18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bakus1233 2020-08-21, 8:43 4
Normalnie jak jakiś głupi pies albo kot... a to tylko kobieta.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-21, 9:00 1
Jak można nie zauważyć szyby??
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-21, 9:15 7
Ona inteligencją dorównuje tym muchą co w letni poranek odbijają się o szybę piekarnika.
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-08-21, 10:05
Robiła to dość często, a dziś szyba.
Zgłoś
Avatar
FiLiPeKkkkkk 2020-08-21, 10:16 3
Kurwa! Kartuska na gdańskich siedlcach. Moja dzielnica. Jak zwykle można liczyć na pokaz inteligencji sąsiadów. Polać jej !
Zgłoś
Avatar
Apokabk 2020-08-21, 10:42 6
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Kurwa! Kartuska na gdańskich siedlcach. Moja dzielnica. Jak zwykle można liczyć na pokaz inteligencji sąsiadów. Polać jej !



haha to witam bo i moja ;D ale tej cipy to nie kojarze ;D
Zgłoś
Avatar
contracts 2020-08-21, 10:48 2
Można namiar na firmę która myje te szybki?
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-08-21, 12:25 8
T3RMINATOR napisał/a:

Ona inteligencją dorównuje tym muchą co w letni poranek odbijają się o szybę piekarnika.



Też inteligencją nie powalasz.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-08-21, 14:17 2
Terminator już nie raz udowodnił swój brak inteligencji. Nie ciśnij go.
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2020-08-21, 15:17 1
Justynka99 napisał/a:

Też inteligencją nie powalasz.



Tak dla jasności, ortografia nie ma nic wspólnego z inteligencją. Są osoby o zdecydowanie wyższym ilorazie inteligencji, które szkół nie skończyły. Ty inteligencie za trzy grosze, który standardowo myli wiedzę z inteligencją.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-08-21, 17:33 2
dyhayne napisał/a:

Tak dla jasności, ortografia nie ma nic wspólnego z inteligencją. Są osoby o zdecydowanie wyższym ilorazie inteligencji, które szkół nie skończyły. Ty inteligencie za trzy grosze, który standardowo myli wiedzę z inteligencją.



Jasne, wiedza to nie inteligencja. Ale jeżeli używasz języka polskiego, a nie jesteś się go w stanie nauczyć to świadczy to o braku predyspozycji do przyswajania wiedzy, czyli w uproszczeniu - braku inteligencji. Co innego, gdybyśmy mówili o Ukraińcu po 3 miesiącach w Polsce, bo wtedy takie błędy są uzasadnione.
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-08-21, 20:46
w moim mieście sami idioci mieszkają...
Zgłoś
Avatar
cwirus1 2020-08-22, 13:07
Niech się ta pani z samochodu swoimi wpadkami po chwali chyba będą fajniejsze dla naszej zacnej społeczności niż ta pani odbijająca się od szyby jak komar
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2020-08-24, 20:27
Ale ta babka ma fajny głos taki "staropolski" jak w starych polskich filmach gdzie mikrofony były chujowe itd.
Nie wiem dlaczego, ale lubię zwracać uwagę na kobiecy głos a rzadko się zdarza, że kobiecy głos mi się podoba a tu proszę Najgorszy jest taki piskliwy babski głos...

Pamiętam jeszcze w gimbazjum była dziewczyna, która miała właśnie bardzo podobny głos do tej kobity z nagrania i mimo to, że ona nie była jakoś specjalnie atrakcyjna oraz miała w chuj przejebane nazwisko to i tak miała coś w sobie... Wtedy nie wiedziałem o co chodzi i czym było to "coś" a dopiero w późniejszych latach zrozumiałem, że to chodzi właśnie o głos także tak jak maiłbym wybierać pomiedzy kobieta 7-ką z fajnym głosem a 9-ką z chujowym to wybrałbym zawsze 7 z fajnym głosem Oczywiście jedyne co mogę wybrać to kurwę na roxie, ale zawsze cos
Zgłoś