18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Borsuk1987 2012-06-02, 12:53
NIe chciał bym tu robić się na znawce ale każdy Debil jak mu się pokaże jak bić dobrze bile zrobi rotacje więc nie wiem o co halo
Zgłoś
Avatar
Kekolieri 2012-06-02, 14:08 5
Borsuk1987 napisał/a:

NIe chciał bym tu robić się na znawce ale każdy Debil jak mu się pokaże jak bić dobrze bile zrobi rotacje więc nie wiem o co halo



Teraz to żeś sie zborsuczył .
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-06-02, 14:27
no chyba nie:) snooker to barzo trudny techniczny sport. a zeby takie rotacje robic trzeba wiele lat treningow po 8 godzin dziennie i mega talentu:) i tu szacun dla Whitea za to ze te strzały były robione w turniejach a nie na pokazach trick shotow;p ronni o`sullivan i tak najlepszy
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2012-06-03, 9:36
m1ch43lord napisał/a:



Teraz to żeś sie zborsuczył .



Oj tam, oj tam

inf3kkted napisał/a:

ronni o`sullivan i tak najlepszy



A wcale że nie bo Stephen Hendry. Nie zadzierał tak nosa i nie był chamski
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-03, 20:27
EEee nie widzę tutaj jakiegoś nadzwyczajnego talentu , na byle pierwszym lepszym filmiku z youtube to goście mają 100x większy talent i tam dopiero można podziwiać triki
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-06-03, 20:34
@wiecznie'niezadowoleni No pewnie, wy robicie lepsze tricki waląc kloce do kibla.

Film świetny, zważywszy na to że ja się podniecam jak jakimś cudem wbiję dwie bile na raz.
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-06-03, 20:48 1
@bravoteampolska ale to co ty oglądasz na yt to są cyrkowe sztuczki powtarzane po 200 razy 'aż się uda' a tu masz turniej na żywo, world snooker series mistrzostwa pod ogromną presją, więc nie ośmieszaj się taki porównaniem.
Zgłoś
Avatar
madafaka 2012-06-03, 20:56
To nie są triki tylko zagrania w prawdziwych meczach, kilka ostatnich po prostu magia. Te ze snookera szczególnie. Polecam pouczyć się zasad, np. oglądając na Eurosporcie.
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2012-06-03, 21:37
Za snooker zawsze piwo poleci!
Zgłoś
Avatar
Kov 2012-06-03, 22:00 1
Jimmy White, geniusz. Szkoda, że nigdy nie udało mu się zdobyć Mistrzostwa Świata, bez tego jego kariera jest niepełna. A zagrania nie na trick shotach tylko w poważnych meczach, palce lizać i szacunek za to.
Zgłoś
Avatar
nekroboy 2012-06-03, 22:26
braveteam to typowy idiota, ( nikogo nie obrażam stwierdzam fakt po analizie wypowiedzi). Nom ostatnie zagrania były genialne, widać pełną kontrolę. Szkoda właśnie bo to chyba najlepszy zawodnik który nie był mistrzem świata.
Zgłoś
Avatar
Klint Westwoood 2012-06-03, 23:23
Ja tu nawet jednego triku nie widziałem. Najlepszy w trikach bilardowych jest polak, Bogdan Wołkowski
Zgłoś
Avatar
edek_5 2012-06-04, 3:30
Podziwiam. Jebaniec chyba pół życia w barach spędził! To się nazywa skill
Zgłoś
Avatar
opson 2012-06-04, 10:14
Zapewne 90% osób nie ma zielonego pojęcia co oglądało i dlaczego to jest numer 10 czy 4 . Dla większości bila biała sobie skręcała ot co. Filmik zle nazwany bo to nei są tricki. To wbicia i pozycjonowanie na następną bile do wbicia. Zanim ktoś napisze o zwykłym wbijaniu bil i byle jakiej rotacji niech pójdzie zagrać w snookera i zobaczy o ile razy trudniejszy jest o zwykłego barowego bilarda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie