18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
omgłomatkobosko 2017-03-12, 23:16 12
Co to jest tinder? To nazwa jego ubrania?
Zgłoś
Avatar
s................y 2017-03-12, 23:44 4
Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.
Zgłoś
Avatar
Jeleniowski 2017-03-12, 23:50 1
Hahahaha dobre dobre
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-03-13, 2:49 62
sweenyteeny napisał/a:

Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.


Foty na priv. Później pomyślimy.
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-03-13, 11:50 3
@up Normalnie podryw lachona na pięć fajerek. Winszuję konceptu.
Zgłoś
Avatar
MasterExploder666 2017-03-13, 12:09 2
Za tak mocny materiał nie można nie dać piwka.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-03-13, 12:37
dżyzyst hrajst...
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-13, 13:03
sweenyteeny napisał/a:

Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.



Moim zdaniem tu nie chodziło o chleb a o robienie pały hesusowi
Zgłoś
Avatar
richiee 2017-03-13, 14:56
sweenyteeny napisał/a:

Bierzcie z tego wszyscy, to jest bowiem ciało moje.



Jak masz fajne ciało to chętnie się skusze.
Zgłoś
Avatar
Jaco4a 2017-03-13, 15:43
"I've only been nailed once"
Zgłoś
Avatar
Belweder 2017-03-13, 15:43
Jak zalewacie zagęszczony sok wodą, i jego kolor pozostaje taki sam, to też zaczynacie się modlić i biegniecie do mamy, że to cud? Bo sok nie stał się przeźroczysty po dolaniu wody ?
Zgłoś
Avatar
w................3 2017-03-13, 16:28 1

Kiedyś kupiłem sobie taki obraz Jezusa, koledzy pytali się czemu Jezus wygląda jak mała czarna dziewczynka.
Odpowiedziałem im, że może wyglądać jak zechce, nawet jak seksowna 8 letnia czarna dziewczynka.
Zgłoś
Avatar
cynku 2017-03-13, 16:51 4
To jest dordzy sadole Nadmanganien VII Potasu, można go stosować do pokazu zwanego „przemiana wody w wino”. W tym celu na dnie suchej szklanki należy umieścić niewielką, praktycznie niezauważalną ilość drobno sproszkowanego nadmanganianu. Po nalaniu wody zabarwia się ona na kolor przypominający czerwone wino. W kolejnym naczyniu powinno znajdować się kilka kropli reduktora, np. roztworu tiosiarczanu sodu. Po przelaniu do niego różowego roztworu nadmanganianu, barwa natychmiast znika („przemiana wina w wodę”). Aby eksperyment powiódł się, woda powinna być zakwaszona np. kwasem siarkowym, gdyż tylko w takich warunkach nastąpi redukcja MnVII do bezbarwnego MnII[5]. Jako reduktor można wykorzystać też wodę utlenioną, zajdzie wówczas reakcja
Zgłoś
Avatar
Fap Master 2017-03-13, 17:45
cynku napisał/a:

To jest dordzy sadole Nadmanganien VII Potasu, można go stosować do pokazu zwanego „przemiana wody w wino”. W tym celu na dnie suchej szklanki należy umieścić niewielką, praktycznie niezauważalną ilość drobno sproszkowanego nadmanganianu. Po nalaniu wody zabarwia się ona na kolor przypominający czerwone wino. W kolejnym naczyniu powinno znajdować się kilka kropli reduktora, np. roztworu tiosiarczanu sodu. Po przelaniu do niego różowego roztworu nadmanganianu, barwa natychmiast znika („przemiana wina w wodę”). Aby eksperyment powiódł się, woda powinna być zakwaszona np. kwasem siarkowym, gdyż tylko w takich warunkach nastąpi redukcja MnVII do bezbarwnego MnII[5]. Jako reduktor można wykorzystać też wodę utlenioną, zajdzie wówczas reakcja



No to poszedł piecem...następny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie