18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
Sylarr 2014-01-15, 19:44 1
Zgłoś
Avatar
p................o 2014-01-17, 19:14 4


Korwin-Mikke: nie zgadzamy się żeby było 20 zł na dziecko, a 80 zł na mordercę

Całość oświadczenia Kongresu Nowej Prawicy ws. M. Trynkiewicza:

„W dniu 11 lutego 2014 roku więzienie może opuścić Mariusz Trynkiewicz.
Kongres Nowej Prawicy uważa, że sprawa tego zwyrodnialca uwypukliła niewydolność polskiego wymiaru sprawiedliwości. Nasza partia opowiada się za przywróceniem kary śmierci, która powinna być orzekana za najcięższe zbrodnie przeciwko życiu, kiedy wina sprawcy nie budzi najmniejszych wątpliwości.

Nie zgadzamy się na utrzymywanie morderców z naszych podatków. Kara dożywotniego pozbawienia wolności byłaby dotkliwą karą, gdyby skazany musiał fizycznie pracować w ciężkich warunkach, a efekty jego pracy przynosiłyby korzyść społeczeństwu. Tak się jednak nie dzieje. Dochodzi do paradoksalnej sytuacji, w której skazany ląduje w więzieniu przypominającym niekiedy hotel o wysokim standardzie. Kongres Nowej Prawicy uważa, że taka kara jest nagrodą dla sprawcy i nie odstrasza od popełniania przestępstw.

Miesięczne utrzymanie więźnia w zakładzie to 2 451 złotych, dziennie to nieco ponad 80 zł, natomiast wychowanka w Rodzinnym Domu Dziecka nieco ponad 20 złotych. Osadzony może uczyć się języków, uprawiać sport, dostaje lepsze pożywienie niż w pacjent w szpitalu.

Kongres Nowej Prawicy nie zgadza się na traktowanie więzień jak sanatoriów, a więźniów jak gości. Więźniowie powinni obowiązkowo pracować społecznie.

Kongres Nowej Prawicy jest za ochroną życia od poczęcia do naturalnej śmierci, lecz dla bezwzględnych i brutalnych morderców pokroju Mariusza Trynkiewicza jedyną właściwą karą jest kara śmierci i powinna być ona wykonana wiele lat temu.

Nasza partia z wielkim rozżaleniem przyjęła wiadomość, że w dniu 27 sierpnia 2013 roku Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał protokół nr 13 do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka znoszący karę śmierci we wszystkich okolicznościach, również w czasie wojny.”

Nie dajcie się ogłupić, dajmy szansę komuś kto mówi to co myśli i wie jak zrobić to o czym myśli.

źródło: wmeritum.pl/janusz-korwin-mikke-20-zl-na-dziecko-80-zl-na-morderce/

NIE PRZENOSIĆ DO POLITYKI, TO MA DUŻO WSPÓLNEGO Z ABSURDAMI.
Zgłoś
Avatar
rant 2014-01-17, 23:58 7
Na profilu JKM możemy przeczytać:



Wiecie co z tym zrobić!

EDIT:
Kto wyjebał mi ten temat to do zbiorczego?
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-01-17, 23:59
ok spoko ale jak to było z tym nożem i córką ?? Panie Januszu ?? ^^
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-01-18, 0:07
@osa79
liczysz że tu ci Pan Janusz odpowie??
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2014-01-18, 0:08
@osa79
Jakie to ma znaczenie w tej kwestii?
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2014-01-18, 0:45
Pewnie takie, że jeśli by został zaatakowany jakiś Jan Nowak, to nikt by nie pisnął o tym słówka.
Zgłoś
Avatar
P................A 2014-01-20, 19:40
Dziwne... Korwin prawi dobrze a jebany LIS mu przeszkadza.

Debil nazwał go faszystą



Zgłoś
Avatar
wieniu 2014-01-20, 19:45 3
@autor co się dziwisz, że Lis go tak nazywa. Lis=ścierwo!
Zgłoś
Avatar
Dusz 2014-01-21, 20:31 163
Na początku "Sadistic to nie jest wiarygodne źródło informacji"

Zgłoś
Avatar
erniii 2014-01-21, 20:37 15
Nie wiem czemu, ale zwolennicy Korwina przypominają mi tych zjebanych pisiorów, Korwin powie byle słowo, a na sali klaskanie, płacz i oddawanie staników. Nic do niego nie mam tak poza tym.
Zgłoś
Avatar
K................� 2014-01-21, 20:44 5
@up

Niestety postawiłem Ci piwo nie przeczytawszy ostatniego zdania
Zgłoś
Avatar
gistlee 2014-01-21, 20:52 2
@erniii to sobie popatrz teraz na zwolenników pisu, jeszcze 2 lata i kaczyńscy świętymi zostaną
Zgłoś
Avatar
Varyz 2014-01-21, 20:57
Krul siedzi, plebs stoi Naturalny porządek zachowany!
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2014-01-21, 21:01 46
Dusz napisał/a:

Na początku "Sadistic to nie jest wiarygodne źródło informacji"


Manipulacja w opisie filmiku - on powiedział "Sadistic nie jest CAŁKIEM wiarygodnym źródłem informacji".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie