18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

jimiq i jego pretensje
jimiq • 2021-03-24, 23:48
Angel parafrazując ale muszę...-" dzielny admin"


A jak skalujesz coś to w logach ni ma i zapominasz na dodatek
Teraz kumam. To wszystko wyjasnia

Skasujesz

2021-03-25, 08:12
jimiq napisał/a:

Angel parafrazując ale muszę...-" dzielny admin"
A jak skalujesz coś to w logach ni ma i zapominasz na dodatek
Teraz kumam. To wszystko wyjasnia
Skasujesz



Możesz to napisać jeszcze raz ale w języku polskim?

2021-03-25, 11:16
~Angel napisał/a:

Możesz to napisać jeszcze raz ale w języku polskim?



Dobrze wiesz co napisałem.
dzielny pacjent = dzielny admin (moderator)

Utrzymujesz na stronie porządek wg SIEBIE nie wg regulaminu lub masz go głębiej ...... niż niektóre filmiki z harda. O użyszkodnikach nie wspomnę.

Wychodzi na to że kasujesz co chcesz, odpowiadasz albo i nie (częściej nie) po niewczasie.
Na dodatek zapominasz i nie chce Ci się lub specjalnie nawet logi usuwasz.
Ta sytuacja z tym tematem świadczy o tym dobitnie.

Pytanie dlaczego ten temat przywrociłeś... Racibórz jakieś wspomnienia z dzieciństwa, może to somsiad...

Pozdro

"dla najlepszego moderatora ever"

2021-03-25, 11:44
jimiq napisał/a:

Dobrze wiesz co napisałem.
dzielny pacjent = dzielny admin (moderator)
Utrzymujesz na stronie porządek wg SIEBIE nie wg regulaminu lub masz go głębiej ...... niż niektóre filmiki z harda. O użyszkodnikach nie wspomnę.
Wychodzi na to że kasujesz co chcesz, odpowiadasz albo i nie (częściej nie) po niewczasie.
Na dodatek zapominasz i nie chce Ci się lub specjalnie nawet logi usuwasz.
Ta sytuacja z tym tematem świadczy o tym dobitnie.
Pytanie dlaczego ten temat przywrociłeś... Racibórz jakieś wspomnienia z dzieciństwa, może to somsiad...
Pozdro
"dla najlepszego moderatora ever"



:homer:
Po raz kolejny udowadniasz że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Oczywiście wiesz przy jakich czynnościach obsługi forum nastąpiło usunięcie wspomnianego materiału, jakie czynności są rejestrowane w logach i jak one wyglądają a z usuwaniem logów to tylko udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Gdyby temat został usunięty tak jak się usuwa tematy niezgodne z regulaminem to z przywróceniem go nie byłoby problemów jednak do usunięcia nie doszło przy tej czynności. Nie będę wyjaśniał podczas jakich bo rozmowa o sprawach technicznych forum z tobą nie ma sensu gdyż nie masz nawet podstawowej wiedzy na temat jego funkcjonowania od administracyjnej i jest to nieistotne.
Mogłem olać przypadkowe usunięcie tematu i nic nie pisać ale wolałem zwrócić się do autora i wyjaśnić sytuację aby otrzymał informację co stało się z jego tematem to znalazła się wszechwiedząca maruda która chciała błysnąc a jedynie się kompromituje.

2021-03-25, 11:53
Angel napisał/a:

Po raz kolejny udowadniasz że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Oczywiście wiesz przy jakich czynnościach obsługi forum nastąpiło usunięcie wspomnianego materiału, jakie czynności są rejestrowane w logach i jak one wyglądają a z usuwaniem logów to tylko udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Gdyby temat został usunięty tak jak się usuwa tematy niezgodne z regulaminem to z przywróceniem go nie byłoby problemów jednak do usunięcia nie doszło przy tej czynności. Nie będę wyjaśniał podczas jakich bo rozmowa o sprawach technicznych forum z tobą nie ma sensu gdyż nie masz nawet podstawowej wiedzy na temat jego funkcjonowania od administracyjnej i jest to nieistotne.
Mogłem olać przypadkowe usunięcie tematu i nic nie pisać ale wolałem zwrócić się do autora i wyjaśnić sytuację aby otrzymał informację co stało się z jego tematem to znalazła się wszechwiedząca maruda która chciała błysnąc a jedynie się kompromituje.



Wiem co to są logi i co rejestrują.
Właśnie sam potwierdziłeś że możesz usunąć całe tematy bez pozostawiania śladów.

Do tego pije właśnie.... wielki k***a brat się znalazł.

2021-03-25, 13:18
jimiq napisał/a:

Wiem co to są logi i co rejestrują.
Właśnie sam potwierdziłeś że możesz usunąć całe tematy bez pozostawiania śladów.
Do tego pije właśnie.... wielki k***a brat się znalazł.



Oczywiście, że wiesz bo przecież można je tak sobie je usunąć :lol:
Brak mi słów na te twoje wypociny a każdym takim postem udowadniasz swoją niewiedzę.
Usunięcie tematu w taki przypadkowy sposób jak się to stało pozostawia wiele "śladów" widocznych dla autora chociażby w postaci wystawionych dla autora piw, materiału foto/video w upladerze użytkownika, materiału na serwerze foto/video itd wiec schowaj się do szafy i nie wychodź z kolejnymi swoimi teoriami.

Nawet widoczne są komentarze z tego tematu (w profilu osoby komentującej) ale tematu nie ma bo temat znikł podczas scalania do niego innego tematu z tym samym zdarzeniem:



Każdy ruch użytkownika jest rejestrowany w odpowiednich logach i administrator zobowiązany jest trzymać te logi przez 5 lat więc doucz się albo posyp brokatem jak chcesz błyszczeć.

2021-03-25, 14:41
Angel napisał/a:

Oczywiście, że wiesz bo przecież można je tak sobie je usunąć
Brak mi słów na te twoje wypociny a każdym takim postem udowadniasz swoją niewiedzę.
Usunięcie tematu w taki przypadkowy sposób jak się to stało pozostawia wiele "śladów" widocznych dla autora chociażby w postaci wystawionych dla autora piw, materiału foto/video w upladerze użytkownika, materiału na serwerze foto/video itd wiec schowaj się do szafy i nie wychodź z kolejnymi swoimi teoriami.
Nawet widoczne są komentarze z tego tematu (w profilu osoby komentującej) ale tematu nie ma bo temat znikł podczas scalania do niego innego tematu z tym samym zdarzeniem:
Każdy ruch użytkownika jest rejestrowany w odpowiednich logach i administrator zobowiązany jest trzymać te logi przez 5 lat więc doucz się albo posyp brokatem jak chcesz błyszczeć.





Dobrze że wiesz o tych 5 latach. Co nie zmienia faktu że w przypadku tegoż (mówię o sadisticu) twojego prywatnego folwarku, nic nie zmiania. Co mi to daje...
Do kogóż mógłbym złożyć skargę ...pomyślmy, wiem prokuratoria.
Uzyszkodnik może się jedynie powk***iać w jakimś komentarzu, o tym mówię.

A co z logami co moderacja robi.??


Browar na dziś - odstaw.
Jeszcze chwila a zdradzisz nam hasło z uprawnieniami moderacji :)



:shock:

2021-03-25, 15:02
Wydzieliłem naszą rozmowę do działu organizacyjnego aby nie zaśmiecać twoimi bezsensownymi postami tematu i tu możemy kontynuować naszą rozmowę.

O jakich ty logach mówisz?
Odpowiem nie wiedząc o co ci chodzi:
- może je przeglądać
- może je tworzyć i to robi wykorzystując opcje panelu administracyjnego podczas obsługi forum zarządzając postami, tematami itd. (i tak nie wiesz o co chodzi wiec czekam na kolejne twoje teorie).

O jakim prywatnym folwarku ty mówisz - konkretne przykłady bo jak na razie to klepiesz i klepiesz w klawiaturę bez żadnego argumentu. Jak ktoś tobie jasno wyjaśnia sytuację to dalej brniesz w swoje teorie spiskowe dokładając kolejne swoje wymysły.

Hasło to oczywiście: admin123

Każdy użytkownik może złożyć skargę do obsługi forum albo do głównego administratora forum Centuriona.

W pracy nie pije.
Ogólnie mało spożywam alkoholu więc kolejny raz PUDŁO.

2021-03-25, 21:07
Mówię o logach działań wykonywanych przez admina.
Normalnie, można w sporach skorzystać też i z takowych. Powtarzam normalnie.
Mieliśmy w robocie taki przypadek. Wielki Brat-Admin snifferował i próbował włamów do kompów kolegów. Ciekawostka.
Doszli do tego po głębokim badaniu bo część logów wykosił.

Nie deprecjonuj mnie tu. To nie są żadne teorie spiskowe. Znikają mi i nie tylko komentarze (bez podania jakiejkolwiek przyczyny) i z tego co widać tematy także.
Co to jest fejsbuk czy co.

Akurat ten właśnie przedmiotowy temat zechciałeś wyjaśnić wszystkim. Plus dla Ciebie.
Może to nie tylko Ty tak działasz, może Ty akurat mniej stąd taki nagły wk***. Bo tyle robisz a tu taki jak mnie nazwałeś malkontent...

Przykłady - konkretnie, ja pie**ole Sexmisja czy jakoś tak. Nie zbieram przykładów i nie mam zamiaru.

Chlej ile chcesz wali mi to.
Zrobiłem niewielką uwagę na początku, pojechałeś po mnie. Ja również.
I nie krzycz.