18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JohnDeliver 2013-02-24, 22:08 30
Popieram go co by nie mówił Ma racje polać mu . Jeden polityk który mówi co jak faktycznie wygląda , i wie że "Ten System" to kupa gówna i koryto dla komunistycznych świń.
Zgłoś
Avatar
nyja 2013-02-24, 22:25 5
OK zlikwidować ZUS itp. No dobra, ale co z ludźmi którzy już są na emeryturze? Lub maja ją już w zasięgu reki np za rok? Totalne zlikwidowanie było by też jawną niesprawiedliwością, a rzekł bym pewnego rodzaju sku... Bo jak nazwać coś co zabierają z pensji a potem i tak się tego nie dostanie. Najlepszym rozwiązaniem to by był zwrot tych pieniędzy przez te lata- co już do reszty tzw. "skarb państwa" został by zarżnięty.

Mimo wszystko zgadzam się, że obecny system jest beznadziejnie zły- duża część jest rozkradana. I w obecnym ustroju zanim zacznę wąchać kwiatki od spodu to zapewne z tej kasy, która mi zajebali nawet nie będzie 1/4 tego co ja bym miał na koncie w banku.

A Korwin nigdy nie będzie prezydentem ze względu na to, że jest postrzegany jako niegroźny wariat. A przecież nikt "normalny" nie będzie na "wariata" głosował. A następne wybory i tak wygra albo pis, albo sld. W najgorszym przypadku znowu PO - ze względu na to, że będą głosować ich przydupasy bo większość ludzi i tak ma już wyjebane na ten kraj siedząc w UK lub innym kraju.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-24, 22:32
Rzehooj napisał/a:

Brawo dla pana elemental!
Zasługujesz na medal:
Obrazek
Pierwszorzędny socjalista



Czy ja też mogę dostać ten wspaniały medal?
Zgłoś
Avatar
millermiller 2013-02-24, 22:40
Choć za to co mówił o osobach niepełnosprawnych i paraolimpiadzie to wielki chuj mu w dupe ale jeżeli chodzi o sprawy państwa to gość gada od rzeczy .
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-02-24, 22:49 1
nyja napisał/a:

OK zlikwidować ZUS itp. No dobra, ale co z ludźmi którzy już są na emeryturze?



Dlatego przez nieudolnosc rzadu ktos bedzie musial cierpiec.Nawet emeryt jak i my wszyscy doplaca w podatkach do ZUSU i KRUSU bo te instytucje sa niewydolne i zaduzone srednio 20 mld zł rocznie(dane z gazety prawnej) Wiec cos z tym trzeba zrobic,w obecnej sytuacji gospodarczej nie mozemy sobie pozwolic na utrzymywanie dziury bez dna ktorej niewsposob zalatac .Tracimy na tym wszyscy stare i nowe pokolenia Polakow.Stan rzeczy nalezy jak najszybciej sprostowac.Sprzedac siedziby ZUSU KRUSU samochody komputery uposazenie i moze starczy na 35% , reszte Polacy musieli by oddac w podatkach , co juz robi lozac na to z podatkow co miesiac aby ten chory system dzialal.Rownierz mozna by oddac rekompensaty w postaci ziem czy lasow, Polska posiada taki majatek.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-02-24, 22:52
Zaraz mu popełnią samobójstwo i tyle będzie z tego miał. Lepper nie taki był bystry i mu popełnili.
Zgłoś
Avatar
atha 2013-02-24, 22:53 6
nyja napisał/a:

OK zlikwidować ZUS itp. No dobra, ale co z ludźmi którzy już są na emeryturze? Lub maja ją już w zasięgu reki np za rok? Totalne zlikwidowanie było by też jawną niesprawiedliwością, a rzekł bym pewnego rodzaju sku... Bo jak nazwać coś co zabierają z pensji a potem i tak się tego nie dostanie. Najlepszym rozwiązaniem to by był zwrot tych pieniędzy przez te lata- co już do reszty tzw. "skarb państwa" został by zarżnięty.



Pooglądaj sobie parę filmików na you tubie z Korwinem. On wszystko wyjaśni.
Zgłoś
Avatar
S................y 2013-02-24, 22:55 13
millermiller napisał/a:

Choć za to co mówił o osobach niepełnosprawnych i paraolimpiadzie to wielki chuj mu w dupe ale jeżeli chodzi o sprawy państwa to gość gada od rzeczy .



Widac ze nawet nie zrozumiales co mowil o ludziach niepelnosprawnych.Widac w twojej glowie panuje zupely populizm.To co mowi wiekszosc musi byc sluszne czyz nie?
Zgłoś
Avatar
en3 2013-02-24, 23:20 1
Minusy to ja też pokażę, ale żeby zaprezentować jakiś system rewolucyjny, który by miał poparcie i prawo bytu to kurwa mało kto potrafi -.-
Zgłoś
Avatar
wzx123 2013-02-24, 23:28 1
Za Korwina piwko, jedyny który gada z sensem i ma wszystko odpowiedź. A co najlepsze, ze świecą szukać odbicia lustrzanego jego własnych wypowiedzi. Ma łeb na karku i za to szanuję!
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2013-02-24, 23:32
no dobra gadanie gadaniem ale w tym wszystkim jest pewien szkopuł,a mianowicie taki że w u nas w Polsce tak naprawdę rząd to tylko reprezentacyjnie służy,czyli chodzi mi o to że on sam z siebie nie może ustawy sobie ot tak jebnąć,tylko musi mieć ponad połowę w sejmie po swojej stronie,a jak wiadomo sam sobie koryta nikt nie upierdoli także niestety ale to tylko utopijne pierdolenie, jeśli ludzie nie wyjdą i nic nie zrobią (ale rewolucja też musi mieć sens bo np. patrzcie na Bułgarię ,oni zrobili rozpierdol,a nie mieli żadnego większego planu i przez to obstawiam 1 do 10 że bieda jeszcze u nich się zwiększy),
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-02-24, 23:34 1
Powiedzcie mi proszę, jak to kurwa jest, że na jaki filmik nie wejdę, na dowolnej stronie, w którym pojawia się JKM 99% komentarzy to jego gloryfikacja i totalna aprobata, a jak przychodzą wybory to zamykamy się w kilku procentach. Chciałbym nie wierzyć że słuszność tutaj ma powiedzenie "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy".. Piwko.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-02-24, 23:42
Flaki się przewracają, jak się słucha tego idioty.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-24, 23:46
Cytat:

Powiedzcie mi proszę, jak to kurwa jest, że na jaki filmik nie wejdę, na dowolnej stronie, w którym pojawia się JKM 99% komentarzy to jego gloryfikacja i totalna aprobata, a jak przychodzą wybory to zamykamy się w kilku procentach. Chciałbym nie wierzyć że słuszność tutaj ma powiedzenie "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy".. Piwko.



Bo ogromna wiekszość Polaków ogląda tv zamiast , o zgrozo, czytania choćby stron.
A w telewizji ma opinie niegroźnego wariata, jak słusznie zauważył ktoś. Bo celnie określa obecną sytuacje. Paradoks, kurwa.
Zgłoś
Avatar
wzx123 2013-02-24, 23:51 1
KamilAW napisał/a:

Powiedzcie mi proszę, jak to kurwa jest, że na jaki filmik nie wejdę, na dowolnej stronie, w którym pojawia się JKM 99% komentarzy to jego gloryfikacja i totalna aprobata, a jak przychodzą wybory to zamykamy się w kilku procentach. Chciałbym nie wierzyć że słuszność tutaj ma powiedzenie "Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy".. Piwko.



Bo większość internautów, to młodzi ludzie którzy właśnie przez internet a nie z tv dowiadują się jak to wszystko wygląda w polityce, znają większość sekretów. Bo TV nie pokaże całej prawdy, tylko to co ludzie chcą zobaczyć. I podając przykład że Polska ma 100 mieszkańców 60% z Nich ma internet ( niezależnie od wieku ). Co daje 40 ludzi dla których polityka to tylko to co zobaczą w gazetach bądź w telewizji czy radiu. Z tych 40 ludzi, dajmy na to 30% ludzi to ludzie młodzi, którzy szperają po necie dowiadując się wszystkiego, wychodzi tutaj dokładnie 12 osób spośród 100. Którzy wiedza dużo więcej niż pozostali o tym jak to na prawdę wygląda nasza Polska polityka. I teraz patrz. Masz 12 ludzi którzy zagłosują za Korwinem, a co z 88 ludźmi? tv, radio - to ich przekaz masowy. I stąd według Mnie są takie statystyki.

Jak coś ' pierdole bez sensu ' zamiast linczu, wyjaśnienie
( lubię się rozpisywać po paru piwkach )
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie