18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Jezus na wakacjach zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kriski 2024-07-31, 17:26
Fejk, jeżuś był blondynem i lubił owieczki.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-07-31, 17:43 2
czyli to prawda że chodził po wodzie
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-31, 17:53 1
Czy skoro chodził po wodzie to umiał też pływać na lądzie? 🙂
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-07-31, 18:17 5
Mógł im zmienić tę wodę w wino, zamiast śmierdzącą dupę maczać. Skąpy żydłak.
Zgłoś
Avatar
Code 2024-07-31, 18:22 1
Jego matka miała przejebane chcąc go umyć w wanience
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-31, 18:34 2
Podoba mi się ta wiara.

Za jedzenie kiełbasy w piątek idzie się do piekła a za palenie ludzi na stosie do nieba
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-31, 18:53
Jezus pedofilus- marnotrawny syn z ciasnej pizdy Maryi.
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-07-31, 19:06 9
Yolanda napisał/a:

Jezus pedofilus- marnotrawny syn z ciasnej pizdy Maryi.



Myślę że rodzice wychowywali cię w ogromnym chlewie
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-07-31, 19:10 1
Yolanda napisał/a:

Jezus pedofilus- marnotrawny syn z ciasnej pizdy Maryi.



Jak zakochasz się w jakiej namiastce południowca- Ibrahimie, Abdulu, Mehmedzie, to bez porodu do końca życia nie będziesz w stanie utrzymać moczu.
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-07-31, 19:10 2
Kriski napisał/a:

Fejk, jeżuś był blondynem i lubił owieczki.



Owieczki to lubią lewacy

[ Dodano: 2024-07-31, 19:12 ]
Yolanda napisał/a:

Jezus pedofilus- marnotrawny syn z ciasnej pizdy Maryi.



Wychowywał się pod stałem napierdalany przez ojca
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-07-31, 19:22
Co do chodzenia po wodzie, to jest to możliwe. Jak byliśmy młodzi i okrutni to razem z kuzynem przeprowadziliśmy serię eksperymentów na żywych organizmach, sprawdzających ich umiejętności, wytrzymałość, właściwości. Obiektem zazwyczaj był kot. Chyba miał depresję, bo nie bronił się przed kolejnymi eksperymentami. Jednym z doświadczeń było sprawdzenie tezy, że kot potrafi pływać, mimo że nawet myje się na sucho. Aby eksperyment był miarodajny postanowiliśmy kocura wrzucić od razu na
na głęboką wodę-środek stawu. Wyniki nas zaskoczyły. Wbrew oczekiwaniom kot nie pływał, a chodził po wodzie. W kilku susach wykorzystując napięcie powierzchniowe pobiegł po wodzie i wziął i uciekł. Do końca dnia już nie widzieliśmy go. Sztandarowym eksperymentem mojego szwagra była zmiana koloru sierści czarnego kocura, żeby nikt z domowników go nie poznał. W tym celu nacierał kota wodą utlenioną. Eksperyment zakończony pełnym sukcesem. Kot zmienił barwę z czarnej na rudą.
Zgłoś
Avatar
UnderCloud 2024-07-31, 19:25 1
Strony się pomyliły chyba
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-07-31, 19:29
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-07-31, 19:35 2
Antoni79 napisał/a:

Co do chodzenia po wodzie, to jest to możliwe. Jak byliśmy młodzi i okrutni to razem z kuzynem przeprowadziliśmy serię eksperymentów na żywych organizmach, sprawdzających ich umiejętności, wytrzymałość, właściwości. Obiektem zazwyczaj był kot. Chyba miał depresję, bo nie bronił się przed kolejnymi eksperymentami. Jednym z doświadczeń było sprawdzenie tezy, że kot potrafi pływać, mimo że nawet myje się na sucho. Aby eksperyment był miarodajny postanowiliśmy kocura wrzucić od razu na
na głęboką wodę-środek stawu. Wyniki nas zaskoczyły. Wbrew oczekiwaniom kot nie pływał, a chodził po wodzie. W kilku susach wykorzystując napięcie powierzchniowe pobiegł po wodzie i wziął i uciekł. Do końca dnia już nie widzieliśmy go. Sztandarowym eksperymentem mojego szwagra była zmiana koloru sierści czarnego kocura, żeby nikt z domowników go nie poznał. W tym celu nacierał kota wodą utlenioną. Eksperyment zakończony pełnym sukcesem. Kot zmienił barwę z czarnej na rudą.



Ciekawa historia z dzieciństwa ale przyznaj że tym kotem byłeś ty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie