18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Jesteśmy w dupie
ReveN_RV • 2014-03-04, 22:36
Witam, postanowiłem się podzielić z wami moimi spostrzeżeniami odnośnie ostatnich wydarzeń.

Kilka faktów:

Więc, wszyscy zauważają zapewne jak pięknie nasz "rząd" angażuje się w pieprzenie(zrobić to oni z tego co mi wiadomo nic nie zrobili na razie) o pomocy Ukrainie, mobilizowana jest nasza "armia"(wiem, wyolbrzymiam).

Rząd w ostatnich dniach wprowadził omawianą przez Maxa Kolonkę ustawę 1066, która jeśli zrobimy Tuskowi drugi majdan, umożliwi całkowicie zgodne z prawem wkroczenie wojsk jakiegokolwiek państwa i spuszczenie nam obywatelom wpierdolu po tym jak nawet nasza policja przestanie tych pojebów słuchać. Chyba nie muszę spekulować czyja to Armia wejdzie.

Był temat na sadolu o tym jak Anonymous włamując się na jakąś stronę nadawali przez nią film ostrzegający nas Polaków przed falą nazizmu który ma nadejść ze wschodu.

Do tego dochodzi jeszcze zabawa marionetkami Putina i wydarzenia na Ukrainie.

A teraz co o tym myślę. Myślę że na Ukrainie może dojść do prowokacji, czy czegokolwiek a rząd Polski wspaniałomyślnie za prośbą rządu Ukraińskiego wyśle na pomoc żołnierzy, pewnie Putinowksiego wsparcia też nie zabraknie. Jakoś się to opanuje, poczekamy parę miesięcy, ew rok do dwóch i będzie zapowiadany od dawna kryzys w Polsce. A wtedy? Wtedy będzie drugi majdan na który własnie przygotowały się nasze władze. Wkroczą do nas "przyjaciele" Ukraińcy z Rosjanami których tak bardzo lubuje nasza partia rządząca. A my jako obywatele będziemy pod kolejnymi zaborami. NATO, EU, ONZ, USA wyrażą swe zaniepokojenie pogrożą paluszkiem i tyle tego będzie.
Alternatywną opcją jest to że ktoś będzie miał na tyle jaj aby się postawić i Będzie III wojna światowa. W obu tych przypadkach niech Bóg ma nas w swej opiece.

Jeśli się gdzieś pomyliłem proszę o obiektywne hejty i prostowanie mych spekulacji.
Zgłoś
Avatar
cenzurowany 2014-03-04, 22:50 1
dobra to gdzie robimy w razie czego punkt zbiorczy wszystkich użytkowników sadola ?
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-03-04, 22:52
pierdole ostatnio się nasiało tych macierewiczów na sadisticu od zajebania. nie wiem czy kojarzysz ale my w przeciwieństwie do ukrainy jesteśmy w łuni ełuropejskiej, wiec łunia jak i nato, onz i hamburgermeryka maja zajebany obowiazek nie tylko kiwac paluszkiem ale i nas bronic. a drugi Majdan to Polacy mogą zrobić co najwyżej na kwejku albo facebooku bo na nic innego nie ma odwagi i kończy się tylko na słowach
Zgłoś
Avatar
kemcia 2014-03-04, 23:05 3
@up
tak, tak. Wszyscy pamiętamy z lekcji historii jak wojska brytyjskie wspólnie z armią francuską przybyły z odsieczą w 1939 roku ratując nas przed zaborami zgodnie z zajebanym obowiązkiem .
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-03-04, 23:15
@up nie wiedziałem że podczas drugiej wojny światowej jakikolwiek kraj był pod zaborami, widocznie miałem inny podręcznik do historii, więc może warto przypomnieć o bitwie pod Grunwaldem i pora najechać na Niemcy bo przecież wtedy wygraliśmy, więc teraz też wygramy. Teraz mamy 2014 a nie 1939 i polecam poczytać co to są zabory a co okupacja
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-03-05, 0:02
Gówno będzie, zamknij morde dzieciaku. Jak ktoś ma troche rozumu w głowie i jego jedynym źródłem wiedzy nie jest tvn i sadistic to dobrze wie, że wojny nie bedzieee. Nikomu sie wojna nie opłaca. Nie będę sie tu rozpisywał bo mi nigdy nie chce sie czytać tych mądrości,wypocin na dziesiątki wersów.
Polecam zająć sie czymś pożytecznym i skończcie pierdolić o tej jebanej ukrainie.
Zgłoś
Avatar
lebele 2014-03-05, 0:19
Prostuje boga nie ma
Zgłoś
Avatar
kemcia 2014-03-05, 7:26
@ conwerter Najpierw była okupacja niemiecko rosyjska, A potem już rosyjskie zabory
Zgłoś