18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jeżeli Apple robiłoby rowery
rosiu18 • 2012-09-19, 23:58
Jeżeli Apple by robiło rowery:
- można by kręcić kierownicą za friko, ale hamować tylko odpłatnie,
- powietrze do kół - po 5 baksów, pompować można tylko specjalną pompką przez specjalny wentyl,
- bagażnik jest, ale nie można tam niczego przewozić, bo to wbrew warunkom licencji,
- rower jedzie szybko, ale strasznie ciężko kręci się pedałami, przez co siły wystarcza na max pół dnia,
- kosztuje 3x tyle, co normalny rower - płacisz za ogryzek i stylową białą ramę,
- Apple wygrywa procesy z innymi producentami rowerów o stosowanie okrągłych kół w ich produktach.
Zgłoś
Avatar
megrin 2012-09-20, 21:18 3
@rosiu18
mam nadzieję, że jesteś tym który to samo wrzucił na basha.. jak nie to hańba Ci!
bash.org.pl/4842931/
Zgłoś
Avatar
Pokahontaz 2012-09-20, 21:32
źródło byś podał baranie jak coś ściągasz z basha
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-09-20, 21:45
@lofix1
Z chujowego plastiku to ty pewnie zrobiony byłeś.
Proponuje porównać modele samsunga i iphona, samsung ma więcej zalet i jest tańszy.
Mam samsunga omnie od 2009 spadł mi setki razy i dalej śmiga a twój ogryzek spadnie raz na ekran i do wymiany.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-09-20, 21:55
Mr Dan
Trolling is a art

powinno być an art
ejjoł mister dan, w pochodzeniu masz wpisane, żeś z UK a takie byki robisz?

socjalmmv

taka spinka o telefon, który faktycznie jest z chujowego plastiku i każdy to dobrze wie? zwal sobie gruchę na ten swój zabytek, póki nie musisz go oddawać do muzeum
Zgłoś
Avatar
arton 2012-09-20, 21:58 1
Ok to jedziemy:

- można by kręcić kierownicą za friko, ale hamować tylko odpłatnie,
do czego to się odnosi? za jaką funkcję płacisz, która na androidzie jest darmowa? placisz a te same aplikacje i te same masz za darmo (tylko te z itunes store sa naprawde kupowane, bo docenia sie wlozona prace - rozumiem androidowców którzy wgrywają apki z torrentów, w koncu apki na androida wyglądają dosyć kiepsko)

- powietrze do kół - po 5 baksów, pompować można tylko specjalną pompką przez specjalny wentyl,'
firma tworzy swoj ekosystem i dostosowuje do nich swoje urzadzenia, ale zgoda, ceny za usługi i dodatki są przesadzone - możesz jednak kupić zamienniki tanio na allegro

- bagażnik jest, ale nie można tam niczego przewozić, bo to wbrew warunkom licencji,
czego nie możesz trzymać na iphone? nie wiem co to jest, ale na pewno masz pendrive wiec go uzywaj

- rower jedzie szybko, ale strasznie ciężko kręci się pedałami, przez co siły wystarcza na max pół dnia,
słucham? dziś kazdy topowy smarfon działa dzień lub dwa (niestety)

- kosztuje 3x tyle, co normalny rower - płacisz za ogryzek i stylową białą ramę,
co to znaczy normalny smarfon? ten z androidem tak? samsung galaxy s3 kosztuje bardzo podobnie wiec argument z dupy

- Apple wygrywa procesy z innymi producentami rowerów o stosowanie okrągłych kół w ich produktach
te sądzenie sie jest niefajne, ale gdyby nie apple nie mielibyscie swoich androidów wiec wyluzujcie
Zgłoś
Avatar
lohan 2012-09-20, 22:14 1
socjalmmv napisał/a:

@lofix1
Z chujowego plastiku to ty pewnie zrobiony byłeś.
Proponuje porównać modele samsunga i iphona, samsung ma więcej zalet i jest tańszy.
Mam samsunga omnie od 2009 spadł mi setki razy i dalej śmiga a twój ogryzek spadnie raz na ekran i do wymiany.


haha smieszny jestes...cena sgs3 w czasie premiery byla praktycznie taka sama jak ip4s w czasie premiery...
jedyna roznica jest taka, ze taki samsung po okolo pol roku kosztuje juz polowe taniej, a iphone nadal trzyma cene...
A kwestia spadania...to tylko zalezy od farta czy ci spadnie na rog czy centralnie i bedzie jakis kamyk...moj ip4 spadl mi wiele razy, ale mialem farta, bo zawsze lecial na rog i sie aby powyszczerbial, a kumpelowi raz spadl i juz pajaczek. Ale tylko tyl moze tak peknac, bo przod jest duzo bardziej wytrzymaly i naprawde trzeba miec niefart...

A tak w ogole to juz sie rzygac sie chce tym jechaniem na apple...ta firma to mistrz marketingu i tyle...potrafi tak wmowic niektorym lemingom, ze potrafia stac i koczowac pod apple store kilka dni czekajac na premiere nowego iphone, a potem drudzy placa kilkaset zlotych wiecej za tego iphone, zeby miec go dzien wczesniej niz reszta...i to jest w tym najsmieszniejsze ^^
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-09-20, 23:06
A ja mam nokię X2-00 i chuj. Prosty, wygodny w obsłudze, dobry aparat. Jakoś nie mam przekonania do dotykowych wyświetlaczy.
Zgłoś
Avatar
stepek 2012-09-20, 23:20
Chuj z waszymi samsungami i aplami
niebezpiecznik.pl/post/dziura-w-iphone-4s-oraz-iphone-5/
Nokia i Windows kurwa!
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-09-21, 1:54 1
lofix1 napisał/a:

Mr Dan
Trolling is a art

powinno być an art
ejjoł mister dan, w pochodzeniu masz wpisane, żeś z UK a takie byki robisz?



ehh widzę, że nie załapałeś żartu



Dlatego też w podpisie mam sztóka przez "ó", a nie "u"
Czekałem na takiego, co poprawi mnie od założenia konta

A co do tematu, to kumplowi spadł srajfon tylko 1 raz i się zepsuł, a ja mam fajną obudowę do niego i nie tak łatwo o pęknięcie, jak spada, ale mimo wszystko i tak go nie lubię, a szkoda pieniędzy na coś nowego

Oto zdjęcie takiej samej obudowy/zbroi



Zakładasz kawałek plastikowy i na to jeszcze tą gumę, która jest widoczna. Tracisz wtedy na wyglądzie telefonu, ale chyba nie kupujecie telefonu dla szpanu na ulicy no nie?
Zgłoś
Avatar
68mustang 2012-09-21, 9:20
Ja mam macbooka pro z 2009r i siły starcza mu na 6-10 godzin płynnego pedałowania... od tamtego czasu nie zrobiłem nigdy pełnego formata, nie złapałem nigdy wirusa i nigdy nie stanął dęba. Uruchamia się pieronem. Matryca pięknie świeci pod kazdym kątem. Jego amelinonowa obudowa jest niezniszczalna tylko tutaj chciałem pomalować i chuja... musiałem scierać farbę ;/ no ale coś za coś.
Zgłoś
Avatar
jesc 2012-09-21, 23:25
otusz..

jestem djem i gram mp3 z windowsa poprzez kodowane winyle, no i jak czasami mi skurwysyn przylaguje, to mam ochote go wyjebać za okno. kolega ma maca i chodzi płynnie, nigdy nie laguje, nie ma opóźnień, a to wszystko niezbędne w synchronizowaniu dwóch kawałków, nic więcej na temat maców nie wiem
Zgłoś
Avatar
thez 2012-09-23, 14:33
Przykro to powiedzieć ale Apple wygrało. Ludzie chwalą, większość krytykuje, ale jest wrzawa. I w chuj ludzi co mieli stuprocentowo wyjebane na iphony teraz jest ich ciekawa. Chcą się przekonać o co tyle zadymy

Jak wychodzi nowy Samsung to nikt nie pierdoli o tym na każdym kroku i nie sprowadza każdego tematu do premiery telefonu. I tu jest sukces Apple.
Zgłoś