18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
rockface123 2013-03-20, 21:24
@ LisekChytrusek sram na twego boga pedofilstwa i innego ścierwa, to jest sadistic a nie jakiejś religijne chuj wie co, więc wracaj na strone swoje kościoła, i nie zapomnij poświęcić jaj, i swoich też..
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-20, 22:54
Cytat:

do kościoła raczej nie czmycham



To pójdzieesz do piekła, bo nie święciłeś dnia świetego hihihihihihi.
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-03-21, 13:00
Na islam można wjedźać ale powiedz coś o katolach to od razu "Ja jest nie wierzący ale szanuje religie" A w innym komentarzu ta sama osoba wjeżdża na muslimów Ja wjeżdżam na wszystkich więc na katoli też mogę. Obrazek genialny ale ten z "me dammit!" lepszy

Tu na sadisticu ta są takie cipy kościelne. Mówią, że nie chodzą do kościoła, ale powiesz coś na katola to im żyłka w dupie pęka. Banda hipokrytów. Tak jesteście cipami (w dodatku niekonsekwentnymi)

Kiedyś myślałem, że tu naprawdę można sobie poużywać ale 95% ludzi na sadolu to PiSiory czerpiące wiedzę z kazań księdza.

Jedyne słuszne poglądy na sadisticu:
1. Być katolem
2. Pedały to pedofile, wybić wszystkich. Tylko nie ruszać księży pedofilów bo zostaniesz wyzwany od kozojebcy.
3. Cały sejm wypierdolić (ale PiSiorów zostawić oni są "prawdziwymi polakami")
4. Każdy jest biedny, nie ma na nic pieniędzy (ale na siedzenie przed kompem 20h dziennie każdy ma) więc broń boże nie przyznaj się, że ci sie w życiu trochę powiodło.
5. Kobiety bić nie wolno (no chyba, że zasłużyła)
6. Czas otworzyć oczy, może w końcu się coś ruszy (popularny komentarz gimbo-biedaków z manią prześladowczą)
7. Aborcja jest be, każdy ma prawo do życia oprócz: muslimów, żydów, ciapatych, czarnych, żółtych, ateistów, tych którzy nie głosują na jarka, pedałów, lewaków, ludzi zarabiających powyżej 2000zł miesięcznnie)

Pozdrawiam was "prawdziwi polacy" bo żeby być prawdziwym polakiem trzeba głosować na jarka i chodzić do kościoła udawać, że probosz nie molestuje dzieci, tylko pomaga im odkryć prawdziwe "ja"...

Serdeczny huj wam w dupę.
Zgłoś
Avatar
Szatanica 2013-03-21, 18:05
LisekChytrusek napisał/a:

ja pierdole wy chyba naprawdę jesteście zjeabni. Widzę że moda na szydzenie z religii weszła w krew myślisz że jesteś przez to lepszy, chuj do najwierniejszych nie należę i do kościoła raczej nie czmycham. Ale kurwa daje sobie rękę upierdolić że tutaj wstawiasz takie obrazki a w niedziele napierdalasz do kościoła bo matka w przeciwnym razie by ci jebłą petelnią przez łeb.



Kurwa, kurwa, chuj, jebać, pierdolić.
Oj, lepiej czmychaj się wyspowiadać.
Zgłoś