18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
job_twaju_mać 2013-07-14, 9:21 1
Ja, jak byłem gówniarzem, dostawałem dość często wpierdol albo opierdol, ale później moi rodzice nigdy nie mieli ze mną problemów, nigdy ich nie wzywali do szkoły, żadnych przypałów z policją, żadnych mandatów itd. i za to mogę być im teraz wdzięczny. Popieram w 100 procentach to co mówi Mikke.
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-07-14, 9:46 2
ta ruda nawet fajna
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-07-14, 9:56 3
Poważny_Sam napisał/a:

Podobnie, jak z wypowiedzią o narkotykach. Zalegalizujmy je, więc nie będzie się opłacać ich sprzedaż. A co, jeśli efekt będzie zupełnie odwrotny?



Poważny_Sam napisał/a:

Teoretycznie często ma racje, lecz nie bierze pod uwagę wszystkich możliwości, wybiera tylko tą z pięknym zakończeniem.
Prewencja jest równie ważna, co kara. Farmazony typu lewica zapobiega, a prawica karze, to totalny idiotyzm.


Prewencja jest ważna i pożyteczna ale w takiej formie;
-Synek, jak wsadzisz rękę w ogień to się poparzysz, krzywda ci się stanie, będzie cię bolało.
-Dobrze tato.
I jak synek wsadzi łapę w ogień to będzie wiedział na swoim przykładzie, że a) tata miał rację, b) rzeczywiście nie należy wsadzać łapy do ognia
A prewencja w formie lewackiej czyli zakazać, przyjebać kontrolę, chuchać i dmuchać na ludzi i traktować jak zagubione baranki pozbawione pasterza, jest najgorszą z możliwych form prewencji.

BTW, na razie rządzi lewica i banda socjalistów pod coraz słabszą przykrywką. Może sprawdźmy jak się spisze KNP w roli partii rządzącej, sprawdźmy czy Korwin ma rację i dopiero później bierzmy się za osąd? Bardziej prawdopodobne jest to co o narkotykach mówi Korwin- chociaż w tej materii nie jestem w 100% przekonany. Dajmy mu szansę, ok? Niech KNP dojdzie do władzy, a jak się nie spodoba to można będzie ich wyjebać.
Zgłoś
Avatar
mover2 2013-07-14, 10:15 5
Jak zwykle najazd czerwonej Super Stacji na najlepszego kandydata na premiera.

Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2013-07-14, 10:16 4
bede głosował na niego
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-07-14, 10:26
np przesadził z tym Hitlerem
Zgłoś
Avatar
danieldomal 2013-07-14, 10:32
Właśnie przez takie akcje Korwin traci poparcie ;/
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-07-14, 10:33 1
Też będe głosował na Korwina, bo Lewactwo i komuniści mieli swoje szanse... od 1947... przez 1989... do dzisiaj. Komunizm wiele osób ma we krwi i
Cytat:

Musisz pamiętać, że oni na ogół nie dojrzeli do wolności. Niektórzy są tak bierni, uzależnieni od systemu, że będą go bronić.


Spierdalać trzeba stąd a jak ludzie zaczną myśleć, bądź nie, wtedy należy wprowadzać zmiany i wracać. Ale skoro po 89' nie potrafiliście powiesić psów komunizmu, tylko na nich pluć, a efekty są takie, że dziś ścierwo urban i ścierwo jaruzelski śmieje się wam w twarz, niesiołowski wami gardzi i pluje na was, razem z wszystkimi ludźmi których WY wybraliście potem w głosowaniu! Bo nie ważne, czy głosujecie na SLD, PO, PIS... te wszystkie partie są LEWICĄ. Założe się, że podczas "prywatnych" rozmów szefa PO z szefem PiS'u pierwsze co oboje zrobili to zaśmiali się serdecznie i pogratulowali sobie odjebania dobrej szopki a ciemna masa to kupiła.

Kurwa jebana mać, ten naród jest tak ciemny, że pójdzie za swoimi komunistycznymi idolami w ogień. Z drugiej strony, nie ma co się dziwić, skoro ruskie i niemieckie świnie w czasach 2WŚ wybiły całą naszą elitę inteligencji i polityki. Echa tego odczuwam po dziś dzień.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-07-14, 10:46
MCL napisał/a:

Bo nie ważne, czy głosujecie na SLD, PO, PIS... te wszystkie partie są LEWICĄ.



Jak by się ktoś pofatygował na ich strony internetowe i poświęcił chwilę na zapoznanie się z ich programami to by na nich nie głosował ten co ceni własne życie. Chyba, że ktoś jest masochistą i chce zostać zmiażdżony państwowym obcasem. Przecież programy tych partii różnią się od siebie tylko przecinkami postawionymi w różnych miejscach, czcionką i inaczej sformułowanymi zdaniami ( ale o tym samym znaczeniu).
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-07-14, 10:51 2
@up, dokładnie. Wszyscy w końcu wywodzą się z jednej jebanej komunistycznej partii, być może nawet rozmowy okrągłego stołu przebiegały dokładnie tak, że jest jedna partia rządząca rozbita na wiele podpartii, które są "opozycją" dla niej. Tylko, że tak naprawdę wszystkie partie mają ten sam cel.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-07-14, 12:16
Ja tam nie widzę, żadnego pojazdu ze strony Super Stacji. Dobitnie pokazali, że JKM nie należy do "głównego nurtu polityki" tj. do złodziejów, socjalistów itp. itd. No to chyba pozytywne? Lemingom oczywiście to nie przypadnie do gustu, ale komu zależy na lemingach.. Chyba tylko socjalistom
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-14, 13:27 1
Straszna beka z tym Kurwinem. Ten pajac naprawdę chce wejść do Sejmu, ba on chce rządzić Polską. Jak znam życie nawet nie zdoła zebrać podpisów potrzebnych do rejestracji, ale co sobie popluje to jego. Rzeczywiście wygląda na to, że mógłby mu się przydarzyć wypadek przy czyszczeniu broni.
Zgłoś
Avatar
matiTSWS 2013-07-14, 15:25
dionizodoros napisał/a:



To który profesor ma mieć głos 'równiejszy' od którego? Ostatnio moim ulubionym powiedzeniem stało się: "głupi w swej głupocie nie wie, że jest głupi - wszak jest głupi".

Zgodności profesorów nie odnaleźlibyśmy nawet w sprawach nauki. A światopogląd nie ma nic do wiedzy specjalistycznej (jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy, jesteś za głupi, by zdać sobie sprawę ze swej głupoty), profesorskiej: znajdziesz równie wielu katolików, co ateistów, homofobów, co homofilów itd. wśród kadry naukowej. I w czymże tu żul ma gorszy pogląd od profesora?



Mi nie chodzi o to że jeden profesor ma być równiejszy od drugiego. Po prostu nie chce żeby za moje życie w tym kraju decydowaly osoby które opolityce wiedza niewiele(chodzi o wybory) i jedyne źródło informacji to zaklamana telewizja pokazująca nieżetelne i nieprawdziwe informacje, promująca PO lub PiS. Wszak większość wlaśnie z TV czerpie źródła na tematy polityczne, nie mając pojęcia nawet że istnieją inne partie niż PO PiS SLD i RP.
Zgłoś
Avatar
oju 2013-07-15, 13:19 1
dionizodoros napisał/a:



Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że "wypompowanie kapitału za granice" miało znaczyć: "inwestorzy mogą się przestraszyć niestabilności rynku". Niektórzy ekonomiści faktycznie mają takie obawy związane z full liberalizmem - być może koledze o to chodziło.



To jacyś niedouczeni są ci ekonomiści. A po drugie, skłaniałbym się do tego, że chodziło mu o to, że wypompowanie kapitału, oznacza mniej więcej to, że na naszym rynku, będą funkcjonować tylko i wyłącznie zagraniczne firmy, co przyniesie zagładę, co jest skrajnym pierdololo.
Zgłoś
Avatar
mellvin 2013-07-17, 19:35
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie