18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2013-12-13, 17:53 8
ququ napisał/a:

Zapamiętajcie. Flaga to może być Polska, unijna to co najwyżej szmata.


Każda to szmata barwiona na ten czy inny kolor. Przywiązywanie się do ścierki i uosabianie jej z czymś jest niedorzeczne.
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2013-12-13, 18:06 14
A prawda jest taka, że gdyby nie UE to dalej byśmy jeździli polonezami, a dzięki temu, że jest taki handel z innymi krajami UE możliwy moja firma rozwija się bez przeszkód. Każdy kij ma dwa końce niestety.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-12-13, 18:07 2
Zaraz w komentarzach będzie odezwa czołowych bojówkarzy ruchu internetowej walki z Korwinem.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-13, 18:10 3
Brawo dla Pani Agaty! Piękna i mądra i do tego gardzi feministkami mój ideał
Zgłoś
Avatar
Bluzgowy 2013-12-13, 18:18 2
Czyli flaga UE koło Polskiej to jest feee, ale jakiś syf z logo partii już ok?...załosne...
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-12-13, 18:18 1
Żenada. Polityka polityką ale życie wygląda inaczej. Nikt tego i tak nie traktuje poważnie. Przyjdą , posłuchają , pobiją brawa, wrzucą fotki na fb, pochwalą się kolegom i koleżankom swoją osobowością polityczną a kto ma chapać kasiorkę ten i tak chapie. Jeżeli ktoś interesuje się losami ojczyzny powinien zacząć od śledzenia informacji gospodarczych i finansowych. Świat się kręci dzisiaj wokół pieniądza. Legalizacje, związki homo itp., tęczę, seks afery, równo-sranie, czarni, różowi, trans w sejmie? To wszystko to odwracanie uwagi obywatela od naprawdę istotnych spraw jak choćby rozkradanie przez prywatne ręce złóż surowców w Polsce(prywatyzacja kurwa jego mać).
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-12-13, 18:20 5
ququ napisał/a:

Zapamiętajcie. Flaga to może być Polska, unijna to co najwyżej szmata.


Taki patriota, a po polsku nie potrafi pisać. Flaga, to możemy Polski, a jeśli już bardzo upierasz się na formę "flaga Polska", to nie Polska, a polska. Patrioci...
Zgłoś
Avatar
teken 2013-12-13, 18:27 9
Ciekawe czy wszystko, co ma unijne dotacje też korwiniści omijają i lekceważą

jebani hipokryci. Nie nie jestem lewakiem, mam wyjebane.
Zgłoś
Avatar
tomusrydy 2013-12-13, 18:30 2
Unia Europejska cel miała szczytny. Wolny rynek, jedziesz gdzie chcesz bez zbędnych kontroli dokumentów, wymiana handlowa, wspólne projekty itd. ale niestety jak to często bywa - zaszło to za daleko, a Unia chce kontrolować nawet to kiedy mamy sie iść wysrać.
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2013-12-13, 18:33 9
Uwielbienie do JKM ma to do siebie, że mija wraz z wiekiem (z wyjątkami nadającymi się do zoo). Dorastając, zaczyna się dostrzegać naiwność i egzaltację jego programu politycznego. Mimo to kolejne pokolenia licealistów będą dla niego dożywotnim rezerwuarem wirtualnego poparcia i złudzeń, co do złapania miejsca w sejmie. Za niedługo można spodziewać się wzrostu poparcia dla JKM w rocznikach 2000 oraz 2001 r. To jest akurat jego "elektorat".
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-12-13, 18:43 4
Dzielni obrońcy neo ZSRR kontratakują komentarzami. Naiwniacy, za każdą dotacją idzie zadłużenie, bo przecież 100% nie dadzą i wkładu własnego wielkiego wymagają. Poza tym, narkotyki też najpierw są gratis.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-12-13, 18:48 7
@kmieciuz za niedługo nie będzie z czego płacić emerytur. Rozumiem, że dla Ciebie założyciele USA to również "licealiści" nie znający się na ekonomii. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że z wiekiem człowiek w socjalizmie głupieje i przyzwyczaja się, że wszystko robi za niego państwo. Ja osobiście nie widzę żadnej alternatywy dla KNP, potrafisz mi jakąś podać? Najlepiej taką, która wprowadzi zakaz zadłużania państwa, jak to chciał zrobić Korwin gdy był jeszcze posłem.
Zgłoś
Avatar
kazik1985 2013-12-13, 19:02
chciała zdjąć moje miasto<flaga>Rybnik! na rzecz tej szmaty szmata.

Przepraszam zwracam szacunek tej Pani dobrze zrobiłą.
Powiem wam dobry towar.
Zgłoś
Avatar
kefir121 2013-12-13, 19:05
Agata Banasik, warto pamiętać i mieć ją na uwadze.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2013-12-13, 19:17
Pietras gdzie te narkotyki za darmo, dawaj namiary!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie