18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
g................k 2013-12-18, 9:12
pawu95 napisał/a:



Zrób światu przysługę i idź się zastrzelić.



a ty zrób przysługę mamie i tacie i idź do szkoły bo już 9 i się spóźnisz, ty i tak nic nie masz do powiedzenia bo głosować będziesz mógł dopiero za 10 latek i twojego boga korwina już nie będzie w polityce
Zgłoś
Avatar
KonkretnyZdzichu 2013-12-18, 9:23
Wypierdalac z domu, a nie klucic sie o rzeczy oczywiste od rana!
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2013-12-18, 9:24
@milosciprzyjazn "A więc jestem lewakiem, bo moje poglądy nie zgadzają się z naczelną linią partii GimboKorwiniarni? :/ Ojej, jestem pod wrażeniem że masz tak szeroki światopogląd... "

Debilu nazwałem ciebie lewakiem przez twoj nick a nie przez twoje wypociny, ktore nazywasz poglądami !

"Sam lepiej przeczytaj do czego odnosiłem się w mojej wypowiedzi (bynajmniej nie do samego filmu), zamiast pouczać innych. "

Komentujesz ten film debilu i mam w dupie to do czego się odnosiłeś ! Idź pedałować gdzie indziej !
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-18, 9:26 1
A ja tam w gimnazjum nigdy nie byłem( nie dlatego że jestem niewykształcony tylko dlatego że tego gówna nie było w moich czasach) a będe głosował na Korwina.
W wielu miejscach to pierdoli on jak potłuczony ale prawda jest taka że w polityce opozycja jest bardzo potrzebna, i to nie taka udawana ale taka najprawdziwsza z krwi i kości którą w tym kraju ucieleśnia póki co tylko JKM i jego KNP. Z ich dochodzeniem do władzy absolutnej to już inna bajka... bał bym się taqkiego obrotu spraw
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-12-18, 9:32 1
milosciprzyjazn napisał/a:


No brawo, teraz jeszcze tylko doinformuj się w jakich porach występują tak skrajne tempereatury oraz na jak małym obszarze.



To tak: w grudniu po południu, na główce od szpilki. A tak serio: to drogi gimbazjalisto, nie masz żadnych argumentów i tym starasz się zbić zdrowy rozsądek? Tak, tak! Człowiek produkuje więcej niż wulkany i oceany? Nie będę mówił, żebyś znalazł dane, bo wiem, że racjonalnie do takich jak ty nie da rady dotrzeć. Idź głosować na palikota, to ci zrobi dobrze.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-18, 9:32
o kurwa, ale go zmasakrowal! koles pewnie lezy na oiomie i nie wiadomo czy wyjdzie z tego
Zgłoś
Avatar
michal2000 2013-12-18, 9:35
Akurat tutaj JKM miał racje, ale ten sam, wielce wyedukowany JKM, dziecko wspaniałego poprzedniego systemu edukacji et cetera twierdzi że:
- Mrówki i wulkany produkują więcej CO2 od człowieka. O ile jeszcze z wulkanami go rozumiałem bo wiele osób dało się na to nabrać to skąd on wziął informacje o mrówkach to już pojęcia nie mam. Pewnie pisało o tym w tej samej encyklopedii w której byłby rurkowce.
- W jednym z filmików twierdzi, że nazwa "Greenlandia" jest dowodem, że ten kraj był kiedyś "zielony" (green) a więc zmiany klimatu są okresowe i kiedyś już było cieplej. Historycy, a zwłaszcza Ci znający historie (ciekawą zresztą) powstania tej nazwy w grobie się przewracają.
- Pan JKM twierdzi, że ocieplenie klimatu będzie pozytywne do rolnictwa bo będzie można wykorzystywać do tego celu np. obecnie leżące odłogiem tereny Syberii. Brzmi obiecująco ale szkoda, że JKM zapomniał uwzględnić, że roślinki potrzebują jeszcze światła którego w terenach północnych latem brakuje. Do do tego dochodzi jeszcze jałowość tamtejszej gleby.
- No i temat z filmiku. Pan JKM upiera się, że topniejące lodowce nie podniosą poziomu wód bo "bramo archimedesa". O ile trudno nie zgodzić się z tym w przypadku gór lodowych to prawo Archimedesa nie będzie miało zastosowania dla lodu zalegającego na lądzie. Dla matematyków szybkie zadanie, w Grenlandii średnia grubość pokrywy lądowej w stosunku do powierzchni całej wyspy wynosi 1300m. Teraz policzcie o ile muszą się podnieść oceany aby pomieścić taką ilość roztopionej wody.
Itd. itd...
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-18, 10:52
Thunderdome napisał/a:

Debilu nazwałem ciebie lewakiem przez twoj nick a nie przez twoje wypociny, ktore nazywasz poglądami !


Piękny przykład poziomu na jakim dyskutują gimbo-prawacy Pewnie wśród twoich kolegów z klasy nie masz sobie równych...
Ach! Nie no cofam co napisałem, więc oceniłeś moje preferencje polityczne po nicku na sadisticu? To stawia cie w znacznie lepszym świetle
Thunderdome napisał/a:

Komentujesz ten film debilu i mam w dupie to do czego się odnosiłeś ! Idź pedałować gdzie indziej !


Ojej, zgubiłeś maść na ból odbytu czy jak? Miło mi, że tak sobie popsułeś humorek przed komputerkiem wyzywając w internecie ludzi od samego rana? Ach, no ale rozumiem, pewnie śpieszyłeś się do szkoły, więc stać cię było tylko na kilka wyzwisk, nie martw się, kiedyś jeszcze dojrzejesz i ludzie będą cię traktować poważnie. Póki co, życzę samych piątek i pozdrawiam szkołę.

michal2000 napisał/a:

A tak serio: to drogi gimbazjalisto, nie masz żadnych argumentów i tym starasz się zbić zdrowy rozsądek? Tak, tak! Człowiek produkuje więcej niż wulkany i oceany? Nie będę mówił, żebyś znalazł dane, bo wiem, że racjonalnie do takich jak ty nie da rady dotrzeć. Idź głosować na palikota, to ci zrobi dobrze.


Argumentów na poparcie czego? Nie wiem nawet o co Ci chodzi człowieku. Nie było żadnego sensownego argumentu, nie ma żadnego sensownego kontrargumentu. Zadałem tylko proste pytanie, a wnioski są oczywiste. Nie sądzę, żeby był sens prowadzenia dyskusji z kimś, komu brakuje wiedzy teoretycznie wyniesionej właśnie z "gimbazjum"

Gdzie ja w ogóle wspomniałem o oceanach? Masz chyba coś nie tak z głową, skoro dopisujesz sobie do tego co inni piszą...

skepticalscience.com/volcanoes-and-global-warming.htm
Przeczytaj albo poproś panią od angielskiego, żeby Ci przetłumaczyła

Człowiek produkuje średnio rocznie 100 razy więcej CO2 od wulkanów. Kropka. Więc
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-18, 15:00
milosciprzyjazn napisał/a:

http://www.skepticalscien...bal-warming.htm

Odsylasz ludzi do strony ekozjebow i oczekujesz, ze ktos uzna to za fakty?
Co do 2 stopni Celsjusza i ich katastrofalnego wplywu na nature "Na podstawie badań nacieków jaskiń alpejskich stwierdzono, iż podczas średniowiecznego optimum średnia temperatura roczna była wyższa o 1,7 C° niż podczas najzimniejszego okresu małej epoki lodowej i porównywalna z XX-wiecznym ociepleniem[3]." z wiki tak na szybko, i na mapach sredniowiecznych jakos doskonale widac szczecin, gdansk czy skandynawie.
Co do Greenlandi i jej nazwy "W ciągu lat 80. X wieku islandzcy wikingowie dokonali pierwszych odkryć na Grenlandii. Gdy tam przybyli, zastali wyspę niezamieszkaną. Sami zaś osiedlili się w południowo-wschodniej części wyspy. Nazwa Grenlandia wzięła swój początek od tej właśnie kolonizacji. Grønland w językach staroskandynawskich to zielona ziemia (również ang. green land), natomiast Inuici nazywali wyspę Kalaallit Nunaat, co tłumaczy się jako nasza ziemia.
Według podań o wikingach nazwę Grenlandia (Zielony Kraj) wymyślił Eryk Rudy w celu zachęcenia islandzkich wikingów do zasiedlenia tej wyspy[2]. Wybrzeża południowej i zachodniej Grenlandii, podobnie jak dziś, rzeczywiście były zielone i nadawały się do uprawy roli i hodowli zwierząt, ponieważ klimat łagodniejszy, niż wewnątrz wyspy to umożliwiał[2]." Tez z wiki, nie chce mi sie szukac teraz lepszych zrodel.
Nikt nie mowi, ze byla to calkowicie zielona wyspa, ale byla bardziej zielona niz dzisiaj, nie mowiac juz o zrodlach traktujacych o Krakowskich uprawach cytryny...
Co do Antarktydy "Średnia roczna temperatura wynosi ok. -57 °C. Najcieplejszym miesiącem jest styczeń z temperaturą minimalną -30 °C, natomiast najchłodniejszy jest sierpień, z temperaturami spadającymi do -70 °C" Wiec z -30 na -28 to tez nie jest zle. A co do lodowcow spoza Antarktydy to przypominam, ze nie ma ich tak duzo, a ponad powierzchnia wody znajduje sie w zaleznosci od zasolenia wody jakies 8-15% powierzchni, wiec wyzeruje nam sie to biorac pod uwage objetosc wody a objetosc lodu.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-18, 16:10
PanMarian napisał/a:

Odsylasz ludzi do strony ekozjebow i oczekujesz, ze ktos uzna to za fakty?


No naprawdę trudno dyskutować z tak ignoranckim podejściem. Możecie zaprzeczać wszystkiemu, co wam się poda i żyć w swojej świętej racji, nie ma problemu... 97% publikacji naukowych zgodnie twierdzi, że człowiek ma wpływ na zmiany klimatyczne, ale wasza alfa i omega Janusz Korwin Mikke (czy tam Cejrowski, Terlik itp.) wie lepiej i na nic doktoraty, dyplomy, specjalistyczne studia, lata badań poparte rzeczowymi dowodami (jak np. podany przeze mnie), kiedy wy i tak zawsze wiecie lepiej Nie popieram w 100% ani greenpeace, ani wszystkiego co tzw. ekozjeby agitują, ale z tego co widzę, to czasem sceptykozjebstwo jeszcze bardziej ogłupia ludzi i robi z nich przeczące wszystkiemu marionetki.
PanMarian napisał/a:

Co do 2 stopni Celsjusza i ich katastrofalnego wplywu na nature "Na podstawie badań nacieków jaskiń alpejskich stwierdzono, iż podczas średniowiecznego optimum średnia temperatura roczna była wyższa o 1,7 C° niż podczas najzimniejszego okresu małej epoki lodowej i porównywalna z XX-wiecznym ociepleniem[3]." z wiki tak na szybko, i na mapach sredniowiecznych jakos doskonale widac szczecin, gdansk czy skandynawie.


skepticalscience.com/medieval-warm-period.htm

Masz odpowiedź na swoją wątpliwość. Po raz kolejny masz również podane dowody i źródła, ale to przecież napisał jakiś ekozjeb, żyd, mason i reptilianin, który chce jedynie Twojej kasy, więc nawet nie zawracaj sobie głowy i idź posłuchaj Korwina pierdolącego na tematy geologiczne, ewentualnie poczytaj sobie jakąś 'niezależną' albo 'frondę' - tylko tam czeka na Ciebie prawda
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-12-18, 18:34
W sumie to gościu ma rację, ale.. Powiedział to podchwytliwie tzn. powiedział, że zalać do połowy. No i tu jest problem. Korwin zrozumiał, że do połowy szklanki, czyli że kostki się unosiły w wodzie, a temu gościowi chodziło do połowy kostek. Czyli, że kostki opierają się o dno.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-12-19, 15:07
milosciprzyjazn napisał/a:

No naprawdę trudno dyskutować z tak ignoranckim podejściem. Możecie zaprzeczać wszystkiemu, co wam się poda i żyć w swojej świętej racji, nie ma problemu...

Nie wszystko co sie poda, tylko strone, ktora jak sama twierdzi - powstala by przekonywac ekosceptykow...
milosciprzyjazn napisał/a:

97% publikacji naukowych zgodnie twierdzi, że człowiek ma wpływ na zmiany klimatyczne,

Powiedzialbym, ze raczej okolo polowy jak nie mniej, problem nie w ilosci a w marketingu.
milosciprzyjazn napisał/a:

(jak np. podany przeze mnie

Problem w tym, ze strona ktora podales w wiekszosci artykolow opiera sie na jednym/dwoch zrodlach, a w niektorych nie odsylaja do zadnego.
milosciprzyjazn napisał/a:

Masz odpowiedź na swoją wątpliwość.

Nie mam ani odpowiedzi ani watpliwosci. I twoj link nijak mnie nie przekona bo znowu odsyla do strony ekozjebow, zapodaj moze jeszcze linkiem oficjalnej strony greenpeacu.
milosciprzyjazn napisał/a:

ewentualnie poczytaj sobie jakąś 'niezależną' albo 'frondę' - tylko tam czeka na Ciebie prawda

Przykro mi, ale nie czytam zadnej z tych gazet, ja cie moge za to odeslac do czytania swojego skepticalscience, i wszyscy beda zadowoleni, ale prosze nie pierdol wiecej glupot o braku zmian temperatury, moze epok lodowcowych tez nie bylo? Zreszta roslinki potrzebuja co2 wiec to nie w tym problem, jak juz z czyms walczyc chcecie to z gazami rzeczywiscie szkodliwymi dla ludzi a nie z naturalnym i pozytecznym co2.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Bunga_Bunga 2013-12-19, 20:22 2
To całe unijne globalne ocieplenie to lewackie pierdolenie jakich mało. 900 mln poszło nikt nie wie konkretnie na co - tak naprawdę na walkę z czymś nieistniejącym. To że średnia temperatura co roku jest inna nie jest niczym dziwnym. Każdego roku wycinają mnóstwo drzew niszcząc naturalne środowisko co powoduje coraz większe amplitudy temperatur. Do tego dochodzą dziury w atmosferze spowodowane licznymi eksplozjami różnorakich bomb za czasów I i II wojny światowej czego skutki obserwujemy także dzisiaj (patrz mnóstwo śniegu w Egipcie).

Z lewakami się nie dyskutuje, do nich się strzela
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-12-19, 22:23 2
@up 900, ale miliardów i to €
Zgłoś
Avatar
michal2000 2013-12-22, 17:21
@milosciprzyjazn Byłoby fajnie gdybyś nie podpisywał moim nickiem nie moich cytatów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie