18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Szop lubiący adrenalinę. - teraz popularne
Avatar
rekin84 2014-01-06, 2:21 2
~DUST DEVIL
Kolejny raz powtarzam. Trzeba mieć trochę dystansu do tego co tu się czyta. A gimnazjum za moich czasów nie było. Nie załapałem się.
Zgłoś
Avatar
AndcRew 2014-01-06, 2:23 11
Wiesz że wygrywają te partie które są pokazywane w telewizji? Im więcej % czasu poświęconego danej partii na antenie, tym lepsze ma wyniki. Ile razy ostatnio widziałeś Pana Janusza na antenie, oprócz programów po 21?
I następna kwestia. "a bo on ma tak niewiele procent, to nie będę marnował na niego głosu" - teraz pomnóż to zdanie przez parę tysięcy Polaków - tak właśnie powstaje 1% wyborców, To i tak jest kurewsko dużo jak na człowieka który niemal nie jest pokazywany w TV, i jest z każdej strony atakowany. Ostatnia sytuacja - jak wspomniał o paraolimpiadzie - zauważyłeś jak nagle wybuchły emocje u Tomasza Lisa? Pan Tomuś zaczął mówić Panu Januszowi o tolerancji... Mimo że jego wypowiedź nie dotyczyła jego poglądu na inwalidów, a na to że musi płacić ze swoich pieniędzy na paraolimpiadę, której nikt nie chce oglądać. Ale nie! Zagłosuj na Pis i uratuj nasz kraj! Przecież zawsze spełniają swoje obietnice!
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 2:39 2
Megatr0n napisał/a:


Cieszy mnie fakt iż twoja rodzicielka głosuje na tą partię ale do kurwy nędzy tępy młocie, pisze się mama, NIE MATKA.
Miej choć odrobinę szacunku do osoby która poczęła cię na świat.



mama , matka to jest ok forma jak bym napisał stara to by było obraźliwe.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-06, 2:40 3
Dla mnie najważniejszym dowodem na przyzwoite zamiary Janusza jest to, że nie poszedł do PiSu czy PO gdzie z palcem w dupie z ich list byłby posłem/senatorem/europarlamentarzystą.

Dlaczego tego nie zrobił?
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-01-06, 2:43


Andrzej Lepper też był spoko, za spoko, zrozumiał przemyślał i się zajebał (sam)!?!
Oby Janek do takich wniosków nie doszedł (sam). Ja bym mu dał szansę jak się bawić to się bawić

pzdr

ps.ten homoś przyszedł się z nim kłócić a na niego leci no ch.... mnie strzeli
Zgłoś
Avatar
Peciak 2014-01-06, 2:45 5
l0tt4r napisał/a:

JKM jest zajebisty gość. Kumaty, z pomysłami i charyzmą. Dlatego właśnie nigdy nie dadzą mu dojść do władzy. Ja mam tylko nadzieję że nie popełnią mu samobójstwa



Paradoksalnie, to by było zajebiste dla jego idei. Wiedząc jak reaguje motłoch, jak utożsamia się nagle ze zmarłymi, jakby JKM został np zamordowany to by od razu skoczyło poparcie jego partii o dobre 5%. Tak działa ludzka natura, która wychwala poległych.

Co do tematu, to znam wszystkie możliwe wywiady i masakry JKM, ale zawsze z chęcią sobie przypominam. Dodaje mi to siły w walce z biurokracją i wszystkimi lewakami na mojej drodze. Wszystko o czym on mówi jest możliwe do realizacji, ale kilka grup ludzi 100 lat temu zawładnęło światem białego człowieka i sukcesywnie niszczą go od środka ku własnej uciesze i prywatnym zyskom. Przecież nie sposób w naturalny sposób tak upaść jak to zrobiło USA. Kraj bez historii założony przez wolnych ludzi. Na dobrą sprawę jakby teraz powstał ląd gdzieś na zachód od Portugalii i go zamieszkali ludzie o inteligencji JKM i jego poglądach, to w przeciągu 100 lat pławiliby się w luksusie.

Bardzo wierzę w te poglądy i moim marzeniem jest dożyć wprowadzenia choć części z nich w życie, ale będąc realistą wiem, że nawet jak dojdzie do jakiejś koalicji, to szybko go z układu wyrzucą. Jak nie sami Polacy to Niemcy i Rosja. Jesteśmy za słabi w gębie i mamy zbyt dobrą lokalizację w Europie żeby ktoś mógł sobie na to pozwolić. Cieszy walka Ukrainy z tą zjebaną UE. Może powstanie nowy trend? Czemu nikt nie bierze przykładu ze Szwajcarii czy Islandii?
Zgłoś
Avatar
d................5 2014-01-06, 3:03 2
Nie dla najlepszych wypowiedzi go popieram.
Zgłoś
Avatar
castagir 2014-01-06, 3:12 3
@Machol i Rafixo

Widzę pokolenie, które wychowało się w kolejce po cukier. Pewnie dla Was nie pojęte jest to, że może istnieć wolne państwo pod niemal każdym względem, gdzie rząd ani inne aparaty nie prześladują każdego dnia. To, że możesz posiadać co chcesz i żyć ze swoją rodziną jak chcesz. A jedyną osobą, która mogła by nas zbliżyć do uczciwego i bezpiecznego państwa jest właśnie pan Janusz Korwin Mikke.
Tak bardzo Wasz przeraża ta myśl, że wolicie z miejsca obrzucić gównem zamiast powiedzieć coś sensownego.
Nie mają może programu wyborczego - jako jedyna partia chyba. Ale co Wam po nim? Ekipa z okrągłego stołu zawsze miała i co? Dobrze na tym Polska wyszła? Bagno, syf, złodzieje na każdym szczeblu i wyzysk - tylko czekać aż wszystko się wreszcie rozsypie albo wjedzie obce wojsko w granice naszego kraju.
Wolę już żeby tacy ludzie mnie reprezentowali i rządzili w moim imieniu.

Też mi wielkie kryterium - program polityczny, którego pozostaje tylko na papierze.

Samym programem jest to co mówi on sam i jak się wypowiadają działacze z KNP.
Zgłoś
Avatar
krakenoo 2014-01-06, 3:25 1
no niech pan nie kręci naprawde...
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2014-01-06, 3:29 9
DUST DEVIL napisał/a:

Jonasz "1%" Koran Mekka na zawsze będzie "1%" i żadne "masakry", które masakrami wcale nie są, tego nie zmienią.

1%
1%
1%
1%
1%

masakra4life? No chyba przegryw4life i wsparcie13latków4life



Druga czerwona glizda? Wypierdalaj, twoi towarzysze bolszewicy już w '20 spierdolili, czemu nie pobiegłeś z nimi czerwona szmato?
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-01-06, 3:32 1
~castagir
Co ma do rzeczy wychowywanie się w tamtych czasach? Akurat jeden z Nich jest młodszy od Ciebie. a drugi też nie ma jak pamiętać tego. Ja to Pamietam jak przez mgle. JKM szanuje za to, że ma gdzieś konwenanse i mówi nie pod publiczkę. I pewnie dlatego ma niskie poparcie
Zgłoś
Avatar
Mr.S 2014-01-06, 3:45 2
Byłem z koleżanką na spacerze i spytała mnie o Korwina czy on tak musi zawsze masakrować. Z uśmiechem oświadczyłem że musi
Zgłoś
Avatar
KaeReS 2014-01-06, 4:49 4
Ikonowicza to ja bym poddał tym wymyślnym torturom, które były kilka postów wcześniej a następnie naszczałbym mu na rany i utopił go w moczu chytrej baby z radomia.
Zgłoś
Avatar
bankurwazaco 2014-01-06, 6:24
Jebałbym tę feministkę z tymi fajnymi włoskami.
Zgłoś
Avatar
mordaler 2014-01-06, 8:19
Janusz. Wkrótce coś wygramy - wierzę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie