18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
-................- 2018-03-27, 5:15 19
Alkohol to paskudna sprawa. Właśnie dlatego mam 40. na karku i mimo, że jestem normalnym, przyzwoitym, zarabiającym i porządnym facetem, to do dziś nie mam żony i dzieci. Przez alkohol, mości panowie. Mimo, że to podobno tylko co weekend. Po prostu jak się człowiek napije, to czuje, że żyje... i mu się otwierają różne dziwne życiowe rozkminy, które zawsze skrupiają się na tej biednej płci niewieściej...
Zgłoś
Avatar
radzik05 2018-03-27, 14:47 5
jakim cudem takie gówno na głównej ląduje
Zgłoś
Avatar
TigerUppercut 2018-03-27, 15:01 1
Nie piję alkoholu to nie będę miał 40 lat
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2018-03-27, 15:24 1
-_BrD_- napisał/a:

Alkohol to paskudna sprawa. Właśnie dlatego mam 40. na karku i mimo, że jestem normalnym, przyzwoitym, zarabiającym i porządnym facetem, to do dziś nie mam żony i dzieci. Przez alkohol, mości panowie. Mimo, że to podobno tylko co weekend. Po prostu jak się człowiek napije, to czuje, że żyje... i mu się otwierają różne dziwne życiowe rozkminy, które zawsze skrupiają się na tej biednej płci niewieściej...



A tam biednej...
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-03-27, 16:21 6
Cytat:

Alkohol to paskudna sprawa. Właśnie dlatego mam 40. na karku i mimo, że jestem normalnym, przyzwoitym, zarabiającym i porządnym facetem, to do dziś nie mam żony i dzieci. Przez alkohol, mości panowie. Mimo, że to podobno tylko co weekend. Po prostu jak się człowiek napije, to czuje, że żyje... i mu się otwierają różne dziwne życiowe rozkminy, które zawsze skrupiają się na tej biednej płci niewieściej...



Nie ma to jak dorabiać ideologię do pierdolonego bycia moczymordą. Alkoholizm niekoniecznie objawia się laniem żony (jeśli się ją ma) czy robieniem burd, ale samym faktem myślenia "muszę się kurwa napić". Jeśli nie umiesz zadbać o kontrolę nad swqimi podstawowymi instynktami to tym bardziej nie umiałbyś zadbać o rodzinę, która wymaga przede wszystkim stabilizacji i punktu zaczepienia (szczególnie dzieciaki, które myślą, że ich rodzice są wszechmogący). Nie dziwi mnie więc fakt, że jesteś sam. Smutne to i tragiczne zarazem.
Zgłoś
Avatar
scarryclown95 2018-03-27, 17:38
Ktoś tytuł nutki zna ?
Zgłoś
Avatar
trixxx17 2018-03-27, 18:41 2
scarryclown95 napisał/a:

Ktoś tytuł nutki zna ?



Coś takiego chyba
The Nightcrawlers - Push The Feeling On (MK Mix 95) - HQ
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2018-03-27, 21:11
-_BrD_- napisał/a:

Alkohol to paskudna sprawa. Właśnie dlatego mam 40. na karku i mimo, że jestem normalnym, przyzwoitym, zarabiającym i porządnym facetem, to do dziś nie mam żony i dzieci. Przez alkohol, mości panowie. Mimo, że to podobno tylko co weekend. Po prostu jak się człowiek napije, to czuje, że żyje... i mu się otwierają różne dziwne życiowe rozkminy, które zawsze skrupiają się na tej biednej płci niewieściej...



Co tu się odjebało?

Chodzi ci o to, że po alko napierdala się żonę czy może o to, że założenie rodziny cię przerasta?
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-03-27, 22:08
@up Nie, chodzi o robienie sobie jaj, a dla odmiany można się pośmiać własnym kosztem, a nie wiecznie jeździć po Velture czy innych dyżurnych czarnych piotrusiach
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-03-27, 22:24 2
@up

Ale Loaloaę to jebać dla zasady.
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2018-03-27, 22:50
fajna muza i fajna dupeczka
Zgłoś