18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Kamelizotto 2011-09-16, 4:41 51
nie wiem co dziwniejsze rower na pustyni, rower na pustyni obok wielkiego jak kupa słonia nagłośnieniem na kołach, czy rower na pustyni ze starym golasem ... zostałem 3 krotnie zaskoczony w tym filmie 0o niezle niezlie. piffko
Zgłoś
Avatar
maychan 2011-09-16, 6:58
A ja się przez 1:15 zastanawiałem po jaki chuj przywiesili tam papier toaletowy
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2011-09-16, 7:06 12
jak trzeba miec najebane zeby sluchac tego napierdalania bez ladu i skladu,zapetlony jeden motyw i takie gowno jeszcze ma tytul...
Zgłoś
Avatar
Damian198025 2011-09-16, 8:52 2
Burning Man festival- co roku odbywa się na pustyni Black Rock w USA.Poszukajcie sobie zdjęć z festu - na prawde odpalony
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-09-16, 10:46
mare30ks napisał/a:

jak trzeba miec najebane zeby sluchac tego napierdalania bez ladu i skladu,zapetlony jeden motyw i takie gowno jeszcze ma tytul...


też się zastanawiam jak mozna się techno jarać.Techno to to samo jakbyś do kuchni wlazł i słuchał jak kowale młotem żelazo klepią..
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-09-16, 11:28 2
to jest filmik z mistrzostw świata we wkurwianiu ludzi- jedzie sobie ktoś rowerem, a tu banda kretynów go dogania na zajebiście-wielkim-kurwa-czymś-na-kółkach i napierdala mu techno z głośników
Zgłoś
Avatar
boocheno 2011-09-16, 14:02 29
Burning Man to na prawdę fajny festiwal:





















Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-09-16, 14:42
nikt się nie wyglebił
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2011-09-16, 14:57
brylant1412, no jesli w twojej kuchni kowale klepia zelazo, to ci wspolczuje halasu.

Swoją drogą, techno nie jest takie złe ( przy dużej ilości białych wspomagaczy ofc ), ale nie powiedzialbym, ze to najgorszy typ muzyki. Sa gorsze, np te speedcory,i inne gowna tego typu.
Zgłoś
Avatar
asd_ 2011-09-16, 15:27
gdzie ten bonus?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2011-09-16, 15:50 1
a co za roznca techni czy jakis speedcore czy inna lupanka, przzeciez to brzmi tak samo, co najwyzej w jednym czasami ktos dorzuci jakies slowa majace podkreslic glebie lupania a w drugim nie
Zgłoś
Avatar
b................b 2011-09-16, 16:03 30
Chuja wiecie o techno. Poza tym pokazujecie brak szacunku ludziom którzy tego słuchają. Nie mówię tu o gównie które leci w miejskich dyskotekach a zwykli zjadacze chleba nazywają to gówno muzyką techno. Mówię o prawdziwym techno / tech-house który usłyszeć można jedynie na większych imprezach ew. w "specjalistycznych" lokalach. Powiem Wam jedno: wielu ludzi którzy słuchają i faktycznie rozumieją techno (w tym producenci i dj'e) przechodziło przez praktycznie wszystkie znane gatunki muzyczne. Między innymi muzykę klasyczną i jazz. Nie mówiąc już nawet o podgatunkach muzyki elektronicznej. Prawda jest taka, że do tej muzyki trzeba zwyczajnie dorosnąć. Wbrew pozorom (jak może usłyszeć ucho o niewyrafinowanym guście muzycznym) nie jest to wyłącznie zapętlone nakur..nie. Jest tam dużo więcej dźwięków które wielokrotnie można usłyszeć jedynie na naprawdę dobrych słuchawkach. Poza tym nie ma nic lepszego niż bass trzęsący wnętrznościami wydobywający się z potężnych subwooferów na poważnych festiwalach techno. Tego po prostu trzeba doświadczyć, żeby móc to oceniać. Wszystkim hejterom techno i tym którzy obrażają upodobania muzyczne innych życzę powodzenia. Sam jestem fanem i dj'em tej muzyki dlatego wiem o czym mówię. I proszę, nie pierdolcie mi, że nie znam się na muzyce, bo w swoim życiu miałem wiele okresów w których miłowałem się w różnych gatunkach (od metalu / grunge / rock poprzez jazz (wszelakie odmiany) / klasykę / i wszelakie rodzaje elektroniki. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2011-09-16, 17:01 2
love parade.. nineteen ninety eight...
Zgłoś
Avatar
Anscenic 2011-09-16, 17:28 2
Tak sie niby śmiejecie z murzynów że niby tacy cywilizowani jesteście, a szacunku dla poglądów drugiego człowieka za grosz. I wy się uwarzacie za mądrzejszych od murzynów? Pf.

Nie słucham i nie lubie techno , ale szacunek do kurwy powinien być.

Ps. Kocham Drum and Bass : )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie