18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Jewropa
Veni_Vidi • 2024-07-18, 17:01
Pierwsze wystąpienie Ewy Zajączkowskiej-Hernik w europarlamencie



Po raz kolejny oberwało się Ursuli von der Robalen
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-20, 7:18
I o to chodzi. Jebać zieloną kurwę z europarlamentu.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-07-20, 17:39
Spływa jak po gównie, słowa są bezsilne wobec takiego ścierwa.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-07-21, 11:33 1
Aaltonen napisał/a:

Teraz czekamy co powie na temat wujka Putina.
Wypierdalać z tą konfederuską pyskatą szmatą. Taka Unia zła, ale w Brukseli fajnie się żyje i euro chętnie się przytula.
Niech wypierdala do Putina do Dumy reprezentować Polskę.
P.s. jak byłem mały i pryszczaty to teź mi się Korwin podobał, ale wyrosłem i zmądrzałem.



Jest pierwszy klakier co zapomniał że Lewica to stare i młode komuchy, Kwaśniewski związany był ze spółką rosyjską a PO z Donaldem na czele robili reset z Rosją, umorzyli Rosji karę za chujową umowę na dot. gazu. Do uszkodzenia rurociągu NS1 i NS2 Niemcy byli dość wstrzemięźliwi względem wsparcia Ukrainy i sankcji a tuż po wybuchu wojny wręczy byli przeciwko wsparciu Ukrainy (zakaz lotu brytyjskie samolotu z uzbrojeniem dla Ukrainy nad Niemcami)

Nawet nie oczekuję od Ciebie głębszych przemyśleń kto jest zły a kto dobry ale nie dostrzegać tych realnych przyjaźni i biznesów .
Kiedyś wojna się skończy i Niemcy/Francja wrócą do interesów z Rosją więc i zmieni się narracja a Ty pierwszy przylecisz na Sadistic bronić tej narracji...
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-21, 16:21 1
CzerstWybut napisał/a:

No zajebiście cywilizowana ta europa, zwłaszcza z kilkoma milionami kryminału z afryki i bliskiego wschodu.
Mozesz nam tu wytłumaczyć co jest złego w konfederacji w sprawie jednomyślności z zielonym ładem i paktem migracyjnym? Odnośnie polexitu nie jeden polityk konfederacji tłumaczył się ze słów Korwina i nie koniecznie są za wyprowadzaniem Polski z UE. Ale jak sie kurwa dostaje ucięte wypowiedzi w spierdolonych wiadomościach to co ty mozesz więcej wiedzieć. Bosak to kilku dziennikarzom tlumaczyl że chcą unii takiej do jakiej wchodziliśmy a nie takiej jak sobie ją zmienili na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jesteś albo za młody szczeniak albo kurwa niedorozwój skoro nie pamiętasz jak działała unia kiedy Polska przystępowała do niej.
Takim debilom jak ty życzę abyś w tej cywilizowanej europie płacił za energie elektryczną 3 razy drozej, żeby ci naliczyli kare za ogrzewanie, zabronili wjeżdżać autem do miasta, albo lepiej, dojebali taki podatek na auto zebys nawet o nim nie myślał. Na koniec nie zapomnij o utrzymaniu z podatków sąsiadów z afryki którzy będą ubogacać twoją okolicę.



Ziomuś, tłumaczysz coś oczywistego lewackiemu cwelowi, który chce wziąć ślub ze swoim pedalskim chłopakiem, więc dlatego taki nadęty bufon i agresor względem Ewki 🤣 Skurwysynek tak bardzo jest za tym, aby przyjmować obce ryje jak leci i żeby zielony ład był, bo myśli, że świat od tego zostanie uratowany a hindusi i chińczycy tak odpierdalają względem środowiska, że to chuj i jakoś lewackie kurwiszcze jego pokroju nic o tym nie mówi, lecz będzie chodził i pierdolił o tym, że przejrzał na oczy i jest mądrzejszy niż kiedyś 🤣 Pierdolony cwel tak zmądrzał, że mu mózg odjebało od lewackiego gówna albo jego chłopak tak mocno mu chuja do ryja włożył, że chłopowi mózg wywróciło na drugą stronę, a było to możliwe, bo ma ptasi móżdźek, więc nie było problemów z jego przesunięciem 🤣 A co do tych afrykańczyków, których chciałby tu wpuszczać, skoro jest taki mocno za imigrantami, to... gość jest cwelem i lubi być jebany w dupę, więc mu taka czarna parówka jest na rękę (albo DO ręki 🤣) i chłop właśnie na to liczy, że będzie mógł skosztować tego typu egzotyki zarówno w mordzie, jak i w dupie 🤣
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-21, 23:29
Geniusz napisał/a:

Ziomuś, tłumaczysz coś oczywistego lewackiemu cwelowi, który chce wziąć ślub ze swoim pedalskim chłopakiem, więc dlatego taki nadęty bufon i agresor względem Ewki 🤣 Skurwysynek tak bardzo jest za tym, aby przyjmować obce ryje jak leci i żeby zielony ład był, bo myśli, że świat od tego zostanie uratowany a hindusi i chińczycy tak odpierdalają względem środowiska, że to chuj i jakoś lewackie kurwiszcze jego pokroju nic o tym nie mówi, lecz będzie chodził i pierdolił o tym, że przejrzał na oczy i jest mądrzejszy niż kiedyś 🤣 Pierdolony cwel tak zmądrzał, że mu mózg odjebało od lewackiego gówna albo jego chłopak tak mocno mu chuja do ryja włożył, że chłopowi mózg wywróciło na drugą stronę, a było to możliwe, bo ma ptasi móżdźek, więc nie było problemów z jego przesunięciem 🤣 A co do tych afrykańczyków, których chciałby tu wpuszczać, skoro jest taki mocno za imigrantami, to... gość jest cwelem i lubi być jebany w dupę, więc mu taka czarna parówka jest na rękę (albo DO ręki 🤣) i chłop właśnie na to liczy, że będzie mógł skosztować tego typu egzotyki zarówno w mordzie, jak i w dupie 🤣



Mój zbanowany przez .."dbałych" administratorów forum-post! Nie wiem,co jest z tymi adminami;MOŻE NIE POSIADAJĄ MINIMUM WYMAGANEJ WIEDZY Z DZIEDZINY HISTORII-z historii obozów koncentracyjnych,od której jestem specjalistą-czy..od historii współczesnej,tworzonej przez takie kanalie jak bartoszewski!W MOIM POŚCIECIE NIE MA SŁOWA KŁAMSTWA I STANOWCZO PROTESTUJĘ PRZECIW JEGO USUNIĘCIU!! 😡A MOŻE..ZA MAŁO W NIM "QREW","JEBANIA","CHUJÓW" i innego rodzaju mięsa,którym posty na Sadistic-wprost OCIEKAJĄ? 😡ZA GRZECZNIE WAM,panowie adm?😡 LINK zamieszczam PONOWNIE,gdyż o sprawie Kalergi DOWIEDZIAŁAM SIĘ Z SADISTIKA,i nikt tego posta nie skasował!
rodaknet.com/rp_art_6784_czytelnia_richard_coudenhove-kalerg_stany_zje...

Zgłoś