18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
dzarul 2013-12-13, 19:20
Fajna panna
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2013-12-13, 19:21
12 gwiazdek ma na fladze UE genezę religijną, a wszyscy jej (oficjalni) założyciele byli chadekami.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-12-13, 19:23 4
Najlepszy przykład mamy na Ukrainie i na Białorusi, jak się kręci gospodarka bez dostępu do unijnego rynku.
Można sobie pluć na flagę i złorzeczyć na przepisy UE, ale prawda jest taka, że bez uczestnictwa i pieniędzy z UE była by jeszcze większa bieda i zacofanie.
Chyba, że ktoś wyznaje zasadę " Lepsze Polskie gówno w polu, niż fiołki z Neapolu " i nie ważne czy Polska będzie biedna czy bogata, byle była katolicka na czele z panią Pawłowicz.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-12-13, 19:46 1
To i flagę watykanu wyjebmy.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-13, 19:54 3
Corradolicious napisał/a:

A prawda jest taka, że gdyby nie UE to dalej byśmy jeździli polonezami, a dzięki temu, że jest taki handel z innymi krajami UE możliwy moja firma rozwija się bez przeszkód. Każdy kij ma dwa końce niestety.


ja pierdole, nie wierze

Zadam tylko 1 pytanie, które sprowadzi Twój ułomny móżdżek do stanu "myśl"- Ile km autostrad rocznie budują Chiny i czy dostają dotacje z UE?
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-12-13, 19:55 4
vass napisał/a:

Najlepszy przykład mamy na Ukrainie i na Białorusi, jak się kręci gospodarka bez dostępu do unijnego rynku.
Można sobie pluć na flagę i złorzeczyć na przepisy UE, ale prawda jest taka, że bez uczestnictwa i pieniędzy z UE była by jeszcze większa bieda i zacofanie.
Chyba, że ktoś wyznaje zasadę " Lepsze Polskie gówno w polu, niż fiołki z Neapolu " i nie ważne czy Polska będzie biedna czy bogata, byle była katolicka na czele z panią Pawłowicz.



gospodarka sie kreci poki robimy to co wymagsaja od nas banki u, ktorych jestesmy zadluzeni, a to co od nas wymagaja, to zadluzac sie jeszcze bardziej, co wykonujemy spiewajaco tym bardziej z aktualna partia na czele. jak juz bedziemy bankrutami uzaleznionymi od pomocy z zewnatrz to wtedy zobaczysz co to znaczy bieda

ja wyznaje zasade lepszy wolny czlowiek we wlasnym szalasie, niz kurwa w willi alfonsa. no ale jak widac ty masz inne piorytety
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-12-13, 20:02
Zamienili unijną szmatę na partyjną szmatę. Różnica jak między gównem a szambem. Gówno od razu określisz że jest gównem, a w szambie nawet nie jesteś pewien ile ich pływa.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-12-13, 20:02 4
Corradolicious napisał/a:

A prawda jest taka, że gdyby nie UE to dalej byśmy jeździli polonezami, a dzięki temu, że jest taki handel z innymi krajami UE możliwy moja firma rozwija się bez przeszkód. Każdy kij ma dwa końce niestety.



Prawda jest taka ze jakby nie ZSSR to bysmy nie mieli telewizorow!!

Kiedys tez takie pierdoly media gadaly i ludzie powtarzali, zwykle bydlo
Zgłoś
Avatar
suenio 2013-12-13, 20:03
Czytam ładnych kilka lat - zarejestrowałem się teraz. Czasem nawet z poglądami lewackimi mi po drodze - jebać to - każdy ma swoje "coś". Fakt jest taki - Polska jest NASZYM domem, a flaga - tego domu symbolem. W skrócie - ten głupi kawałek szmaty jest moją dumą, symbolem historii i siły która gdzieś w tym NARODZIE drzemie. Jakimś dziwnym sposobem wiem, że "jakby co" za tym kawałkiem materiału pójdzie każdy niezależnie od konsekwencji... i wiecie co? Czuję się z tego powodu lepszy niż reszta zachodniego świata.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-12-13, 20:07 1
Nie ma przepisów które umożliwiają wieszanie flagi UE obok flagi Polski w dniach które nie są świętami UE. Z przepisów wynika również ze wieszanie jakiejkolwiek innej flagi która nie jest ujęta w regulacjach jest nielegalne.
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-12-13, 20:09 1
grzechu5444 - mam pytanie, ale najpierw Twój cytat:
"Ile km autostrad rocznie budują Chiny i czy dostają dotacje z UE?"

Ile dostaje chinski robotnik za swoja prace miesięcznie?
Jaki jest standard zycia robotnika w Chinach?
Ile kiilometrów chodnika w Twojej wsi wybudowano dzięki UE?
Ile karetek w gminie przybyło?
Ilu znajomych dostało dofinansowanie z UE?
itd itp.

Kurwa, co za zacofanie i brak elementarnej wiedzy...

PS: nie jestem euroentuzjastą - mam tylko troszke więcej wiedzy niz antyunijne nieuki.
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-13, 20:22 2
grzechu5444, skoro nie masz żadnej wiedzy nt. obecnego funkcjonowania i pozycji Chin to proszę... nawet się nie wypowiadaj.

"Komunistyczne" Chiny

Przeciętny Chińczyk ma większe szanse na zarobek oraz na poprawienie swojej pozycji społecznej niż ty... Ogólnie to ty możesz być traktowany przez przeciętnego Chińczyka za śmiecia bez przyszłości. Tak jak my wszyscy. Te "komunistyczne" Chiny są bardziej "kapitalistyczne" niż większość rzeczy, które tu na Sadolu omawiamy.

Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2013-12-13, 20:41
@korinogaro

Biorąc pod uwagę to co napisałeś, przedstaw mi proszę podstawę prawną twoich twierdzeń. Ciekawy jestem strasznie, gdyż prawem zajmuję się już - stosunkowo - wiele lat, ale sadistic nadal pozostaje dla mnie rezerwuarem interesujących wykładni doktrynalnych i wydumanych źródeł prawa.
Zgłoś
Avatar
Izmael 2013-12-13, 20:44
Unie hejtują, a po dotacje to pierwsi w kolejce
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-13, 20:56 7
Presty napisał/a:

grzechu5444 - mam pytanie, ale najpierw Twój cytat:
"Ile km autostrad rocznie budują Chiny i czy dostają dotacje z UE?"

Ile dostaje chinski robotnik za swoja prace miesięcznie?
Jaki jest standard zycia robotnika w Chinach?
Ile kiilometrów chodnika w Twojej wsi wybudowano dzięki UE?
Ile karetek w gminie przybyło?
Ilu znajomych dostało dofinansowanie z UE?
itd itp.

Kurwa, co za zacofanie i brak elementarnej wiedzy...

PS: nie jestem euroentuzjastą - mam tylko troszke więcej wiedzy niz antyunijne nieuki.


Ale odpowiesz czy Chiny dostają dotacje z ue i kto buduje więcej km chodników, kto ma lepszą sytuację ekonomiczną, kto zalewa świat swoimi produktami?
chiński robotnik może wystawić stragan przy ulicy, przy jakimś budynku, może handlować bez nadzoru urzędników, ma znacznie tańsze usługi z racji jako takiego wolnego rynku(mówię o prostym jak na garbatego)
nie jesteś euroentuzjastą, ale socjalistą. Uważasz, że ludzie są tak ułomni, że gdyby nie unia to nie byłoby karetek, nie byłoby dróg, nie byłoby niczego. Porażka umysłowa.
Aha jeszcze jedno, trudno, żebyśmy wpłacali do budżetu ue pieniądze i nie dostawali nic w zamian... a, że dostajemy ochłap, wobec czego wychodzimy na minus, dodatkowo mamy multum ograniczeń itp, to plebs się cieszy "o pacz, moje dziecko dostauo podrencznik z ue! to takie pjenkne, bez tego byśmy umarli", coś jak cukierki od wujka stalina.

dust devil nie wiem dlaczego odniosłeś się do mnie, chyba pomyłka, bo uważam tak samo i nie ma się to jak do mojego posta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie