18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Jewropa
Veni_Vidi • 2024-07-18, 17:01
Pierwsze wystąpienie Ewy Zajączkowskiej-Hernik w europarlamencie



Po raz kolejny oberwało się Ursuli von der Robalen
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-19, 11:48
Jeśli podobał się Korwin, to nie dziwię się temu nastawieniu 🤡
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-19, 12:21 6
Veni_Vidi napisał/a:

hahahahahahahaaha jakie qrwa głosowanie?!
Nie odróżniasz przemówienia od głosowania? To się nie udzielaj, a nie układasz tu własne historie...
Wariaci, kto wam płaci?





Kurwa skąd się tacy użytkownicy tu biorą
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-07-19, 12:27 1
Chyba dobrze zagłosowałem
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2024-07-19, 12:36 10
Aaltonen napisał/a:

Teraz czekamy co powie na temat wujka Putina.
Wypierdalać z tą konfederuską pyskatą szmatą. Taka Unia zła, ale w Brukseli fajnie się żyje i euro chętnie się przytula.
Niech wypierdala do Putina do Dumy reprezentować Polskę.
P.s. jak byłem mały i pryszczaty to teź mi się Korwin podobał, ale wyrosłem i zmądrzałem.



Interesuje mnie podejście twoje i tobie podobnym w kwestii politycznej. Czy uważasz, że każda osoba będąca w danej partii jest zrośnięta mózgiem z wszystkimi innymi członkami danej partii i nie ma swojego zdania na konkretny temat i trzeba im wszystkim przyklejać jedną łatkę? Cała konfederacja to korwin no nie?

Jakie kłamstwa zostały użyte w wypowiedzi Ewy, że tak merytorycznie po niej pojechałeś? Chyba po to się jest kurwa w sejmie/parlamencie, żeby oddawać głos i się wypowiadać, a nie klepać wszystko co większość próbuje przeforsować, czy się mylę? Według ciebie trzeba siedzieć cicho i przyjmować wszystko co unia podsuwa, bo inaczej się jest za putinem? Paranoja.
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-19, 13:14 4
Aaltonen napisał/a:

Teraz czekamy co powie na temat wujka Putina.
Wypierdalać z tą konfederuską pyskatą szmatą. Taka Unia zła, ale w Brukseli fajnie się żyje i euro chętnie się przytula.
Niech wypierdala do Putina do Dumy reprezentować Polskę.
P.s. jak byłem mały i pryszczaty to teź mi się Korwin podobał, ale wyrosłem i zmądrzałem.



Two chłopak wie, jakie bzdety wypisujesz w necie?
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-07-19, 14:54 1
Mar1an napisał/a:

Interesuje mnie podejście twoje i tobie podobnym w kwestii politycznej. Czy uważasz, że każda osoba będąca w danej partii jest zrośnięta mózgiem z wszystkimi innymi członkami danej partii i nie ma swojego zdania na konkretny temat i trzeba im wszystkim przyklejać jedną łatkę? Cała konfederacja to korwin no nie?



Akurat w kwestii POLEXITU i likwidacji UE to w konfie panuje jenomyślność.
W sprawach takich jak zielony ład, pakt migracyjny czy polityka klimatyczna również bliżej im do kacapów niż cywilizawanej Europy.

Mar1an napisał/a:

Jakie kłamstwa zostały użyte w wypowiedzi Ewy, że tak merytorycznie po niej pojechałeś? Chyba po to się jest kurwa w sejmie/parlamencie, żeby oddawać głos i się wypowiadać, a nie klepać wszystko co większość próbuje przeforsować, czy się mylę?



Chociażby już w pierwszym zdaniu było kłamstwo, co zostało potem obnażone w głosowaniu - gdzie wybrano Panią Ursulę na następną kadencję jeszcze większą ilością głosów niż poprzednio.

Ta szczekaczka tylko kompromituje się takimi wystąpieniami w tej poważnej instytucji...
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-19, 15:21 4
Veni_Vidi napisał/a:

hahahahahahahaaha jakie qrwa głosowanie?!
Nie odróżniasz przemówienia od głosowania? To się nie udzielaj, a nie układasz tu własne historie...
Wariaci, kto wam płaci?



chodzi o głosowanie tajne gdzie wybrano Ursule pajacu xD
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-19, 15:24 7
Aaltonen napisał/a:

Akurat w kwestii POLEXITU i likwidacji UE to w konfie panuje jenomyślność.
W sprawach takich jak zielony ład, pakt migracyjny czy polityka klimatyczna również bliżej im do kacapów niż cywilizawanej Europy.
Chociażby już w pierwszym zdaniu było kłamstwo, co zostało potem obnażone w głosowaniu - gdzie wybrano Panią Ursulę na następną kadencję jeszcze większą ilością głosów niż poprzednio.
Ta szczekaczka tylko kompromituje się takimi wystąpieniami w tej poważnej instytucji...



No zajebiście cywilizowana ta europa, zwłaszcza z kilkoma milionami kryminału z afryki i bliskiego wschodu.
Mozesz nam tu wytłumaczyć co jest złego w konfederacji w sprawie jednomyślności z zielonym ładem i paktem migracyjnym? Odnośnie polexitu nie jeden polityk konfederacji tłumaczył się ze słów Korwina i nie koniecznie są za wyprowadzaniem Polski z UE. Ale jak sie kurwa dostaje ucięte wypowiedzi w spierdolonych wiadomościach to co ty mozesz więcej wiedzieć. Bosak to kilku dziennikarzom tlumaczyl że chcą unii takiej do jakiej wchodziliśmy a nie takiej jak sobie ją zmienili na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jesteś albo za młody szczeniak albo kurwa niedorozwój skoro nie pamiętasz jak działała unia kiedy Polska przystępowała do niej.

Takim debilom jak ty życzę abyś w tej cywilizowanej europie płacił za energie elektryczną 3 razy drozej, żeby ci naliczyli kare za ogrzewanie, zabronili wjeżdżać autem do miasta, albo lepiej, dojebali taki podatek na auto zebys nawet o nim nie myślał. Na koniec nie zapomnij o utrzymaniu z podatków sąsiadów z afryki którzy będą ubogacać twoją okolicę.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-19, 17:40
Spychacz napisał/a:

chodzi o głosowanie tajne gdzie wybrano Ursule pajacu xD



Powiedz mi pajacu, co ma wspólnego "Pierwsze wystąpienie Ewy Zajączkowskiej-Hernik" z jakimś glosowaniem?!
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-19, 17:53 3
Veni_Vidi napisał/a:

Powiedz mi pajacu, co ma wspólnego "Pierwsze wystąpienie Ewy Zajączkowskiej-Hernik" z jakimś glosowaniem?!



kurwa! nie odpowiadajcie mu więcej, proszę!

Zgłoś
Avatar
elim 2024-07-19, 18:41 1
Mar1an napisał/a:

Czyli mają nic nie gadać? Jak w takim razie pozyskać głosy wyborców z mózgiem?



Legutko w poprzedniej kadencji PE nie takie przemowy miał i co? Już go nie ma w PE, w kampanii wyborczej nikt nie wspominał o jego wspaniałych przemówieniach bo one nic tam nie znaczą do tego stopnia że po tej przemowie Zajączkowskiej von der layen i tak została wybrana na przewodniczącą KE, a do tego mówiła że jeszcze bardziej podkręci zielony zamordyzm, tyle dają przemowy takie jak Zajączkowskiej. Tzn. nie twierdzę że nie należy tak przemawiać tylko należy przy tym mieć świadomość że one nic nie dają oprócz podniecania się nimi prawicowców, lewicowców, itd.
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-19, 18:59 1
Veni_Vidi napisał/a:

Powiedz mi pajacu, co ma wspólnego "Pierwsze wystąpienie Ewy Zajączkowskiej-Hernik" z jakimś glosowaniem?!



pajacu skoro nie kojarzysz debaty przed głosowaniem to już Twoja sprawa 🤣
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-07-19, 19:01
CzerstWybut napisał/a:

kurwa! nie odpowiadajcie mu więcej, proszę!



Jak się wpierdalasz w dyskusje to odpowiedz na pytanie: W której sekundzie filmu jest głosowanie albo europosłanka mówi o głosowaniu?!
Wykształciuch po gimbazie tylko szczekać potrafi i to nie na temat...

[ Dodano 2024-07-19, 19:02 ]
Spychacz napisał/a:

W której sekundzie filmu jest głosowanie albo europosłanka mówi o głosowaniu?!



Pajacu. W której sekundzie filmu jest głosowanie albo europosłanka mówi o głosowaniu?!
Ciemnogród pierdolony...
Zgłoś
Avatar
Kielu 2024-07-19, 19:57 1
A Ursula von ma na to wystąpienie wyjebane.......
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2024-07-20, 1:08 1
Kiedy ujawnione zostaną jej sekstaśmy, będzie cudownie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie