18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
Pikson 2014-01-13, 15:34 4
No tak bo najlepiej powiedzieć, że kłamca, że pod publike gada, że zjebane poglądy itp itd i zagłosować na POPiS i płakać dalej, że bieda w Polsce, że tusk nas rucha itp (i nic oczywiście z tym nie robić, o, co najwyżej jak internety i fejsbuki będą chcieli zamknąć actami to zrobić protesty na cały kraj)
Czemu w takim razie nie dać mu szansy? Nic raczej do stracenia nie mamy. No ale niestety nawet jakby całe internety polskie (z czego po 18 ludzi jest pewnie mniej niż 50 %) poszły by zagłosować na Korwina to i tak POPiS by wygrał, bo większość ludzi po 40 l. ma wyprane mózgi przez media.
Zgłoś
Avatar
O................L 2014-01-13, 15:36 9
Pierwsze słyszę tak bezstronnego i rzetelnego dziennikarza.
Dlaczego nie ma takich w mediach publicznych?
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2014-01-13, 15:44
O kurwa nieroby jebane czekajcie niech tylko pracujący wrócą do domu! Wtedy wam pokażą wasze kurwa marne życie!
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-01-13, 15:44 14
Błagam was Korwin chce się dobrać do władzy za wszelką cenę? A po chuj niby? Zrozumcie że on ma 71 lat, stary człowiek, któremu zostało przy dobrych wiatrach 20 lat życia. On ma daleko w dupie pieniądze z rządu bo sam ma kupę forsy, którą dostał w spadku (parę baniek) a do tego policzcie sobie ile on książek napisał, ile artykułów i że co chwilę gdzieś jeździ na spotkania aby przekonywać tępy lud.
Poza tym KNP to nie tylko Korwin, to również masa innych, często młodych, mądrych osób.
Dobrze będzie, jeżeli wejdzie do sejmu w 2015 roku, równie dobrze będzie gdy dostanie się do Parlamentu Europejskiego bo krótko mówiąc ma on tam zamiar "zrobić rozpierdol", sam o tym mówił.
No ale cóż, według niektórych hejterów teraz mamy normalność. Chuj z tym, że w DE i UK mają tańsze jedzenie i paliwo niż u nas po przeliczeniu na złotówki. Chuj z tym, że za minimalna w DE czy UK odłożysz niezłą sumkę oszczędności, a w Polsce ledwo ci starczy na jedzenie, nie mówiąc o przyjemnościach.
Co jak co, ale od młodych się staruchy odpierdolić, mieliście swoje lata, pamiętacie komunę, więc proszę się nie wpierdalać, wy rozjebaliście to państwo między innymi swoją biernością, my musimy po was ten obsrany kibel czyścić.
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2014-01-13, 15:54
Piłsudski też miał ideologię której się zapierał całe życie, i pokaż mi kto popełnił mniej błędów. Ten posraniec tusk, czy Piłsudski z podobną myślą co Korwin! Dlatego powiadam wam, jak widzę polski rząd to nawet nie chce Mi się rzygać, to Moim rzygom chce się rzygać!!!!
Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-01-13, 16:09 1
Bronisław_Komorowski napisał/a:

"Nie ma prawo dzisiejsze społeczeństwo decydować o narodzie"
dla tego czasem mam wątpliwości czy wybór JKM były dobrym wyborem...
Co jeśli JKM będzie chciał zwiększyć potęgę gospodarczą i rzeczywiście to zrobi, ale za taką cenę że nasz poziom życia będzie jak w chinach..?


Przecież teraz już tak jest jeżeli chodzi o pracę "dla każdego" w chinach zarabiają 2 dolary za godzinę, u nas w pracy dla wszystkich tyle samo.. różnica jest taka że my pracujemy parę godzin krócej.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-13, 16:22
Głosujcie, głosujcie, dwóch Januszów debili w sejmie, to dopiero będzie kabaret.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2014-01-13, 16:38 5
Kurwa sam fakt, że JKM podaje historyczne daty oraz przykłady już stawia go wyżej od całej tej pierdolonej bandy.
Zgłoś
Avatar
Skyperian 2014-01-13, 16:40 2
Korwin korwinem, ale ten redaktor, który przeprowadził wywiad swoją klasę ma, praktycznie zero wcinania się w pół słowa, duża wiedza. Tak to zwykle jest że lokalne i niezależne media (telewizja, prasa czy internet) są o wiele lepsze niż te papki typu Fakt, GW czy TVP.
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-13, 16:41 1
Sebbi napisał/a:

@phoks

Lewak na horyzoncie!



taki argument może mieć tylko gimbaza, proponuje mieć własne zdanie, czasem w życiu się przydaje. Każdy może mieć jakie chce poglądy polityczne i nic Ci do tego. Teraz idź lekcje odrabiać głupi dzieciaku..
Zgłoś
Avatar
maggie 2014-01-13, 17:08
Nie dziwię się iż ma tak małe poparcie, BO TO OSZOŁOM.

Na własne uszy słyszałam jego słowa iż dzieci które są w jakimś stopniu upośledzone, nigdy nie powinny chodzić do jakiejkolwiek szkoły. Wieśniak jakich niestety dużo ;/

Albo twierdził, że komary przenoszą w Polsce AIDS..
Zgłoś
Avatar
J................V 2014-01-13, 17:08
Brawo. Korwin to rzeczowy facet.
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-13, 17:11 1
Kurwa gdzie te wyboru,mój głos już czeka!
Zgłoś
Avatar
maciasb 2014-01-13, 17:30
Dlaczego od razu masakruje? Zwykły dziennikarz, któremu zależy żeby wysłuchać swojego rozmówcę.
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-01-13, 17:39
Moim zdaniem JKM jest wygadanym, bardzo inteligentnym człowiekiem ale zarazem chorym jeśli wierzy w to co mówi albo jest tak jak powiedział ktoś wcześniej mówi co mówi, żeby po prostu sobie zarobić na tym wąskim gronie ludzi, którzy w niego wierzą. Kiedyś mój znajomy powiedział coś takiego, że jak by startował w wyborach prezydenckich czy w jakichkolwiek innych wyborach to by po prostu ludziom nakłamał, powiedział by to co chcą usłyszeć a potem jak by już dajmy na to został tym prezydentem to robił by tak żeby tym ludziom co na niego głosowali i tym, którzy na niego nie głosowali (czyli wszystkim (jeśli nie umie myśleć to podpowiadam)) żyło się dobrze bo ludzie są głupi (oczywiście nie wszyscy ale spora większość) i nie wiedzą co jest dobre dla państwa a zarazem dla nich. Wiec czemu on nie nakłamie i nie zrobi porządku z naszym państwem skoro wie co jest dobre dla ludzi? Bo tak jak napisałem wcześniej jest po prostu chorym człowiekiem, dobrym poczciwym ale chorym. Nie twierdzę, że chorzy nie potrafią kłamać ale chorzy ludzie bardzo często oszukują samych siebie. JKM to po prostu chory, sympatyczny megaloman. A na koniec już mniej poważnie. Rozjebał mnie swoim tikiem nerwowym. W sumie było ich kilka ale najlepszy w 8 min 41 sek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie