Inteligentni ludzie muszą się szarpać z tym całym odpadem genetycznym...

PS Jak wiele razy powtarzam pis po sld etc to te same ryje przy korycie... Mnie zastanawia jedno Poznań i Warszawa można powiedziec stolice "po" i wszystkie mydła maski wykupione. Białystok chyba "pis" i pełno towaru na pułkach nieruszone hahah

"Mom and death" dałbym więcej piw jakbym mógł... To samo "Krisowi1981"... Jest tu dość sporo zdrowo myślących osób
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-03-02, 17:44 4
Jerzy_Owsik napisał/a:

To mi sie podoba ja bym jednak wolal zakończyć z polykiem.



O takich sprawach to już piszcie do siebie na PW
Zgłoś
Avatar
MenSa 2020-03-02, 17:50 4
sruba napisał/a:

W momencie w którym powiedziała, że nie dostała leków na niezdiagnozowaną chorobę coś we mnie pękło i nie mogłem tego słuchać dalej.



Głupia cipa nie wie, że to się leczy tak jak grypę chociażby. Objawowo. Jak by miała wynik pozytywny to i tak inaczej leczyć jej nie będą. Na tym polega bezsens jej pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2020-03-02, 18:01 5
Przecież to widać od razu, że to jakiś podstawiony kurwiszon z PełO. Drodzy państwo, chuje muje, sądy to inna sprawa, nie jestem związana z żadną partią polityczną. Za kudły i do gazu kurwiszona.
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2020-03-02, 18:26 2
Nie tylko Ona siedzi w izolatce...

Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2020-03-02, 18:40
a huj jej w dupe i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2020-03-02, 19:23
radek225 napisał/a:

Ale bym ją wypierdolił. Najpierw wylizałbym jej cipsko. Lizałbym grocha, do momentu, jakby się nie zrobiła mokra, potem wary sromowe po wierzchu. Jakbym widział, że jest już blisko, wsadziłbym jej chuja do gęby. Pchałbym po same jaja i jej migdałki. Potem wsadziłbym jej chuja w pizdę i wypierdoliłbym tak, że aż by się posikała z rozkoszy. Jakby doszła, a ja poczułbym spazmy na swoim chuju, wyjąłbym i wsadziłbym go w jej ciasną dupę. Jakbym czuł, że się już zbliżam, wyjąłbym kutasa, i zlałbym się na dupę, tak, by pociekło też na pizdę. Ewentualnie sfiniszowałbym jej na twarzy.



Oho, stulejarska gimbaza ma jeszcze ferie?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-03-02, 19:26 1
PiS PO SLD AWS, wszystko jeden chuj to tylko pokazuje jacy durnie zarządzają szpitalem i jaki personel mamy w szpitalach, nic więcej, fajnie zawsze powiedzieć, że rząd winny i chuj a w praktyce po szpitalach mamy bandę patałachów będą trzymać mordę w kubeł byle by się na posadzie utrzymać
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-02, 20:36 4
wujekslepy napisał/a:

tyle że ta babka to kolejna polityczna laleczka PO, zajmująca miejsce w szpitalu.



Odezwał sie miłośnik kota kaczora. Albo jestes z nami albo przeciwko w mysl polityki pis? Nke jebles sie w leb ostatnio?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie