18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Avatar
mariusz3pl 2014-01-06, 8:51
Do tych wszystkich pajacy co pisz że Janusz jest beee lub się nie nadaje, a te huje co rządzą lub rządzili to są kurwa tac wspaniali? Ja na niego moge zagłosować, nawet niech rządzi jestem pewien że coś poprawi a jak bedzie odpierdalał ala te obecne huje, to mojego głosu więcej nie dostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2014-01-06, 8:55
Arab94 napisał/a:

Ja najbardziej chciałbym zobaczyć i usłyszeć jak JKM po dostaniu się do sejmu mu dopierdala na mównicy tym kurewskim złodziejom całą prawdę o nich prosto w te ich fałszywe mordy



Jeden gość podczas swojego odwołania tak zrobił,
ale dziś już nie żyje:
Debata Nad Odwołaniem Leppera
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2014-01-06, 9:25 1
Jak ktoś kurwa nie będzie w tych wyborach głosował na JKM to niech ten osobnik wypierdala z Polski, bo nie chcę, aby ten osobnik mieszkał w Polsce... Każda partia z większym poparciem już rządziła i ulepiła jedynie gówno i poza tym, czas na zmiany, więc będę głosował na JKM.
Zgłoś
Avatar
Maharaja18 2014-01-06, 9:39 2
Mam nadzieję, ze Korwin mimo wszystko wejdzie do sejmu i będzie punktował obecną władzę.
A co do 13 latków. Pamiętajcie! że ta właśnie "gimbusiarnia" za 5 lat, wychowana na poglądach JKM właśnie zmieni Polskę.
Zgłoś
Avatar
Drazor 2014-01-06, 9:56 1
Nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem JKM, koleś ma swoje poglądy, jest mi do nich blisko, ale nie ze wszystkim się z nim zgadzam. Czytając komentarze, niektórych zwolenników JKM w tym temacie to widzę, że to głównie ludzi w przedziale 16-19 lat. Ciekawi mnie pogląd tych ludzi za te 5 lat jak zaczną pracować i to co mówi JKM nagle stanie się złe, bo będą pracować na etacie.

Peace.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-06, 11:32
@Drazor

Bezrobocie ~13%. Nie wszyscy pójdą na etat.
Zgłoś
Avatar
p................o 2014-01-06, 12:28 3
Czepiacie się gimbusiarni, a to ona wychowana na JKM będzie głosować na jego partię.

Wskażcie mi partię która ma tak dobry program jak ta Korwina, likwidacja podatków dochodowych, obniżka akcyz, nie chcą legalizować związków zboczeńców w sukienkach, jest za legalizacją więc głupsza część społeczeństwa wyginie sama bo przedawkuje sobie maryhuanine w żyłę, chce zminimalizować państwo, w sejmie będzie pracowało mniej darmozjadów, będziemy płacić tylko na policję, wojsko i sądy. Czy nie chcieli byście państwa w którym WY decydujecie o swoim dziecku, a nie jest ono własnością państwa, WY decydujecie na co idą wasze pieniądze? Reszta partii nie chce obniżać podatków, a jeśli chce to kłamie i wymyśli sobie inne podatki i kilka z nich jest bardzo za degrengoladą społeczeństwa czyli akceptowaniem wszelkich zboczeń. Korwin od 20-30 lat ciągle mówi to samo, warto go dopuścić do bandy czworga która rucha Polskę już dobre 25 lat, nie licząc tego że w rządzie same stare komuchy.

Tylko debil nie zagłosuje na jedyny dobry wybór- Kongres Nowej Prawicy.
Zgłoś
Avatar
Pizkes 2014-01-06, 18:16 2
Megatr0n napisał/a:


Cieszy mnie fakt iż twoja rodzicielka głosuje na tą partię ale do kurwy nędzy tępy młocie, pisze się mama, NIE MATKA.
Miej choć odrobinę szacunku do osoby która poczęła cię na świat.



Ja też mówię Matka. Co w tym złego? Matka i Ojciec, zwracam się tak do nich bezpośrednio. Czy może do Ojca też powinienem mówić tatusiu-pupusiu?
Zgłoś
Avatar
fiszer 2014-01-13, 10:44
Ukradzione z onetu a onet z "Do rzeczy"



- Cały ten gang, który rządzi Polską - Tusk, Pawlak czy Kaczyński - powinien trafić za kratki - przekonywał Korwin-Mikke. Dodał, że "wszystkich nie wsadzimy, ale może niektórym uda się wymierzyć staropolską karę, czyli wysmarować smołą, a potem wytarzać w pierzu".

Rozmówca Mariusza Staniszewskiego podkreślił, że "każdy poseł, który głosował za likwidacją OFE w wolnej Polsce, pójdzie siedzieć".

Polityk ocenił także UE. - Unia Europejska okupuje dziś Europę i dlatego tak potężne państwo jak Niemcy ma przyrost gospodarczy na poziomie 2 procent - powiedział. Dodał, że "głównym wrogiem Europy jest Unia Europejska".

Zapytany, czy uważa, że od czasu wstąpienia Polski do Unii poziom życia w naszym kraju się podniósł, powiedział, że "od czasu niewstąpienia Chin do Unii Europejskiej poziom życia w tym kraju podniósł się daleko bardziej".

Janusz Korwin-Mikke zaznaczył, że "dopóki obowiązywała cywilizacja europejska, dopóty Europa rządziła światem". - Jeśli obowiązuje cywilizacja unijna, dokładnie odwrotna - to jest odwrotnie.

Polityk zabrał także głos na temat Arabów. - Mają oni wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują. Arabowie nas nie szanują, bo jesteśmy prymitywami - dodał polityk.

- Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie - podkreślił.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-13, 10:47
fiszer napisał/a:

Polityk zabrał także głos na temat Arabów. - Mają oni wyższą cywilizację, dlatego nas zalewają i skolonizują.





fiszer napisał/a:

- Gdy przyjdą tu muzułmanie i wyzwolą nas spod unijnej okupacji, znajdziemy się w znacznie wyższej cywilizacji niż obecnie - podkreślił.



Zgłoś
Avatar
level1989 2014-01-13, 10:51
hehe...Janek trolluje w mediach, zaprasza arabków a później szubienica
Zgłoś
Avatar
fiszer 2014-01-13, 11:15
@ mare30ks
widzę, że nie wiesz o co Korwinowi chodziło- niskie podatki, funkcjonująca kara śmierci, przywiązanie do tradycji, a nie oblewanie kwasem, kamienowanie czy gwałcenie kóz.
Zgłoś
Avatar
druchii 2014-01-13, 12:35 615
NAJLEPSZA ROZMOWA Z JKM na YouTube!

Zgłoś
Avatar
hello_world 2014-01-13, 12:39
Krulowi pewnie chodzi o cywilizację w Arabii Saudyjskiej gdzie 100% społeczeństwa to muzułmanie a kobiety chodzą jak chcą.
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2014-01-13, 12:54 53
Widze, że za Korwina zawsze piwko. Filmik trwa prawie godzinę a po 16 minutach juz ma 5 piw i chuj jestem na 2:34 i daje piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie