18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
a................m 2013-12-31, 12:53 3
niech wroci moda na prawice
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-12-31, 16:31
zasadź mu w dupę, potem on tobie, jest temat z JKM to tam sie spuczaj nad nim. Niby prawica, a pedalstwo gorsze jak w Holandii
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-01-06, 0:34 262
Tym razem Janusz Korwin Mikke zmasakrował następujących lewaków:
- Monika Richardson
- Jan Vincent vel Jacek Rostowski
- Piotr Gadzinowski
- Wincenty Elsner
- Krzysztof Bęgowski vel Anna Grodzka
- Jarosław Kaczyński
- Lech Kaczyński
- Piotr Szumlewicz
- Piotr Ikonowicz

Może i nazwiecie go oszołomem, ale ja mam wrażenie, że jakby doszedł do władzy, to polska gospodarka wreszcie by rozkwitła.





Zgłoś
Avatar
rekin84 2014-01-06, 0:45 32
ja tam na niego będę głosował. masakra4life
Zgłoś
Avatar
Forgesse 2014-01-06, 0:50 15
Oby dożył wybrania KNP na partię nie muszącą tworzyć koalicji, z żadnym z tych kurw.
Zgłoś
Avatar
gistlee 2014-01-06, 0:56 8
stawiam piwko, abyś wypił za jego zdrowie
Zgłoś
Avatar
A................4 2014-01-06, 0:56 48
Ja najbardziej chciałbym zobaczyć i usłyszeć jak JKM po dostaniu się do sejmu mu dopierdala na mównicy tym kurewskim złodziejom całą prawdę o nich prosto w te ich fałszywe mordy
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 1:04 4
Niestety wg mnie wybory są manipulowane i JKM nie ma szans nigdy wygrać.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-06, 1:05 9
@Arab94

Już to robił i efektu żadnego bo kijem Wisły nie zawrócisz. Posłowie pochodzą z narodu zatem nie odbiegają uczciwością, szczerością i intelektem od naszej średniej. Smutne.

Tylko praca od podstaw, tłumaczenie najmłodszym którzy jeszcze nie boją się życia i nie zostali spierdoleni układami i układzikami coś może zmienić. Wtedy mądrzy, uczciwi ludzie wybiorą spośród siebie mądrych i uczciwych ludzi. Jeszcze trochę "dżender" w szkołach a zobaczycie ilu zboków i dewiantów będzie w sejmie za 20 lat.

Tak naprawdę większość ludzi popiera tych polityków z którymi się w duszy utożsamia. Większość moich znajomych którzy popierają lub popierali PO to osoby które nie szanują innych ludzi, karierowicze i krętacze albo bananowe dzieciaki. No i właśnie takie rządy nam serwuje platforma. Yolo, swag i takie tam.
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 1:07 1
A dlaczego tak sądzę ? Moja matka zawsze głosuje na JKM i jak po wyborach są wywieszane listy ile głosów oddano na kogo to okazuje się że na JKM nikt nie głosował w naszej komisji a sam widziałem jak skreślała na niego.
Zgłoś
Avatar
gistlee 2014-01-06, 1:16 1
@up bo kurwa jedno nazwisko się skreśla...
Zgłoś
Avatar
lollol00 2014-01-06, 1:17 8
Cytat Krzysztofa Rybińskiego, doktora habilitowanego ekonomii:
"Gdyby JKM doszedł do władzy, mielibyśmy pół roku bałaganu i 10% przyrost gospodarczy co roku."
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-06, 1:17 1
@up a czy ja napisałem że skreślała wiele nazwisk ??? Czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-01-06, 1:18
ale JKM był i gówno zrobił to raz a dwa jeśli nie prowadzisz firmy to ten typ jest twoim wrogiem, więcej on gardzi ludźmi pracy
Zgłoś
Avatar
WildChild 2014-01-06, 1:20 1
"yYYyYYyYyyyyY" Najlepsze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie