18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
Steven 2013-12-13, 21:07
grzechu5444 napisał/a:


. a, że dostajemy ochłap, wobec czego wychodzimy na minus,



Sam jesteś ochłap. Wyłącz fatk-y, wiadomości i przeżuć się na rzetelne media podające istotne fakty o których mało który zwykły zjadacz chleba ma pojęcie. Ja pierdolę, jak ja nie lubie takiego prostackiego podejścia, usłyszy w szkole na korytarzu albo od JKM "unia chuj" i kurwa najmądrzejszy. Jak te dewoty.
Zgłoś
Avatar
Sanity 2013-12-13, 21:23 3
ellsworth napisał/a:


Każda to szmata barwiona na ten czy inny kolor. Przywiązywanie się do ścierki i uosabianie jej z czymś jest niedorzeczne.


Trudno się przywiązywać do czegoś o czym nie ma się za grosz pojęcia i nie zna się tego historii. Akurat gardze tobą jak ciapatym za kompletny brak szacunku (już nie mówie o miłości) do ojczyzny. Życze ci pracy na zmywaku wśród murzynów i allahów kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-13, 22:23 1
Steven napisał/a:



Sam jesteś ochłap. Wyłącz fatk-y, wiadomości i przeżuć się na rzetelne media podające istotne fakty o których mało który zwykły zjadacz chleba ma pojęcie. Ja pierdolę, jak ja nie lubie takiego prostackiego podejścia, usłyszy w szkole na korytarzu albo od JKM "unia chuj" i kurwa najmądrzejszy. Jak te dewoty.


no wlasnie, wylaczylem juz dawno fakty...
nie mam zamiaru dyskutowac z kims, kto uwaza, ze bez prawie centralnie planowanej gospodarki zginiemy
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-14, 1:06 1
W Mikke najlepsze jest to, ze nawet jakby gowno zrobil w sejmie majac 5.01%, to i tak mozna by bylo sie smiac przez cale obrady : D

grzechu5444 napisał/a:

no wlasnie, wylaczylem juz dawno fakty...

Nie dyskutuj, zacni uzytkownicy sadistica przeciez lepiej wiedza skad bierzesz swoje informacje! Tak samo jak znaja twoj wiek, wyksztalcenie, zawod, status spoleczny i imie tatusiow (bo przeciez kazdy kto sie z zacnym gronem nie zgadza ma dwoch tatusiow, chociaz nie, dla nich jestes gimboprawakiem, wiec nie masz dwoch tatusiow, ale za to jeden z nicht na pewno jest faszysta i wchodzil ci do wanny).
A mowiac nieco powazniej, to prosilbym uzytkownikow o nieco wyzszy poziom kultury, naprawde uwazam, ze mozna spokojnie argumentowac swoje racje, bez lizania jajek, walenia w kakao, wchodzenia tatusia do wanny, bycia gimbusem, pryszczatym, rudym, i krzyczenia jkm na korytarzach.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2013-12-14, 14:22
grzechu5444 napisał/a:


ja pierdole, nie wierze
Obrazek
Zadam tylko 1 pytanie, które sprowadzi Twój ułomny móżdżek do stanu "myśl"- Ile km autostrad rocznie budują Chiny i czy dostają dotacje z UE?


To uwierz! Mój "ułomny móżdzek" już został zmuszony do myślenia i dlatego korzystam z dotacji, dofinansowań i moja firma się świetnie rozwija! Tu mamy Polskę i UE, a Chiny są milion kilometrów stąd więc co ma piernik do wiatraka?

govinem napisał/a:



Prawda jest taka ze jakby nie ZSSR to bysmy nie mieli telewizorow!!

Kiedys tez takie pierdoly media gadaly i ludzie powtarzali, zwykle bydlo


No to jest niestety prawda. Średnio to wygląda, że się o tym wypowiadasz, bo jak się ZSRR rozpadał to jeszcze ojcu z jajka na jajko skakałeś.

A po to są dotacje aby z nich korzystać, Unia daje ogromne możliwości, ale z tego co widać najwięcej na nią rugają gamonie pracujący za najniższą krajową, bo przecież przedsiębiorcy kradną...
Zgłoś
Avatar
Radeg 2013-12-14, 15:27 3
Corradolicious napisał/a:


To uwierz! Mój "ułomny móżdzek" już został zmuszony do myślenia i dlatego korzystam z dotacji, dofinansowań i moja firma się świetnie rozwija! Tu mamy Polskę i UE, a Chiny są milion kilometrów stąd więc co ma piernik do wiatraka?

No to jest niestety prawda. Średnio to wygląda, że się o tym wypowiadasz, bo jak się ZSRR rozpadał to jeszcze ojcu z jajka na jajko skakałeś.

A po to są dotacje aby z nich korzystać, Unia daje ogromne możliwości, ale z tego co widać najwięcej na nią rugają gamonie pracujący za najniższą krajową, bo przecież przedsiębiorcy kradną...



Twoja firma rozwija się kosztem innych, które albo upadły, albo zubożały, bo musiały wyłożyć na Twoją. Jestem ciekaw ile przetrwasz na rynku jak Ci odetną dotacje.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-14, 21:48
Corradolicious napisał/a:


To uwierz! Mój "ułomny móżdzek" już został zmuszony do myślenia i dlatego korzystam z dotacji, dofinansowań i moja firma się świetnie rozwija! Tu mamy Polskę i UE, a Chiny są milion kilometrów stąd więc co ma piernik do wiatraka?


jeżeli nie potrafisz przetrwać na rynku bez pomocy to znaczy,że powinieneś zbankrutować, bo Twoja frima nie gneruje zysków. Czyli to jest system, który nie ma nic związanego z racjonalną gospodarką,
współczuję, jeżeli nie potrafisz zrozumieć porównania z Chinami...
Zgłoś
Avatar
piesniemyty 2013-12-15, 2:03
grzechu5444 napisał/a:


jeżeli nie potrafisz przetrwać na rynku bez pomocy to znaczy,że powinieneś zbankrutować, bo Twoja frima nie gneruje zysków. Czyli to jest system, który nie ma nic związanego z racjonalną gospodarką,
współczuję, jeżeli nie potrafisz zrozumieć porównania z Chinami...



dobrze prawisz skurwysynie jebany szkoda ze te lewicowe polinteligenty nie moga tego zrozumiec..
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-12-15, 12:02
Corradolicious napisał/a:

A po to są dotacje aby z nich korzystać



Dupą też można zarabiać, ale nie każdy to robi. Jak myślisz dlaczego?

Cytat:

, Unia daje ogromne możliwości



Tu Ci przyznam rację. Unia dała okazję wykazać się żebrakom.

Cytat:

, ale z tego co widać najwięcej na nią rugają gamonie pracujący za najniższą krajową, bo przecież przedsiębiorcy kradną...



No i tu strzelasz sobie w kolano. Skąd są pieniądze na Twoje żebry? Z podatków, które nawiasem mówiąc wzrosły, żeby było na dotacje.. Kto płaci podatki? Wszyscy. Kogo to najbardziej dotyka? Tych co mają najmniej i łączą ledwo koniec z końcem. Skoro Ty pobierasz pieniądze, już i tak rozkradzione przez biurokratów, zabrane Twoim pracownikom no to czemu się dziwisz, że nazywają przedsiębiorców złodziejami?? To tak jakbyś był świadkiem kradzieży, złodzieje dali by Ci trochę łupu, żebyś ich nie wsypał, a Ty byś się zapierał, że nie jesteś złodziejem, bo nie Ty to ukradłeś..
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-15, 13:31
piesniemyty napisał/a:



dobrze prawisz skurwysynie jebany szkoda ze te lewicowe polinteligenty nie moga tego zrozumiec..


dzięki
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2013-12-15, 14:50
myślałem że na sadisticu nie ma lewackiego pierdolenia ale myliłem się

jeśli ktoś uważa że ue jest dobra to w takim razie związek sowiecki też musiał być dobry
Zgłoś
Avatar
limon 2013-12-18, 2:37 75
Archimedes się w grobie przewraca
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-12-18, 3:38 8
polska edukacja i jej pierwsze sukcesy
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2013-12-18, 3:48 21
I teraz wytłumacz idiocie ,że jest idiotą.
Zgłoś
Avatar
Earl Grey 2013-12-18, 3:50 1
Jebany. Jak by się tak dało- zamrażasz, zwiększa objętość, rozmrażasz, masz jeszcze więcej- ludzie zamrażaliby wszystko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie