18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
slig01 2014-01-21, 21:01
Kolejny występ dziadka. Niedługo będą go taszczyć w lektyce albo wozić papamobile. Następny, który wie wszystko jak uzdrowić państwo i zadowolić każdego. Jeszcze tylko obietnica 100 milionów i wybory wygrane..... A nie to nie w tym wszechświecie. Na szczęście. Ale główna będzie na pewno. Dalej Królu!!! Lektyką na główną!!!
Zgłoś
Avatar
l................z 2014-01-21, 21:08 29
@up ale masz ból dupy. JKM niczego nie obiecuje pajacu, wiele razy mowil, ze on ludziom nic nie moze obiecac.
Zgłoś
Avatar
Dzedaj87 2014-01-21, 21:14 2
Ten ziomek co zadaje pytanie, najpierw niech poczyta trochę książek bo widać, że jebany, nie umie się wysłowić. Zanim skończył zadawać pytanie minęło tyle samo czasu, co Pan Janusz potrzebował na swoją długą i treściwą wypowiedz...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-21, 21:15
gimbokorwiny zwarly szeregi, jest temat o KRULU. obowiazkowo kazdy musi dac piwo pod postem "masakrujacym" lewaka (bo przeciez kazdy kto choc w 1 % sie nie zgadza z korwinem jest lewakiem) ktory powazyl sie wyrazic nie czolobitnie o znawcy wszystkiego, sloncu swiata, JKM
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-01-21, 21:17
tylko z jednym się z nim zgadzam na pewno. Trzeba zmienić ustrój, ponieważ Polska nie dojrzała do demokracji.
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-01-21, 21:18 1
Ta neutralny, pamiętamy tą piersiówkę u Cejrowskiego
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-01-21, 21:19 2
Zatkajcie gimbiarskie pyski, bo lepszy Korwin niż złodziejska banda PO czy PIS.
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2014-01-21, 21:19
up@ Błąd, każdy kto wpada na durne pomysły i rozwiązania które są sprzeczne z logicznym myśleniem wygłaszane przez taką osobę. Wtedy dostaje taki ktoś miano Lewaka a następnie zakaz lewakowania
Zgłoś
Avatar
gazo 2014-01-21, 21:23 1
ta strona jest spoko dla beki i harda, ale jesli przyjdzie do powaznych rzeczy to same spece, znawcy, i utopijni lewacy, a wszyscy opieraja madrosci na innych stronach internetowych... niepotrzebnie tutaj tematy zwiazane z polityka
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-01-21, 21:23 1
@slig01 no jasne, bo dobrze jest jak jest. Wyborcy JKM to tylko "głupie gimby". Ale nie martw się, jeszcze za nimi zatęsknisz, w chwili gdy 90% z nich wyemigruje i nie będzie miał kto robić na twoją emeryturkę.

Poza tym tu nie chodzi KNP, a o to, że ludzie głosują na te same partie od ponad dwudziestu lat. Jestem zdania, że każdy jest kowalem swojego losu. Skoro Polacy chcą głosować na PO czy PIS do usranej śmierci,i to widocznie na nic lepszego nie zasługują. Ci młodsi (na przykład ja) mają jeszcze szanse na normalniejsze życie poprzez ucieczkę z Polszy (i najlepiej z całego UE). Sam osobiście zamierzam w najbliższym czasie z tego skorzystać.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nawet gdyby Korwin wygrał wybory i miał jak najlepsze chęci, to i tak nie uda mu się wprowadzić swoich pomysłów w życie. Polacy są ogłupieni socjalizmem, być może za 10, 20 pokoleń coś się w tym kraju ruszy, ale teraz nie ma na to nawet cienia szansy.
Zgłoś
Avatar
d................5 2014-01-21, 21:24
Ale jej dojebał.
Zgłoś
Avatar
kopdzio 2014-01-21, 21:29 1
Nawet fajne cycki ma ta panna co tam stoi.
Zgłoś
Avatar
W................t 2014-01-21, 21:29 1
"...nareszcze jakiś facet z jajami, bo od tych bladych chhhhhujów to już mi się żygać chce..." hehehe a na serio to ładnie przycukrował na koniec
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-21, 21:29 2
Jestem w szoku, jeszcze nikt nie został zbesztany i nawyzywany od lewaków i zdrajców przez sługi Korwina . Chyba znowu wam się zmieniają nastroje drodzy sadole.

AAAAaaa sorry zapomniałem, gimbaza poszła spać bo zaraz koniec półrocza i trzeba oceny poprawiać ...
Zgłoś
Avatar
Grzelas 2014-01-21, 21:31 1
A jeszcze nie tak dawno co chwila był tu nowy film z nim i pełno entuzjastycznych komentarzy, zaczynam wątpić w was.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie