18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Jeżeli Apple robiłoby rowery
rosiu18 • 2012-09-19, 23:58
Jeżeli Apple by robiło rowery:
- można by kręcić kierownicą za friko, ale hamować tylko odpłatnie,
- powietrze do kół - po 5 baksów, pompować można tylko specjalną pompką przez specjalny wentyl,
- bagażnik jest, ale nie można tam niczego przewozić, bo to wbrew warunkom licencji,
- rower jedzie szybko, ale strasznie ciężko kręci się pedałami, przez co siły wystarcza na max pół dnia,
- kosztuje 3x tyle, co normalny rower - płacisz za ogryzek i stylową białą ramę,
- Apple wygrywa procesy z innymi producentami rowerów o stosowanie okrągłych kół w ich produktach.
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-09-20, 1:07 49
A najważniejsze to że ich rowery jako jedyne mogą korzystać z patentu na umieszczanie kierownicy przed a nie za siodełkiem.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-09-20, 1:10 3
chuj z tym apple
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-09-20, 8:50 3
a rower od samsunga byłby taki sam, tylko z bardziej chujowego plastiku
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-09-20, 17:58 8
Tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Simon2020 2012-09-20, 20:22 6
Skończcie już tą gadkę o Apple bo się to zmienia w żałosną próbę skrytykowania firmy bo jest dla nas za droga.
Zapewne żadnego z produktów Apple nie miałeś w ręku a wiesz zapewne o nich najwięcej. Samsung robi z trochę gorszą jakością i mniejszą ceną. To co wybierasz zależy od Ciebie a nie jakiegoś zazdrosnego gimbusa.

Za to jeśli Twój stary robił by rower.

- Miałby tylko jeden pedał (w końcu drugi siedzi na siodełku)
- W bagażniku mógłbyś trzymać swoje ulubione cegły z dzieciństwa
- Płaciłoby się ziemniakami
- Twój stary wygrywa proces z innymi firmami ponieważ jako pierwszy stworzył pedała.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-09-20, 20:27 19
@up, ile zmarnowałeś na swojego maca?
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-09-20, 20:30 5
Mam srajfona 4 i przyznam wam, że przydaje mi się tylko do gier i do przeglądania neta.

Kupcie se lepiej androidy, czy inne nowsze i tańsze telefony, bo i tak to się wam bardziej opłaca.
Nie marnujcie kasy na Apple, bo można mieć coś lepszego, albo tak samego, a tańszego.
Zgłoś
Avatar
Stablo 2012-09-20, 20:31 28
Zadziwiające jest to, że każdy kto broni maca broni się argumentami typu:

-"Nie stać cię!"
-"Nigdy nie trzymałeś żadnego produktu apple w ręku!"

Jakie to jest zabawne
Zgłoś
Avatar
thefanatic 2012-09-20, 20:36 3
Jakie to jest zabawne
Ale jakie prawdziwe
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2012-09-20, 20:47 1
Ja do dziś nie rozumiem, dlaczego wszyscy jadą po iOS, a po androidzie, jeśli głównym argumentem są płatne aplikacje...przecież, kurwa, na androida aplikacje też są płatne, np gra Plants vs Zombie...druga sprawa jest taka, że na iOS jak i na androida jest w chuj aplikacji za freeko, a jeśli kosztują, to grosze (wiadomo, że gps tomtom jest troche droższy, ale jest przekozak).Sam mam iphone 4s i jest świetny (samsung galaxy s2 też jest w chuj spoko) i to pierdolenie, że te komórki są chujowe, to nie wiem skąd się bierze, ale mam wrażenie, że tylko taka zawiść jest w pl.
Zgłoś
Avatar
Szprotka 2012-09-20, 20:51 1
Rozumiem ze wszyscy hejtujacy maja jakas zlą przygode z produktami apple?
Zgłoś
Avatar
amb 2012-09-20, 21:03
pecet czy konsola?
audi czy bmw?
maslo czy margaryna
wodka czy popitka?
yyy... chyba przegialem
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-09-20, 21:07 1
ładnie to tak kopiować z innej strony-http://bash.org.pl/latest/
Zgłoś
Avatar
maciukrk 2012-09-20, 21:12
Mialem imaca 20'' w aluminiowej obudowie bylem zadowolony, niestety po uplynieciu gwarancji pojawily sie pierwsze problemy - padlo dvd ktore jest wbudowane i dostac taki naped idzie tylko przez ebaya z Chin. Kupilem wymienilem. Potem padla klawiatura - kupilem nastepna. Najgorszy byl ekran w dolnym lewym rogu zaczal sie sciemniac co bylo widoczne na jasnych tlach. Szukalem po necie i w apple i znalazlem odpowiedz - wada fabryczna, apple wymienia ekran na gwarancji, a co z tymi ktorzy juz sa po ?? Ekranu nie dokupisz. Zaplacilem 1200 funtow w 2007 roku za imaca sprzedalem go po 4 latach za 600 i wiecej kurwa nie kupie !! za chuj !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie