18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
kenzol 2014-01-13, 21:48 1
maciasb napisał/a:

Dlaczego od razu masakruje? Zwykły dziennikarz, któremu zależy żeby wysłuchać swojego rozmówcę.



Tam jest "NIE MASAKRUJE". Czytaj dokładnie.
Zgłoś
Avatar
matimateo89 2014-01-13, 22:15
voidinfinity napisał/a:



Raczej chodzi o to - że jakby nagle zmienił poglądy to straciłby żelazny elektorat...a elektorat populistyczny nie będzie obstawiał pyrtka JKM, który i tak najprawdopodobniej przerżnie następne wybory.

Poza tym - on żyje z bycia outsiderem, więc kompletnie mu się zmiana retoryki nie opłaca.

Chyba was nie zaskakuje, że ktoś kto tyle mówi o liberalizmie postępuje w taki sposób? (bynajmniej to nie jakiś zarzut).

Pytanie jest takie - czy JKM chce wygrać wybory? Bo wtedy trzeba byłoby zacząć działać, a nie tylko mówić o tym.

Ja wiem - fanatyczni zwolennicy nie przyjmują tego do wiadomości - ale załóżmy, że coś nie pyknie.

Z jednej strony, JKM przestanie być wodzem, z drugiej straci "dziewictwo" teoretyka myśli politycznej. Niezbyt korzystne z jego perspektywy.

Pytanie brzmi: czy JKM bardzo głęboko wierzy w to co mówi, czy traktuje was tak jak każdy inny polityk?

Pożyjemy zobaczymy.



Korwin slusznie mowi, ze gdyby 100 lat temu glosil swoje poglady, to kazdy pukalby sie w czolo pytajac go, po co mowi rzeczy ktore sa zupelnie oczywiste. Teraz zyjemy w takich czasach, ze jesli ktos stwierdzi ze lenie powinni glodowac, to jest to wielkie odkrycie. Dlatego ludzie chetnie placa za jego publicystyke. Wychodzi na to ze zyje z bycia outsiderem, ale gdyby dac mu do wyboru zostawic taka sytuacje jaka jest obecnie albo dac mu rzadzic i utracic zyski z publicystyki, to mysle ze wybralby te druga opcje ; ) A zatem jego sytuacja teraz jest dobra, ale po wygraniu wyborow bylaby jeszcze lepsza. Jedyne czego sie boje to to, ze nawet jesli zdobedzie te 5% i wejdzie to sejmu, to prawdopodobnie h*ja zdziala, bo bedzie w opozycji. A glupi ludzie zamiast to dostrzec, beda mowili: "No prosze, byl w sejmie i nic nie zmienil. Niewarto glosowac". Do ludzi nie dociera, ze byc w sejmie a rzadzic to dwie rozne sprawy.
Zgłoś
Avatar
farenc 2014-01-14, 0:24
mekarolly, Ale myślisz, że takie problemy z pracą z jakiego powodu są? Moim zdaniem odpowiedź jest prosta. Przez cholernie wysokie podatki, teraz pracodawcy nie opłaca się zatrudniać ludzi bo musi on do nich dopłacić jeszcze raz tyle na jakieś debilne podatki, kontrole, zakazy, nakazy i chuj wie co jeszcze które powodują upadki mniejszych przedsiębiorstw. Ja sam mam pomysł otworzenia firmy, ale boję się w tym kraju cokolwiek zaczynać, bo raz, że będę musiał wywalić mnóstwo kasy w błoto, a dwa, że może jakiemuś urzędasowi się nie spodobam albo nie dam łapówki i wyjdą jakieś błędy lub problemy z dupy. Mało było sytuacji gdzie zaznaczam porządni przedsiębiorcy mieli milionowe długi tylko i wyłącznie ze względu na pomyłki urzędników? Najgorsze jest to, że nikt nie jest za to odpowiedzialny... Nie mówię, że jak byśmy mieli wolny rynek to by było pięknie, idealnie i każdy by miał pracę. Ale to by polegało na tym, że zakładanie firm było by znacznie mniej ryzykowne i pracodawcą opłacałoby się zatrudniać nowych ludzi.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-01-14, 8:40 11
Aranżując do ostatnich akcji z gender, która narzuca ludziom brednie dot. dzieci:
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-14, 8:58
@MudPie
Rzecz w tym, że nie wszyscy są ignorantami. To, że mam tyle lat co mam, wcale nie oznacza, że znam tylko 3 partie, które ciągle przewijają się na polskiej scenie. Jestem Polakiem, więc interesuję się historią tego kraju, także pod kątem polityki - i nie tylko tej od 89. roku. Obecnie jest dostęp do tak wielu źródeł, że przy odrobinie chęci każdy może wyrobić sobie zdanie na temat czołowych polityków w kraju. I moim (MOIM) zdaniem obaj Janusze są debilami, a przynajmniej okresowo niezrównoważonymi durniami. Jeśli któremuś zdarzy się powiedzieć coś mądrego, za chwilę zrównoważy to idiotyczną wypowiedzią lub czynem. Mam prawo do własnej opinii, Ty masz prawo się z tym nie zgodzić i jest dobrze
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-01-14, 8:59 3
Jonasz aka Ozjasz Goldberg zawsze lubił dzieci i chce ich dobra. Jak to kiedyś napisał na swoim blogu:
Cytat:

Pedofilia nie jest szkodliwa społecznie.


Bo przecież obłapianie, macanie, (nie wliczając w to penetracji) dzieci, a tym bardziej robienie im rozbieranych zdjęć im nie szkodzi. Przynajmniej wg Ozjasza.
Ja pierdole
Swoją drogą, właściwy człowiek do walki z gender. Popiera gwałty małżeńskie, bicie kobiet, ciągle pierdoli o tym że kobiety są głupsze.

Jeszcze jeden lepszy cytat:
Cytat:

Należy wierzyć, że właściciel niewolnika ma większy interes w tym, by niewolnik był zdrowy, zadowolony i chętny do pracy – niż urzędnik państwowy. A wiedząc to, należy powstrzymać się od ingerencji państwowej – godząc się na to, że będą się trafiać przypadki złego obchodzenia się z niewolnikami. Bo ingerencja pomoże tysiącowi – a pogorszy warunki milionom innych.Dotyczy to i zwierząt, i dzieci, i kobiet…


Tak jest, Ozjasz traktuje dzieci na równi z kobietami i zwierzętami, nazywając ich niewolnikami. Rzeczywiście kurwa, równie dobry obrońca dzieci jak ksiądz michalik.
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-01-14, 9:03
RottenFetus napisał/a:


Może o to mu chodzi. Żeby państwo nie wtrącało się do ruchania dzieci
Zgłoś
Avatar
Svenlee 2014-01-14, 9:06 1
Widzę wyrywasz słowa z kontekstu i nawet nie potrafisz ich zrozumieć. To oglądaj dalej TVN. I pamiętaj, że KNP zrzesza młodych ludzi z ambicjami. KNP =/= sam Korwin.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-14, 9:09 1
@Svenlee: A mnie ciekawi w jakim to kontekście zostało użyte sformowanie o pedofilii zacytowane przez Rottena?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-14, 9:23 2
akurat szczepienia wyeliminowały masę chorób zakaźnych dziesiątkujących od zarania dziejów ludzkość.

Sorry wole kupić dziecku batonik po szczepionce na otarcie łez niż trumienkę, bo nie przeżyło polio.
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-01-14, 9:41
z tego co sie orietuje to pies jak zachoruje nie jest leczony z naszych podatkow (ubezpieczenie) wiec to raczej slabe porownanie jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-01-14, 9:46 2
@RottenFetus jeśli problem mają jednostki to czy rozwiązanie problemu jednostek poprzez uregulowanie prawne nałożone na całość społeczeństwa wpłynie w ogólnym rozrachunku lepiej niż jego brak? Wątpię, dopóki debile będą mieli prawo decydować o ludziach to nic dobrego z tego nie wyniknie. Spójrz na rynek pracy, zasiłki... jest pewna grupa, która faktycznie potrzebuje ich ale w porównaniu z ilością ludzi, która na tym żeruje to jest zaledwie garstka. Więc zastanówcie się teraz czy lepiej żeby 1000 osób nie miała zasiłku czy lepsze jest karmienie 1000000 darmozjadów?

Sądzę, że w przykładzie z dziećmi sensowne jest zwrócenie uwagi na to, że ktoś mający zerowe pojęcie, narzuca nam obowiązek. Nie chodzi o negowanie szczepień, ich przydatność jest oczywista, tylko warto pamiętać o tym, że nie wszystkie są równie skutecznie i przydatne. Dlatego też państwo może narzucić nam dobry obowiązek szczepień, a może i zły? Po co? Dla uzyskania aprobaty w mediach czy choćby dla pieniędzy.
Jeśli ktoś nie orientuje się o czym mówię (złe/dobre szczepionki) to na smaczek:
twojewiadomosci.com.pl/content/%C5%9Bmiertelne-szczepionki-obowi%C4%85...

Na koniec dodam, że JKM używa wielu analogii, częstokroć brutalnych ale trafnych, więc jeśli wyrywasz je z kontekstu bo nie rozumiesz ich sensu no to brawo
Zgłoś
Avatar
_................_ 2014-01-14, 13:26
@up
Ja pierdole

Kolejny kurwa artysta tworzący posty w stylu "napisze dużo skomplikowanego tekstu, bedom myśleć żem mondry". Tylko co to ma wspólnego z moją wypowiedzią?

Widząc takie pierdolenie, przeważnie to olewam. W końcu tak łatwo pisać banały, o wolności osobistej etc, z którymi ludzie się zgadzają, a potem udawać mądrego.
Ja osobiście popieram wolność każdego człowieka. KAŻDEGO, w tym także kobiet i dzieci, czego niestety kolega Urbana nie robi. Kurwa, argument o zasiłku mnie rozjebał, rzeczywiście w Polsce zasiłki są zajebiste, że turasy z zachodu do nas przyjeżdżają i płodzą dzieci. Dalej trochę pierdolenia i uznanie że nie rozumiem analogii w słowach towarzysza Janusza (w końcu bardzo ciepło wyraża się on o Jaruzelu).

Szczerze jakoś nie widzę żadne analogii w tekście, w którym JKM wyraża swoje oburzenie skazaniem księdza za to że TYLKO obmacywał i molestował dzieci, nie bzykając ich. No ale mój rozumek jest zbyt mały, by łykać jak podstarzała kurwa spermę, brednie które wychodzą z ust Ozjasza.

To by było na tyle, nie spodziewajcie że że jeszcze się w tym debilnym temacie odezwę. Szkoda mi czasu, na jakiegoś marginalnego polityka, dla którego przekroczenie 3% poparcia jest nieosiągalne.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-01-14, 21:55 1
Z tego co pamiętam to z tą 'pedofilią' było mniej więcej tak :"Jeżeli mamy np. trzynastoletnią córkę, która prowadzi styl życia jak kurtyzana(kurwi się po kontach z pierwszym lepszym menelem- kroplowa), to będzie lepszym dla społeczeństwa wydać ją za mąż w tak młodym wieku i niech tenże mąż sprawuje nad nią kontrolę i przywróci ją do normy."

RottenFetus, otóż wykazałeś się totalnym brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Poświęciłem parę chwil, żeby znaleźć wpis o którym mówisz(o księdzu pedofilu),o to on, i jasno z niego wynika, że to nie chodzi o "TYLKO obmacywanie", ale o robienie z tego afery. Masz tam multum przykładów, analogii. Wpis jest sprzed 13 lat, nie wiem kiedy go przeczytałeś ostatnio, ale spróbuj zrobić to jeszcze raz, może trochę się poduczyłeś od tamtego czasu.

Cytat:

Nie ten ptak kala gniazdo, co je kala/ Lecz ten, co o tym mówi, a i się przechwala. Szkoda społeczna powstaje nie wtedy, gdy kobieta zabije dziecko w swoim łonie (za to będzie odpowiadać przed Sądem Ostatecznym indywidualnie) lecz wtedy, gdy to się wykryje, a jeszcze i pochwali.



Pozdrawiam

PS:
Cytat:

gwałt małżeński

To nie jest tak, że biorąc ślub oddajemy się drugiej osobie w 100%? Uprzedzam chore przykłady, nikt nam przecież nie karze zawierać małżeństwa z nieznanymi osobami.
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-01-14, 22:54
@RottenFetus zamknij mordę i przestań szczekać. Miałem zamiar wytłumaczyć ci na spokojnie to co mam na myśli odnosząc się do twojego zdania i postaci JKM, niestety jesteś debilem i hejtem. Nie czytasz, a nawet jeśli to bez zrozumienia więc wsadź sobie w dupę swoje bezsensowne pierdolenie. Właśnie takich piepszonych nierobów jak ty powinno się przymusowo zamykać w obozach pracy, bo widzisz... jak dla mnie tego zasiłku w ogóle nie powinno być, wtedy leniwe mendy były by zmuszone chcąc czy nie chcąc ruszyć swoje tłuste pizdy do roboty albo po prostu by zdechły i ulga dla Pl.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie