18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
koreapłn 2013-07-13, 23:55
@up
za to wy z prawicy potraficie szybko oceniać!
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-13, 23:57
matiTSWS napisał/a:



On nie chce ograniczyć demokracji, on chce ja calkowicie usunąć. Uważasz że demokracja to taki wspanialy ustrój? Uważasz że glos żula spod sklepu powinien być tak samo ważny jak glos profesora uniwersytetu?-słowa Korwina. Większość zawsze jest i bedzie glupia. Są jednostki które nadają się do pracy i są jednostki które nadają się do władzy. Jeśli ktos myśli że większość wie lepiej to jest w duzym blędzie. Tyle w temacie.



To który profesor ma mieć głos 'równiejszy' od którego? Ostatnio moim ulubionym powiedzeniem stało się: "głupi w swej głupocie nie wie, że jest głupi - wszak jest głupi".

Zgodności profesorów nie odnaleźlibyśmy nawet w sprawach nauki. A światopogląd nie ma nic do wiedzy specjalistycznej (jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, jesteś za głupi, by zdać sobie sprawę ze swej głupoty), profesorskiej: znajdziesz równie wielu katolików, co ateistów, homofobów, co homofilów itd. wśród kadry naukowej. I w czymże tu żul ma gorszy pogląd od profesora?
Zgłoś
Avatar
pwck87 2013-07-13, 23:58 1
Korwin na Prezydenta !!!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-14, 0:04 4
Kurna, załóżcie jakiś dział "Codzienna dawka Korwina". To nie forum polityczne. A jak już to wystarczy materiał co jakiś czas, a nie kurwa co JKM pierdnie to już lecą i wrzucają to tu... Kurwa.
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2013-07-14, 0:06 1
@up
masz rację z tym działem!
jeśli taki będzie to będę pewien że nigdy tam nie wejdę!
Zgłoś
Avatar
oju 2013-07-14, 0:10
Na początku trzeba zauważyć, że każdy etatystyczny system (a szczególnie demokratyczny) ma tą wadę, że z czasem się rozrasta, wynika to z wadliwej natury ludzkiej. I bynajmniej nie chodzi nawet o to, że profesor jest lepszy i mądrzejszy ( bo to mocno przesadzona teza), a chodzi bardziej o to, żeby nikt nie mógł decydować za drugą osobę o jej życiu, dlatego de facto dla mnie większej różnicy nie ma, bo dla mnie każdy rząd to źródło zła, wyzysku i przemocy.

To tak tylko a propos dyskusji o demokracji i monarchii.
Zgłoś
Avatar
1................u 2013-07-14, 0:21 6
Poglądy JKM są wg mnie najnormalniejsze, lecz nie da się ich zastosować wszędzie. Istnieje pewna granica, której nie należy przekraczać. Pozwalać na wszystko, a później karać? To może się źle skończyć (tu akurat chodzi tylko o piwko, ale w innych sytuacjach jest to niedopuszczalne). Podobnie, jak z wypowiedzią o narkotykach. Zalegalizujmy je, więc nie będzie się opłacać ich sprzedaż. A co, jeśli efekt będzie zupełnie odwrotny? Nie wszystkie wypowiedzi JKM są dobrze przemyślane. Teoretycznie często ma racje, lecz nie bierze pod uwagę wszystkich możliwości, wybiera tylko tą z pięknym zakończeniem.
Prewencja jest równie ważna, co kara. Farmazony typu lewica zapobiega, a prawica karze, to totalny idiotyzm.
Zgłoś
Avatar
z................5 2013-07-14, 0:35 3
Zgłoś
Avatar
DeNaimad 2013-07-14, 0:46
ja pierdole,ona mi przypomina taką jakąś wkurwiająca nauczycielkę...
Zgłoś
Avatar
koreapłn 2013-07-14, 0:49
@up
i to właśnie u korwina nazywa się populizm
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-14, 0:54 3
Ech, kiedyś dzieciaki pobiły się przed lekcją matematyki, a po matematyce, wspólnie się bawiły. Dzisiaj od razu wzywani są rodzice, psycholog, policja, pomoc społeczna, i przez najbliższe 10 lat obie rodziny są pod lupą, czy aby nikt nie znęca się nad dziećmi.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-14, 1:03
oju napisał/a:

"teraz jest boom moda na wolny rynek, poczytajcie o tym bo to też ma mnóstwo minusów i dopiero może doprowadzić do wypompowania kapitału za granicę" - popierdoliło cię ekonomiczny analfabeto? Kapitał nie ma narodowości, to po pierwsze, a po drugie niby jakim cudem powoduje wypompowanie kapitału? Niestety tak to nie działa. A rzekome próby ochrony narodowego kapitału (już samo to stwierdzenie to ostre pierdololo), czyli protekcjonizm to gówno, które należy zaorać, ale żeby to wiedzieć trzeba było przeczytać Bastiata, więc polecam się zabrać do książek, KNYPIE!



Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że "wypompowanie kapitału za granice" miało znaczyć: "inwestorzy mogą się przestraszyć niestabilności rynku". Niektórzy ekonomiści faktycznie mają takie obawy związane z full liberalizmem - być może koledze o to chodziło.
Zgłoś
Avatar
1................u 2013-07-14, 2:51
@up
To jest efekt tego, że wysoko postawione urzędasy nie mają pojęcia, za co się biorą. W większości przypadków są to również przygłupy, którym się nudzi (to, co wyprawiała taka pani Hall jest wręcz niesamowite ).
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2013-07-14, 4:23
kozaki internetowe, na solo..i filmik nagrac [O]

banda suk...
Zgłoś
Avatar
TurboGrzesznik 2013-07-14, 8:16 1
ani lewica ani prawica, ani matczyne ani tatyne wychowanie nie jest dobre.

Dobre wychowanie, to wychowanie z głową.

Jak to Chris Rock powiedział w jednym ze swoich starszych stad-upów: Każdy kto obiera jedną partię (u nich demokraci i republikanie) nie powołując się na konkretną sytuację to skończony debil!

Tak i tu, raz powinno się zachować w myśl lewicy, a raz w myśl prawicy, o ile ten ktoś nie jest właśnie skończonym debilem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie