18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Hymn USA w wykonaniu Hendrixa.
Jak można zinterpretować to wykonanie?
Najlepiej oglądać pod wpływem środków odurzających

Przypominam ,że jest rok 69 - Wojna wietnamska.
Zgłoś
Avatar
MUSTAINE 2012-11-20, 22:27 2
TheCars napisał/a:

Sami pierdolicie. Wykonanie chujowe, tak jak każda gitarowa interpretacja hymnu USA. Rzygam już tym. Ochy i achy bo Jimi Hendrix, co z tego? Czy wszystko wielkich ludzi musi być tak zajebiste? Nie, a to zdecydowanie nie jest.



Sam jakoś za specjalnie nie jaram się Hendrixem(nie moje klimaty)
To wykonanie podoba mi się ze względu na 'dziwne' dźwięki ,którymi Hendrix próbuje naśladować karabiny , samoloty , granaty itd.
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-11-20, 23:14
Taaa.. To jest ten typ.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-20, 23:29 1
Pod wpływem środków odurzających to możesz słuchać sobie polskiego hip-hopu i reggae.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-11-20, 23:34 3
Star Spangled Banner?

Jak jesteśmy w 69' i z USA, to ja dam dla balansu rockową wersję CCCP (naprawdę nieźle to wyszło).



Bo komunizm czeba zrozumjeć

[EDIT:]

My też nie jesteśmy gorsi! Edytka do boju!

makarybenc napisał/a:


Zgłoś
Avatar
Kaszysz 2012-11-20, 23:35 3


cudze chwalicie, swego nie znacie
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-20, 23:47
Koniec Świata napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el

Weź się lewaknij w ten durny łeb i daruj sobie te breivikowe pierdolenie.



Kurwa, podoba mi się twoja poetyka .
Zgłoś
Avatar
neil 2012-11-20, 23:49
oddałbym cały ten syf żeby tam być, a ten mówi coś o bambusach i fajkach...
Zgłoś
Avatar
szyldek 2012-11-20, 23:57 1
Jego interpretacja hymnu zawiera w sobie dźwięki naśladujące pole bitwy. Wybuchy bomb, strzały z karabinów i hałas silników myśliwców. Co tu więcej gadać...
Zgłoś
Avatar
waldzio 2012-11-20, 23:58 6
Po pierwsze dla hate'rów: wątpie aby ktokolwiek chciał tego słuchać w celu rozrywkowym. Jakby nie bylo jest to na żywo, chodzi o jakieś przesłanie a nie poruszenie widowni do muzycznego orgazmu. Nikt przecież nie podpisał tego filmu jako "Best of Hendrix"... Powiedzenie, że to chujowe bo słuchać się nie da- nie jest ani konstruktywną krytyką ani nie ma się nic do tematyki tego filmu.
Po drugie nie każdy murzyn któremu da się do ręki gitarę zamiast łopaty będzię z miejsca nazwany No.1
Wypierdalać od Hendrixa
Zgłoś
Avatar
Piotrychu 2012-11-21, 0:00 2
oczywiście ogromny kufel piwa za Hendrixa. do hejterów - szkoda tylko, że ten "bambus" stworzył mnóstwo legendarnych riffów i stał się inspiracją dla tysięcy ludzi na świecie, a największą rzeczą jaką wy zrobicie w swoim marnym życiu to zdanie drugiej klasy jebane gimby
Zgłoś
Avatar
Zlorf 2012-11-21, 0:14
Piotrychu napisał/a:

oczywiście ogromny kufel piwa za Hendrixa. do hejterów - szkoda tylko, że ten "bambus" stworzył mnóstwo legendarnych riffów i stał się inspiracją dla tysięcy ludzi na świecie, a największą rzeczą jaką wy zrobicie w swoim marnym życiu to zdanie drugiej klasy jebane gimby



6pak browca dla Ciebie!
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-11-21, 0:40
@JedzMojLagier

Parafrazując klasyka: "Może nie do końca wiesz co powiedziałeś, albo czujesz że się wygłupiłeś ale teraz nie chcesz się do tego przyznać".

A tak moimi słowami to, pierdol się ignorancie, bo nie wiesz że gdyby nie między innymi ten bambus o którym mówisz, przemysł muzyczny nie ewoluował by do obecnej, komercyjnej i dostępnej dla każdego postaci i nie mógłbyś słuchać swojej zasranej muzyki czegokolwiek tam sobie słuchasz choćby to był dźwięk kamieni w blenderze.

I jedna rada na przyszłość, jeżeli czegoś nie rozumiesz to się nie wypowiadaj, bo generalnie społeczeństwo toleruje ludzi upośledzonych umysłowo, pod warunkiem że nie dzielą się swoimi ograniczonymi opiniami.
Zgłoś
Avatar
artur1518 2012-11-21, 0:46
Tak i nagle wszyscy są fanami Jimiego Hendrixa , tak samo jak z tą małpą co był aktorem w ,,Zielonej mili" jakim on był dobrym aktorem i sranie w banie a niektórzy widzieli go tylko w tym filmie. Małpa i tyle!
Zgłoś
Avatar
konwogniu 2012-11-21, 1:54 1
Cytat:

Psychodeliki ponad wszystko.


PIWO ZA
'Psychodeliki ponad wszystko.'
Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-11-21, 1:57 1
czy to ważne że gość był czarny?

grał zajebistą muzę i to się liczy dla sztuki

gimborasiści wielcy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie