18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
t................9 2011-09-16, 17:35
"zjekurwabanechujstwo" jednym słowem
Zgłoś
Avatar
c................i 2011-09-16, 18:17
dałbym piwo ale mi sie nie chce.
Zgłoś
Avatar
MasterRokhan 2011-09-16, 20:15
Desert Party Hard jak się patrzy.
Zgłoś
Avatar
harrownik 2011-09-16, 23:35
A ja myślałem, że Ekwador Manieczki już nie istnieje....
Zgłoś
Avatar
adik3x 2011-09-17, 2:22 2
blessytb napisał/a:

Chuja wiecie o techno. Poza tym pokazujecie brak szacunku ludziom którzy tego słuchają. Nie mówię tu o gównie które leci w miejskich dyskotekach a zwykli zjadacze chleba nazywają to gówno muzyką techno. Mówię o prawdziwym techno / tech-house który usłyszeć można jedynie na większych imprezach ew. w "specjalistycznych" lokalach. Powiem Wam jedno: wielu ludzi którzy słuchają i faktycznie rozumieją techno (w tym producenci i dj'e) przechodziło przez praktycznie wszystkie znane gatunki muzyczne. Między innymi muzykę klasyczną i jazz. Nie mówiąc już nawet o podgatunkach muzyki elektronicznej. Prawda jest taka, że do tej muzyki trzeba zwyczajnie dorosnąć. Wbrew pozorom (jak może usłyszeć ucho o niewyrafinowanym guście muzycznym) nie jest to wyłącznie zapętlone nakur..nie. Jest tam dużo więcej dźwięków które wielokrotnie można usłyszeć jedynie na naprawdę dobrych słuchawkach. Poza tym nie ma nic lepszego niż bass trzęsący wnętrznościami wydobywający się z potężnych subwooferów na poważnych festiwalach techno. Tego po prostu trzeba doświadczyć, żeby móc to oceniać. Wszystkim hejterom techno i tym którzy obrażają upodobania muzyczne innych życzę powodzenia. Sam jestem fanem i dj'em tej muzyki dlatego wiem o czym mówię. I proszę, nie pierdolcie mi, że nie znam się na muzyce, bo w swoim życiu miałem wiele okresów w których miłowałem się w różnych gatunkach (od metalu / grunge / rock poprzez jazz (wszelakie odmiany) / klasykę / i wszelakie rodzaje elektroniki. Tyle w temacie.

chcialbym sie kiedys z Toba browara napic
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2011-09-17, 11:11
A ja dam piwo albo i krate browara temu kto zna nazwe tego kawałka:)

Fuck Haters
Zgłoś
Avatar
basior88 2011-09-17, 18:02 1
@adik3x

Dokładnie, me too. Ktoś konkretny w końcu. Nie wiem jak by mnie nazwał bo jestem fanatykiem vocal i progressive trance'u i progressive - house'u ale ogółem słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, mimo to pogaworzyłbym o wszystkim
Zgłoś
Avatar
Thao 2011-09-18, 10:53
azerbejdzanification napisał/a:

A ja dam piwo albo i krate browara temu kto zna nazwe tego kawałka:)

Fuck Haters


Julien Jabre - Stagger album version
Zgłoś
Avatar
DeaDSmilE 2011-09-19, 22:43
Thao napisał/a:


Julien Jabre - Stagger album version


Też szukam tego kawałka, ale to nie jest to.
Zgłoś