18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
snksnake 2013-12-18, 4:08
@up

Czy Ciebie kurwa w gimnazjum chemii nie uczyli?

Pojęcie gęstości miałem już w podstawówce, więc zacznij chodzić na lekcje gimbusie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-12-18, 5:02 11
Na oko mi gość wygląda na takiego co pasuje do tych eko-terrorystów takich jak green shit i inne a tam właśnie uczą ,że jak lodowiec się roztopi przez globalne ocieplenie to zaleją nas morza.
Zgłoś
Avatar
farah398 2013-12-18, 5:09 1
@up
dlaczego tak brzydko mówisz? bo wygląda na debil z białaczką? bo mówi jak intelektualny impotent? bo lubi siusiaczki?
Zgłoś
Avatar
kielon89 2013-12-18, 8:03 6
Aż się zarejesrtuje bo nie wytrzymałem.

Niestety Pan Janusz nie ma racji ( więc wszystkie prawiczki niech wezmą maśc na ból dupy). Gościowi chodzi o to że jak wsypiemy do szklanki lód, i do połowy zalejemy wodą (połowy wysokości lodu nie szklanki). Wtedy oczywiście ma racje. Co innego gdyby ten lód się w wodzie unosił.

Dlatego wszyscy hejterzy mogą ssać moją lewacką pałę
Zgłoś
Avatar
x................r 2013-12-18, 8:13
Autor bliski poziomu pisania tytułów Onetu, albo Faktu - trzeba było może napisać Lewactwo najechało kngres Pawicy były prawie trzy ofiary śmiertelne
Zgłoś
Avatar
karolmax81 2013-12-18, 8:17 5
Nie jest powiedziane czy wody nalewamy do połowy wysokości szklanki czy do połowy wysokości kostki lodu, Korwin mówi o sytuacji w której wody nalewamy do połowy wysokości szklanki i wrzucamy kostki lodu, a tu wyjaśnienie z lekcji fizyki: youtube.com/watch?v=P6ilBXABgaw
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-12-18, 8:21
kolesiowi chodzi o coś takiego :

jest lądolód, na niego nasypalo wpyte śniegu, zamieniło się w nowy lód itd. Kolesiowi pewnie chodzi o to, że lód jest przyczepiony do ziemi i na nim podczas zlodowacenia czy coś utworzył się nadmiar lodu. Przyszło globalne ocieplenie, część lodu się stopiła itd. i teraz jesteśmy niby w momencie takim, że tego lodu nadal jest nadmiar i ,że jak stopnieje to poziom się podniesie. No jeśli nie o coś takiego to chuj mu w oko.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-12-18, 8:35 4
Cytat:

Aż się zarejesrtuje bo nie wytrzymałem.

Niestety Pan Janusz nie ma racji ( więc wszystkie prawiczki niech wezmą maśc na ból dupy). Gościowi chodzi o to że jak wsypiemy do szklanki lód, i do połowy zalejemy wodą (połowy wysokości lodu nie szklanki). Wtedy oczywiście ma racje. Co innego gdyby ten lód się w wodzie unosił.

Dlatego wszyscy hejterzy mogą ssać moją lewacką pałę


Matka wie ,źe ćpiesz?
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-12-18, 8:39 1
Może mnie ktoś oświeci- na chuj on pyta Korwina (polityka) o prawo Archimedesa? Jakaś akcja? Może Kaczyńskiego zapytać o Pitagorasa, a Tuska do stolice Indonezji?
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-18, 8:47
Earl Grey napisał/a:

Na oko mi gość wygląda na takiego co pasuje do tych eko-terrorystów takich jak green shit i inne a tam właśnie uczą ,że jak lodowiec się roztopi przez globalne ocieplenie to zaleją nas morza.


Ja pierdolę... Ty mi za to pasujesz na jednego z tych zacietrzewionych prawo-sceptyków, którzy będą zaprzeczać w jakiekolwiek skutki ludzkiej działalności na Ziemi i powtarzać obalone już bzdury typu: Wulkany emitują więcej CO2 niż człowiek...
Wiedz że stopienie lodów na Grenlandii (przy okazji może dowiesz się skąd ta nazwa) znacząco wpłynie na poziom wód oceanicznych, bo pokrywa lodowa obejmuje stały ląd, a nie pływa jak "kostki lodu" w szklance wody. To samo dotyczy wielu innych lądolodów np. o wiele większego na Antarktydzie, bądźmy więc rzetelni i mówmy o obu stronach medalu, a nie tylko "topnienie lodowców nie wpływa na poziom wody bo lód unosi się na wodzie". To tylko przykład demagogicznego pieprzenia Korwina, które ma niby ośmieszyć ekodziałaczy (czasami sie udaje jak w tym przypadku, ale tacy idioci to ewenement)
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2013-12-18, 8:58 1
@up lewaku ten hipis w chuście pyta o prawo Archimedesa, a nie o lodowce. Więc jak nie umiesz nawet oglądnąć kilkuminutowego filmiku ze zrozumieniem to zamknij swój dziobek.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-12-18, 9:00 3
milosciprzyjazn napisał/a:


Ja pierdolę... Ty mi za to pasujesz na jednego z tych zacietrzewionych prawo-sceptyków, którzy będą zaprzeczać w jakiekolwiek skutki ludzkiej działalności na Ziemi i powtarzać obalone już bzdury typu: Wulkany emitują więcej CO2 niż człowiek...
Wiedz że stopienie lodów na Grenlandii (przy okazji może dowiesz się skąd ta nazwa) znacząco wpłynie na poziom wód oceanicznych, bo pokrywa lodowa obejmuje stały ląd, a nie pływa jak "kostki lodu" w szklance wody. To samo dotyczy wielu innych lądolodów np. o wiele większego na Antarktydzie, bądźmy więc rzetelni i mówmy o obu stronach medalu, a nie tylko "topnienie lodowców nie wpływa na poziom wody bo lód unosi się na wodzie". To tylko przykład demagogicznego pieprzenia Korwina, które ma niby ośmieszyć ekodziałaczy (czasami sie udaje jak w tym przypadku, ale tacy idioci to ewenement)


Greenpeace jest na sadolu
Niech mi ktoś wytłumaczy taki fakt: są na Ziemi tereny, gdzie temperatura sięga powiedzmy -30 stopni. Ekochuje mówią, że obniżenie temperatury o 2 stopnie spowoduje topnienie lodów i nas zaleje. Przy -28 stopniach C lody zaczynają topnieć czy o chuj chodzi? Bo mnie uczono, że lód zaczyna topnieć w temperaturze dodatniej
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-12-18, 9:07
nie lubię Korwina za to, że nie szanuje ludzi i ich zdania i poglądów.. jak jest taki kulturalny to powinien czasem powstrzymać język. A tak a pro po tak go bronicie i tak kochacie gimbazjera a znacie chociaż jego program polityczny?? pewnie 99.9% osób tutaj nie ma pojęcia o tym:)
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-12-18, 9:10 1
gozdek napisał/a:

nie lubię Korwina za to, że nie szanuje ludzi i ich zdania i poglądów.. jak jest taki kulturalny to powinien czasem powstrzymać język. A tak a pro po tak go bronicie i tak kochacie gimbazjera a znacie chociaż jego program polityczny?? pewnie 99.9% osób tutaj nie ma pojęcia o tym:)



Zrób światu przysługę i idź się zastrzelić.

Jeśli nie mam moralnego prawa nie szanować cudzych poglądów, to w takim razie mam prawo trzymać was jebane lewaki w piwnicy i tam sobie możecie pierdolić, że ktoś jest niehumanitarny. Nie ma wolności dla wrogów wolności!
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-18, 9:11
Thunderdome napisał/a:

@up lewaku ten hipis w chuście pyta o prawo Archimedesa, a nie o lodowce. Więc jak nie umiesz nawet oglądnąć kilkuminutowego filmiku ze zrozumieniem to zamknij swój dziobek.


A więc jestem lewakiem, bo moje poglądy nie zgadzają się z naczelną linią partii GimboKorwiniarni? :/ Ojej, jestem pod wrażeniem że masz tak szeroki światopogląd...

Sam lepiej przeczytaj do czego odnosiłem się w mojej wypowiedzi (bynajmniej nie do samego filmu), zamiast pouczać innych.

Klemenza napisał/a:

Greenpeace jest na sadolu


A więc co, nie zgodzisz się z czymkolwiek co napisałem? Bo z tego nie wynika nic, poza tym że starasz się ślepo bronić swojego guru Króla Polski Korwina....
Cytat:

Niech mi ktoś wytłumaczy taki fakt: są na Ziemi tereny, gdzie temperatura sięga powiedzmy -30 stopni. Ekochuje mówią, że obniżenie temperatury o 2 stopnie spowoduje topnienie lodów i nas zaleje. Przy -28 stopniach C lody zaczynają topnieć czy o chuj chodzi? Bo mnie uczono, że lód zaczyna topnieć w temperaturze dodatniej
______________


No brawo, teraz jeszcze tylko doinformuj się w jakich porach występują tak skrajne tempereatury oraz na jak małym obszarze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie