18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
kietong 2013-12-09, 20:20 1
O ile zgadzam się z Korwinem, to jego argumentacja do mnie nie przemawia. Mam wrażenie, że Ci wszyscy, którzy używają nagminnie słowa "masakruje" są zwyczajnie tendencyjni i nieobiektywni. Wiem, że dla niektórych z Was to guru, ale według mnie prawica miałaby większe szanse, gdyby na ich czele stanął ktoś normalny.

Co do krzyża, dla mnie to element tożsamości narodowej, to że Krzyżacy także występowali pod tym symbolem nie ma nic do rzeczy. Powinniśmy kultywowac jak najwięcej tradycji, inaczej zaczną rządzić pedały i zboczeńcy, im po prostu bardziej zależy.
Zgłoś
Avatar
swampman 2013-12-09, 20:22
autodestrukcja lewaka za 3...2...1...
korwin sie smieje z wlasnych zartow a ja se pierdolne krzeslo na sciane bo krzyzem gardze
bedzie wesolo
Zgłoś
Avatar
janekl125 2013-12-09, 20:23 1
Jakby zajmowali się poważnymi sprawami, to nie mieliby się nawet czasu bić o krzyż. Gdyby każdy poseł w sejmie robił to co powinien to nie miałby nawet czasu popatrzyć się na tą jebaną ścianę i nikt by krzyża nie zauważył. Robią gówno, kłócą się o gówno i sądzą się o gówno również też. Zajebana rasa. Od jakiegoś czasu, słuchając występów pseudo posłów, lewackich kurew pokroju wyżej przedstawionego Wincentego po prostu nie dowierzam własnym zmysłom wzroku i słuchu, jak głęboko w gównie leży światopogląd lewicy.
Co do Krzyża- można być ateistą i nie WIERZYĆ, ale trzeba WIEDZIEĆ, że historia Polski jest opleciona tym symbolem ciasno.
Zgłoś
Avatar
marcin2pac 2013-12-09, 20:24
wyszło na to, że krzyż mu nie przeszkadza ale mu przeszkadza... ehh
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-12-09, 20:24 1
A mi, panie Elsner, twoja głupia morda przeszkadza i co? W ramach demokracji mam pana usunąć z kraju?
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-09, 20:26
Wchodzę na komentarze a tu nic. Zero gównoburzy. Co z wami koledzy?
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-12-09, 20:26
wasz idol i bóg korwin masakruje lewaka po raz setny teraz kwiaty i do urn drugoklasisci!
Zgłoś
Avatar
plArc 2013-12-09, 20:28
Non stop lewaki się biją z katolami. A mi jako ateiście to wcale nie przeszkadza . Aha i jeszcze zanim ktoś walnie, że lewaki to ateiści to przypomnę, że to żydzi.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-12-09, 20:28
aczkolwiek powiedział to samo co ja kilka godzin temu co mnie zdziwiło
Zgłoś
Avatar
LilL 2013-12-09, 20:40
Nie wierze w boga, w chuju mam kościół a krzyż w miejscach publicznych jest mi tak samo obojetny jak drzewa w parku, ba, nawet na wprost mojego okna stoi krzyż. Wyznaje zasadę ze nie ma co sie z hołotą spierać. Ale jedno co mnie bawi to te argumenty: "a komu on przeszkadza", "to tradycja", "szatany, masony, zydy, iluminaci" kurwa bronia tego jakby jego brak sprawił że zdechną ja jeebie. Za gówniarza to coś tam starałem sie wierzyć w tego stwórce ale przynajmniej tego kurwa nie manifestowałem na lewo i prawo.
Zgłoś
Avatar
Empirial 2013-12-09, 20:53 1
ehhh... lill, lill, lill,... sramzes, sramzes, sramzes, naprawde nie chce ci wytykać tego autopocisku. Ale mówisz że obojętny ci krzyż jak w parku drzewa. Tyle że dzieki tym drzewom masz czym oddychać... a dzięki ukrzyżowaniu chrystusa świat po raz pierwszy zaczął myślec humanitarnie. (Może w prymitywnych porywach) ale własnie wtedy po raz pierwszy powiedziano o człowieczeństwie. Żydy tak bardzo nienawidza symbolu ludzkości ponieważ oni myślą tylko interesem. Nie rozumieją że może istnieć coś takiego jak miłość, braterstwo, bezinteresowność. chcą to na siłę wyplenić. Owszem odbiegam tym komentarzem od tematu filmu ale dla takich sporów po prostu nie mam słów.
Zgłoś
Avatar
LilL 2013-12-09, 21:17
Empirial napisał/a:

ehhh... lill, lill, lill,... sramzes, sramzes, sramzes, naprawde nie chce ci wytykać tego autopocisku. Ale mówisz że obojętny ci krzyż jak w parku drzewa. Tyle że dzieki tym drzewom masz czym oddychać...



nosz kurwa, nie wierze
Juz nawet nie zapytam jak wydostałaś sie z kuchni bo to przestało byc śmieszne. To był tylko taki przykład, dobrze wiem jaki wpływ maja drzewa na srodowisko. No ale moge tez posłuzyć się innym przykładem. Krzyz jest mi tak samo obojetny jak wiszący zegar. z tym że zegar przynajmniej pełni jakąs funkcje a krzyż to juz niekoniecznie. Reasumujac i tak mam w dupie czy on wisi czy nie, w przeciwieństwie do katoli, którzy by wydłubali oczy osobie która go zdejmuje.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-12-09, 22:36
No i co mu ten krzyż przeszkadza ? Ja jestem ateistą i dla mnie ten krzyż to tylko dwie zbite deseczki - w niczym mi to nie przeszkadza. Jednak ja potrafię zrozumieć że w tym kraju większość ludzi to chrześcijanie i że tradycja tego kraju też ma bardzo wiele wspólnego z tym wyznaniem. To normalne że przedstawiciel lewackiej partii która zajmuje się tylko i wyłącznie pierdołami wypowiada się w ten sposób.
Zgłoś
Avatar
lysypllp 2013-12-10, 0:48 3
Złote myśli Korwina.
Zgłoś
Avatar
wysio 2013-12-10, 1:03 2
"Paaaanie prezesie!" To miało być oznaką zniesmaczenia? Oburzenia? Po co zapraszają Korwina do rozmów na takie tematy? Dobrze wiedzą, że będzie mówił rzeczy dla nich niewygodne.

Sądząc po stanowczości w głosie, mam też nieodparte wrażenie, że Korwin nie jest zbyt zadowolony, że musi dyskutować z naczelnym homosiem w Polsce. Mało tego, musi siedzieć pół metra od tego nachalnego pedała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie