18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
B................i 2014-01-13, 13:54 3
"Nie ma prawo dzisiejsze społeczeństwo decydować o narodzie"
dla tego czasem mam wątpliwości czy wybór JKM były dobrym wyborem...
Co jeśli JKM będzie chciał zwiększyć potęgę gospodarczą i rzeczywiście to zrobi, ale za taką cenę że nasz poziom życia będzie jak w chinach..?
Zgłoś
Avatar
Ruli 2014-01-13, 13:58 3
Bardzo szanuje pana Korwina za jego poglądy ale też czasem mnie nimi przeraża. Chciałbym jednak mimo wszystko, żeby dostał się w aktualnie panującej w Polsce sytuacji do sejmu w następnych wyborach, nie chciałbym za to żeby jego partia rządziła ale będąc w sejmie nawet w małej ilości może uczynić wiele dobrych rzeczy dla Polski a przynajmniej doprowadzanie do gleby lewaków tam zasiadających.
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-01-13, 13:58 5
Śmieszy mnie to jak ludzie się nabierają na tego Korwina. Czy wy nie widzicie, ze on tak na prawdę nie chce dojść do władzy??
Specjalnie ma tak skrajne poglądy, aby przyciągać do siebie tak wąską grupę poparcia, a jednocześnie zapewnić zbyt temu na czym zarabia (artykuły, książki, czasopisma itd) On z tego żyje i jest mu z tym dobrze.

Gdyby zależało mu na tym, aby przekonać większą część społeczeństwa do siebie, to wystartowałby do wyborów prezydenckich na szczeblu lokalny, albo spróbowałby zdobyć w jakimś mieście poparcie w radzie.
Gdyby tam udowodniłby, mając pełną władze, że jego gadanie może przynieść dobre skutki, to myślę, że perspektywie 4-6 lat, mógłby coś zwojować w wyborach do sejmu.
Ale on wie, że głosi utopijne poglądy bez szans na realizację.
Dlatego ja już na niego nie będę głosował...chcę dowodów na to co plecie, a nie słowotoku.
Zgłoś
Avatar
Lolek11 2014-01-13, 13:59 4
W końcu słyszę dziennikarza który jest przygotowany do rozmowy i wie o czym mówi. Połgodziny tylko wysłuchałem i polecam
Zgłoś
Avatar
innterp 2014-01-13, 14:02 3
Piwko za Janusza
Zgłoś
Avatar
druchii 2014-01-13, 14:03
@LegendarnyRumcajs - nie powinienem w ogóle odpowiadać na coś takiego, ale niesamowite jak boli Cię coś nad czym nie powinieneś się zastanawiać i jak przy tym tracą Twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Ten tytuł najwidoczniej powstał dla takich jak Ty!
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-01-13, 14:29 1
Widzę ból dupy pisiorków
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2014-01-13, 14:33 2
@Mr.Diesel startował na szczeblu lokalnym, bodajże w Rybniku. Twój argument upadł.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-13, 14:47 2
Populiści kończą w sejmie z największymi wynikami. Gdyby był populistą i chciałby tylko trzepać pieniądze, zamiast coś zmienić to by się zapisał do PO czy PiSu i dawno by w sejmie siedział.
Zgłoś
Avatar
Nikolay 2014-01-13, 14:53
mne mne mne mne mne mne mne mne mne mne mne
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-01-13, 14:54
Sylarr napisał/a:

Populiści kończą w sejmie z największymi wynikami. Gdyby był populistą i chciałby tylko trzepać pieniądze, zamiast coś zmienić to by się zapisał to PO czy PiSu i dawno by w sejmie siedział.


Gdyby chciałby być w sejmie, to nie odstawiałby takich szopek w TV. Jeśli nie robi tego specjalnie, to lepiej żeby się pohamował.
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2014-01-13, 14:57
Trzeba zrozumiec jedno ze polacy niepotrzebuja pomocy panstwa by sie rozwijac. Wystarczy ze politycy zajma sie ochrona obywateli, pozostawiajac gospodarke przedsiebiorca...
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-13, 15:01 10
Szlachcic_Cygański napisał/a:

Gdyby chciałby być w sejmie, to nie odstawiałby takich szopek w TV


Nie ma żadnych szopek. Dzisiejsza rzeczywistość jest pojebana i to co normalne jest nazywane nienormalnym, a nienormalne normalnym.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2014-01-13, 15:11
O kurwa, ale bełkot... Szkoda Pana Janusza, bo kiedyś gadał całkiem z sensem.
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-01-13, 15:11 6
Ahhhh, kochane ameby intelektualne...rozumiem dyskusję o tym czy Korwin chce czy nie chce wejść do parlamentu (mimo wybitnego intelektu powie czasem sensowną rzecz ale owiniętą "rządami hitlera",niepełnosprawnymi itd. co odtrasza idiotów którzy nie umieją sami rozkminiać i oceniać, a w ludziach ogarniętych rozbudza wątpliwości czy aby nie jest on agentem)...ale żeby toczyć dyskusję o tym czy jego poglądy są sensowne, albo czy stosuje populizm żeby dorwać się do koryta (kurwa, imbecyle, przecież on innymi drogami to 100 razy mógł już zrobić) to trzeba być kretynem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie