18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
MaKii 2014-01-06, 1:20 3
Za JKM zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
pokson 2014-01-06, 1:23 4
tak z czystej ciekawości jego partie na rządzącą wybrać... ciekawe, ciekawe.
Zgłoś
Avatar
l0tt4r 2014-01-06, 1:26 4
JKM jest zajebisty gość. Kumaty, z pomysłami i charyzmą. Dlatego właśnie nigdy nie dadzą mu dojść do władzy. Ja mam tylko nadzieję że nie popełnią mu samobójstwa
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 1:26 1
Nawet co do globalnego ocieplenia JKM ma dobre podejście "będziemy mniej wydawać na ogrzewanie"
Zgłoś
Avatar
guteksk 2014-01-06, 1:29 2
Piwo musi być, może nie ma 100% racji ale w większości tematów miażdży ludzi.
Zgłoś
Avatar
MistycznaFlaszka 2014-01-06, 1:36 3
Koleś się starzeje. Fakt, nie można mu odmówić inteligencji, wiedzy i zaradności, ale lepiej by zrobił, jakby ugadał się jakoś z tymi młodymi z KNP i zszedł ze sceny.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-01-06, 1:38 1
Jakby był taki zajebisty to by już dawno został wybrany. Ale nie, jednak coś jest nie tak. Pojawią się głosy że wybory manipulowane, że spisek masońsko-żydowski, że media kłamia/milczą/ciągną lachona władzy i tym podobne pierdoły.
Nie, prawda jest inna. To taki pajac medialny. Nie garnie się do rządzenia bo nie ma na to pomysłu i jaj. Wszelkie jego recepty na uzdrowienie bolączek Polski opierają się na kontrze tego co już się pojawi. Nigdy nie widziałem JKM który mówiłby o czymś, czego nikt aktualnie nie porusza.
Pojawić się, przygryźć, dogryźć i zniknąć ciesząc się "ależ mu dojebałem". On z tego ma przyjemność i nic więcej do życia mu nie potrzeba. Strona jego partii to jakiś śmiech na sali. Żadnych konkretów, programu politycznego. Na co kurwa mam głosować? Rozumiem że reszta partii sypie kiełbasą wyborczą, ale kto do chuja zagłosuje na pierdolenie "jesteśmy tacy a tacy mądrzy prawi i w ogóle a jak dojdziemy do władzy to się zobaczy"???
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-01-06, 1:39
Pozdrawiam wszystkich nastolatków - bo dorośli myślący ludzie nigdy by tego idioty nie poparli. Powinni go zamknąć w cyrku, bo jego poglądy i teksty tylko tam się nadają.
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2014-01-06, 1:48 32
Machol napisał/a:

Jakby był taki zajebisty to by już dawno został wybrany. Ale nie, jednak coś jest nie tak. Pojawią się głosy że wybory manipulowane, że spisek masońsko-żydowski, że media kłamia/milczą/ciągną lachona władzy i tym podobne pierdoły.
Nie, prawda jest inna. To taki pajac medialny. Nie garnie się do rządzenia bo nie ma na to pomysłu i jaj. Wszelkie jego recepty na uzdrowienie bolączek Polski opierają się na kontrze tego co już się pojawi. Nigdy nie widziałem JKM który mówiłby o czymś, czego nikt aktualnie nie porusza.
Pojawić się, przygryźć, dogryźć i zniknąć ciesząc się "ależ mu dojebałem". On z tego ma przyjemność i nic więcej do życia mu nie potrzeba. Strona jego partii to jakiś śmiech na sali. Żadnych konkretów, programu politycznego. Na co kurwa mam głosować? Rozumiem że reszta partii sypie kiełbasą wyborczą, ale kto do chuja zagłosuje na pierdolenie "jesteśmy tacy a tacy mądrzy prawi i w ogóle a jak dojdziemy do władzy to się zobaczy"???



Ożesz ty czerwone ścierwo, wypierdalaj do Moskwy!
Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-01-06, 1:49 11
~Rafixo
ja tam się raczej za nastolatka nie uważam bo mam 10 wiosen więcej od Ciebie. Tak więc nie uogólniaj wszystkich bo świadczy to o wąskim światopoglądzie i wątpliwej jakości inteligencji. To forum ma charakter rozrywkowy i ludzie piszą tu na luzie a Ty się spinasz jakbyś brał udział w publicznej debacie. Więcej luzu i tolerancji do poglądów innych.
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2014-01-06, 2:03
Janusz Krowin - Mikke to sprawny wentyl bezpieczeństwa, jeśli ktokolwiek wie o co chodzi...
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-01-06, 2:06 2
Jonasz "1%" Koran Mekka na zawsze będzie "1%" i żadne "masakry", które masakrami wcale nie są, tego nie zmienią.

1%
1%
1%
1%
1%

masakra4life? No chyba przegryw4life i wsparcie13latków4life
Zgłoś
Avatar
ilovepain 2014-01-06, 2:15 3
Piszecie że gimbaza tylko go popiera, poczekajcie te 5 lat gdy ta gimba będzie mogła głosować, wtedy zobaczycie ten 1%.
Zgłoś
Avatar
clb 2014-01-06, 2:19 1
W sumie szanuję JKM jak nikogo na naszej scenie politycznej, jednak brak wyczucia dobrego smaku totalnie niszczy mu PR, przez to nigdy nie przeskoczy maksymalnie 10%.
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2014-01-06, 2:21 2
protos napisał/a:

A dlaczego tak sądzę ? Moja matka zawsze głosuje na JKM i jak po wyborach są wywieszane listy ile głosów oddano na kogo to okazuje się że na JKM nikt nie głosował w naszej komisji a sam widziałem jak skreślała na niego.


Cieszy mnie fakt iż twoja rodzicielka głosuje na tą partię ale do kurwy nędzy tępy młocie, pisze się mama, NIE MATKA.
Miej choć odrobinę szacunku do osoby która poczęła cię na świat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie