18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
szczarek 2013-03-20, 15:21 5
zaraz zaczną płakać że 9gag.
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-03-20, 15:23 10
Tą ramkę z 9gag mogłeś... no dobra już nic nie mówię
Zgłoś
Avatar
PowerIsBack 2013-03-20, 15:32 1
O jebane, każda strona zła ... Rozumiem Kwejki i inne dziadostwo Polskie, sam przyznam, że to gówno, ale np. 9gag jest naprawdę fajny, więc nie widzę skąd ten płacz -.-
Zgłoś
Avatar
�................a 2013-03-20, 15:33 3
szczarek napisał/a:

zaraz zaczną płakać że 9gag.


Płaczę ,że z 9gag.
Zgłoś
Avatar
JerkItOut 2013-03-20, 15:33 2
ciekawe co ogląda, że ma takie czerwone rączki :x
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-03-20, 15:34
znowu ktoś w internecie kopał
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-20, 15:36
@PowerIsBack chodzi o totalne ignoranctwo a wręcz bezczelność jaką popisują sie lenie mający czas na wrzucanie głupot a nie mogących otworzyć zasranego jpega w paincie aby przyciąć graficzke co umie nawet mój stary. dla uszanowania serwisu w którym tym przypadku jest sadistic.pl nie powinno się umiesczać tych chujowych reklam portali które dodawane automatycznie pozwalają zarobić dzięki takim własnie bezczelnym ignorantom.
Zgłoś
Avatar
LisekChytrusek 2013-03-20, 15:43 1
ja pierdole wy chyba naprawdę jesteście zjeabni. Widzę że moda na szydzenie z religii weszła w krew myślisz że jesteś przez to lepszy, chuj do najwierniejszych nie należę i do kościoła raczej nie czmycham. Ale kurwa daje sobie rękę upierdolić że tutaj wstawiasz takie obrazki a w niedziele napierdalasz do kościoła bo matka w przeciwnym razie by ci jebłą petelnią przez łeb. Niech sobie każdy wierzy w co tam chcę, jeżeli przeszkadza Tobie to że wierzymy w to co nie widzimy to twój problem. Jakie to ostatnio fajne i na topie być ateistą, za miesiąc będziesz śpiewać inaczej jak się zmieni moda co nie?
Zgłoś
Avatar
Mystyk 2013-03-20, 15:44 7
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-03-20, 15:54 8
LisekChytrusek napisał/a:

ja pierdole wy chyba naprawdę jesteście zjeabni. Widzę że moda na szydzenie z religii weszła w krew myślisz że jesteś przez to lepszy, chuj do najwierniejszych nie należę i do kościoła raczej nie czmycham. Ale kurwa daje sobie rękę upierdolić że tutaj wstawiasz takie obrazki a w niedziele napierdalasz do kościoła bo matka w przeciwnym razie by ci jebłą petelnią przez łeb. Niech sobie każdy wierzy w co tam chcę, jeżeli przeszkadza Tobie to że wierzymy w to co nie widzimy to twój problem. Jakie to ostatnio fajne i na topie być ateistą, za miesiąc będziesz śpiewać inaczej jak się zmieni moda co nie?



Człowieku wierny! Wstąpiłeś do do najczarniejszej z czarnych czeluści ludzkiego umysłu (w sensie przylazłeś na Sadistica). To miejsce zapomniane przez boga (tak tego twojego też) rządzi się swoimi psychodelicznymi prawami. Więc skończ waść pierdolić smuty bo tu jest Związek Sadystycznych Republik Rozrywkowych! Więc generalnie jak tak bardzo Ci przeszkadza naskakiwanie na "religię wzajemnego miłosierdzia" to w tył zwrot i świńskim truchtem na rekolekcje!
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-03-20, 15:56
pewnie pasje oglądał
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-03-20, 16:21
- Zaraz mamo. Tylko zrobię trochę wina.
- A. Dobrze. Zrób dziś truskawkowe.
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2013-03-20, 18:35
Jaka budjda, przecież MAryja to żona jezusa była
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2013-03-20, 20:26
LisekChytrusek napisał/a:

blablabla


Jakby ktoś obrazek z Mahometem wrzucił pierwszy byś przyklasnął.
Paszoł Ty w buraki.

djpaczu94 napisał/a:

Jaka budjda, przecież MAryja to żona jezusa była


Zoną Jezusa była Maria Magdalena.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie