18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Sessvisto 2013-02-24, 23:51 3
millermiller napisał/a:

Choć za to co mówił o osobach niepełnosprawnych i paraolimpiadzie to wielki chuj mu w dupe ale jeżeli chodzi o sprawy państwa to gość gada od rzeczy .



Jego wypowiedź została wyjęta z kontekstu i zacytowana tylko część. Ale po chuj ja ci to wyjaśniam zmanipulowany ignorancie.
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-02-24, 23:58 1
Jak gościa lubie i go popieram to niestety w niektórych rzeczach nie ma racji i idealnym przykładem tego jest posiadanie broni, niestety prezydentem lub premierem też nie będzie bo ma zbyt zjechaną opinię u zbyt wielu ludzi którzy niestety mają duży wpływ na wynik głosowania. Ogólnie jego partia ma samych mądrych ludzi który mądrze gadają ale brakuje im prezencji, przysłowiowej ,,gadki'' i czasami trochę manipulacji.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2013-02-25, 0:23 3
Akurat powszechny dostęp do broni to jeden z najbardziej przemawiających do mnie argumentów z jego strony. Oczywiście wszystko stopniowo i z rozsądkiem. Ostatnio w moim mieście - Łodzi jakiś chłopak zadźgał drugiego bez większego powodu. Dlaczego? Dlatego, że miał nóż? Nie! Dlatego, że po prostu chciał. Zabić człowieka można kamieniem podniesionym na ulicy, rozbitą butelką, nie mówiąc już o gołych rękach. Ja tam czułbym się bezpieczniej w moim mieście wiedząc, że na 1% nieodpowiedzialnych debili przypada zdecydowana większość rozsądnych ludzi z bronią przy pasie mogących mnie obronić w razie zagrożenia, a nie spuścić wzrok i przejść obok. Ale tak jak mówię, wszystko z rozsądkiem i stopniowo. Ja na początek pozwoliłbym Polakom trzymać broń długą na terenie własnej posesji.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-02-25, 0:24 2
korwin mikke jedyny ogarnięty gość zawsze na propsie. Mądry gość pierdolcie co chcecie
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2013-02-25, 0:25
Niestety dawny pseudo-komunizm nauczył ludzi, że zawsze dostaną coś ze wspólnego gara. Dzisiaj Tadek spod sklepu woli iść do gminy po zapomogę niż starać się o pracę. Nie widzę rozwiązania na obecną chwilę. Mentalność mieszkańców Polski ma taki rozrzut, że za cholerę nie dogodzi każdemu. Od sentymentalnego wieszcza do realisty i z powrotem. Nie po właściwej stronie żelaznej kurtyny się znaleźliśmy...
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-25, 0:26
wzx123 napisał/a:



Bo większość internautów, to młodzi ludzie którzy właśnie przez internet a nie z tv dowiadują się jak to wszystko wygląda w polityce, znają większość sekretów. Bo TV nie pokaże całej prawdy, tylko to co ludzie chcą zobaczyć. I podając przykład że Polska ma 100 mieszkańców 60% z Nich ma internet ( niezależnie od wieku ). Co daje 40 ludzi dla których polityka to tylko to co zobaczą w gazetach bądź w telewizji czy radiu. Z tych 40 ludzi, dajmy na to 30% ludzi to ludzie młodzi, którzy szperają po necie dowiadując się wszystkiego, wychodzi tutaj dokładnie 12 osób spośród 100. Którzy wiedza dużo więcej niż pozostali o tym jak to na prawdę wygląda nasza Polska polityka. I teraz patrz. Masz 12 ludzi którzy zagłosują za Korwinem, a co z 88 ludźmi? tv, radio - to ich przekaz masowy. I stąd według Mnie są takie statystyki.

Jak coś ' pierdole bez sensu ' zamiast linczu, wyjaśnienie
( lubię się rozpisywać po paru piwkach )



Bez złudzeń kolego, przesadzasz. I w internecie dowiedzieć się zbyt dużo nie jesteś w stanie. Przykład? Teraz cały świat jedzie po Ratzingerze z okazji jego abdykacji (była nawet taka piękna scenka rodzajowa: papież wypuszcza białego gołębia, ten nie chce odlecieć... W końcu odlatuje, lecz po chwili sokół go łapie i zabija. Według mediów niemieckich jest to dobre podsumowanie jego pontyfikatu). Lecz polskie media (łącznie z internetem) pokazują jedynie jasną twarz papieża - wybitnego teologa i ostoję wiary. Nawet media lewicowe (tak, łącznie z TVNem i GW) nie próbują podważyć dobrego jego wizerunku! Stąd wniosek, że w naszym kraju cenzura kościelna jest dosyć mocna (bo jednak z 60 % Polaków jest katolikami). Każda informacja przefiltrowywana jest przez pryzmat kultury polskiej, później dopiero wykładana przez media! I to wbrew mniemaniom niektórych z was - nie tylko media lewicowe (tu podajmy przykład Gazety Wyborczej, czy TVN), czy prawicowe (Radio Maryja, czy też Gazeta Polska) są zmanipulowane... Nawet te najbardziej nieskategoryzowane nie są w stanie ograniczyć się do podawania CZYSTEJ INFORMACJI, bez jakichkolwiek bądź komentarzy dziennikarzy ukierunkowanych politycznie.

Btw. Zus i Krus faktycznie bardzo trudno zlikwidować (jeżeli to w ogóle możliwe). Świadczenia są bowiem wypłacane z bieżących składek. Niech nad tym się głowią profesorowie, nie mędrcy sadisticowi (bo to nie jest na tyle błahy problem, byśmy bez specjalistycznej wiedzy byli w stanie wymyślić rozwiązanie tej kwestii).
Zgłoś
Avatar
Piridais 2013-02-25, 0:26
Polityka korwina jest jak prosta operacja, chwila bólu i po problemie.

Na wszystko jest rozwiązanie, można powołać fundusze które będą pod sprawnym nieskorumpowanym okiem,

Zus to bagno które upadnie prędzej czy później, aż strach pomyśleć jakie będą skutki gdy upadnie nim go się rozwiąże.

Starsi ludzie w obawie przed utratą emerytur będą przerażeni, jednak j.w pisałem na wszystko jest sposób, i myślę że udało by się to zrobić.

Pozwolę sobie napisać że Korwin to nie jest polityk/premier/prezydent na lata, ale przydał by się ktoś kto na prostą wyprowadzi ten burdel, wszyscy wiemy że potrzebujemy coś zmienić od czegoś trzeba zacząć.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
typo 2013-02-25, 0:41 2
Korwin to debil. Rzuca hasełka, proste i oczywiste rozwiązania, a ludzie to łykają jak Sasha spermę.

Pierwszy tekst z brzegu - dobrowolne ubezpieczenia...

Czy tan pajac nie pamięta ostatnich powodzi i rolasów błagających państwo, phemieha o pieniądze, bo nie ubezpieczyli gospodarstw?

Korwin zakłada, że wszyscy ludzie są na tyle mądrzy, żeby o siebie zadbać, a jak nie są to powinni zginąć. Niestety, świat czarno biały nie jest.

Korwin to wieczny loser i bajkopisarz. Taki Lepper w elokwentnym wydaniu. Pierdoli tak samo od rzeczy
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-02-25, 0:50 1
Na przemianach ustrojowych w latach 90' oszczędności życia mojego dziadka straciły 50% wartości. Ktoś się pytał? Czasem trzeba zrobić co jest konieczne bez względu na straty. Jak masz raka dupska to usuwają dupsko i masz srakę [stomię] na brzuchu. Srasz do woreczka wkurwia cie to ale żyjesz. Można olać sprawę, uznać, że wolisz mieć sprawne dupsko i poczekać parę lat jak rozjebie się nowotwór po całym organizmie i zejdziesz w męczarniach. [dupsko przy okazji i tak przestanie działać]
Zmiany które są potrzebne zabolą. Zabolą dużo ludzi. Dzisiaj, jutro, przez 10 lat. Niektórych zabolą do śmierci. Lepiej za to będzie się żyło przyszłym pokoleniom i wszystkim pracowitym uczciwym ludziom.

Jestem z młodego pokolenia które żyje w takim syfie dzięki obecnym emerytom, to dzięki nim między innymi młodzi MUSZĄ spierdalać za chlebem za granicę. DLACZEGO ma mi być ich żal?
Emeryci/"przedemeryci" którzy zadbali o wychowanie swoich dzieci nie muszą się niczego obawiać bo te dzieci się nimi zajmą. Ja mam zajebisty dług wdzięczności wobec swoich rodziców i nie wyobrażam sobie, żeby o nich nie zadbać na starość. Większość moich znajomych ma tak samo a jak wychowałeś sobie pasożyta to żryj gruz cyganie.

@typo

Zrozum tylko, że to wszystko kiedyś bardzo boleśnie pierdolnie. To co on mówi to nie bajka tylko życie. Słabi umierają - teraz zmieniła się definicja słabego.
Kiedyś słaby to był człowiek leniwy/oszust. Teraz słaby jest człowiek [zbyt]uczciwy/dumny [który nie żebrze o pomoc i bierze odpowiedzialność za swoje czyny].
Tak czy srak słabi umrą tylko powoli nie ma komu zapierdalać na pasożytów.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-25, 1:33
ładnie gada jeden a nawet drugi

..i chuj z tego, bo to tylko czcze gadanie a czynow i konkretow zero

pierdole ttych darmozjadow
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2013-02-25, 2:39 2
Chwilami mądrze mówi, a z drugiej strony pierdoli farmazony. Nie ma takiego utopijnego państwa na świecie jakie on chciałby stworzyć. I niech nikt mi nie pisze, że dlatego trzeba na niego głosować, aby takie stworzyć. Ponieważ jest to kurwa nie-re-al-ne!
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-25, 19:36
Cytat:

Pierwszy tekst z brzegu - dobrowolne ubezpieczenia...

Czy tan pajac nie pamięta ostatnich powodzi i rolasów błagających państwo, phemieha o pieniądze, bo nie ubezpieczyli gospodarstw?



'Dlaczegoś biedny? Boś Głupi. Dlaczegoś głupi? Boś biedny. ;

'Chcącemu nie dzieje się krzywda.'

Selekcja naturalna. Jak nie są w stanie zadbać o swoje cztery litery, to niech nie płaczą teraz. Dlaczego pieniądze z moich podatków mają iść na takich baranów? Jakbym miał klub, wpakował w niego całą kasę jaką mam i by uległ pożarowi, z nieważnego jakiego powodu, a nie ubezpieczyłbym go to też byś się przejął moim losem? No właśnie.

Cytat:

Jak gościa lubie i go popieram to niestety w niektórych rzeczach nie ma racji i idealnym przykładem tego jest posiadanie broni,



Pewnie myślisz, że jakby broń była legalna to od razu każdy jeden dres by ją miał. Otóż jakbyś był choć raz karany to zapomnij. Poza tym trzeba przejść szereg testów psychologicznych. Jak już zdobędziesz pozwolenie to nikt poza Tobą nie może tej broni nawet dotknąć! Inną sprawą jest, że jak ktoś ma już tą broń, to się pilnuje. Nie nadużywa alkoholu, narkotyków itp. itd. Jeden incydent z wymachiwaniem bronią i możesz ją stracić, nie mówię tu o obronie własnej. To nie jest takie hop-siup jak się Tobie wydaje. Obejrzyj filmiki o legalizacji broni, polecam Mariusz Max Kolonko.

Cytat:

za to co mówił o osobach niepełnosprawnych i paraolimpiadzie to wielki chuj mu w dupe



Co on takie mówił? I po pierwsze nie osoby niepełnosprawne tylko inwalidzi, to jest dla nich obraźliwe! O paraolimpiadach mówił, że to nie jest sport. Ja się z nim zgadzam. Nie wiem czy wiesz, ale w paraolimpiadzie masz różne przeliczniki, dodatkowe punkty za stopień niepełnosprawności. W rezultacie Ci co są bardziej poszkodowani przez naturę, mają lepsze szanse na wygraną. Niejednokrotnie zawodnicy udają jakieś choroby, żeby tylko mieć więc punktów. Gdzie tu sport?

Jestem tego świadomy, że jak w TV mówią, że to wariat to większości słów nie chcesz nawet słuchać co by samemu nie zwariować i przez to nie jesteś w stanie zrozumieć przekazu.

Pozdrowienia dla rozumnych!
Zgłoś
Avatar
etris 2013-02-25, 20:00
No to zaczynamy.

Wiele osób ogląda tylko 2-3 filmiki Korwina i albo się z nim zgadza albo nie. Apeluje do wszystkich zanim wypowiecie się o Korwinie i jego poglądach, obejrzyjcie kilkanaście jego wystąpień, poczytajcie o kapitalizmie, Wolnym rynku itp. Np coś laureata nagrody nobla Miltona Friedmana. Niestety ale większość osób których wypowiada się na temat Korwina, nie ma bladego pojęcia o czym on mówi, i od razu nazywa go idiotą, zamiast najpierw spróbować coś zrozumieć.

Jedna z podstawowych różnic między lewicą a prawicą

Lewica - Prewencja

Prawica - Represja

W dużym skrócie, lewica zakłada że ludzie są głupi i nieodpowiedzialni, trzeba stosować prewencje czyli wiązać wszystkim ręce natomiast prawica zakłada że człowiek jest odpowiedzialny i odpowiada za siebie i nie ma tutaj prewencji tylko REPRESJA, czyli surowe karanie za łamanie prawa

Prosty przykład - Posiadanie broni

Prewencja - nie można mieć broni bo nie daj boże ktoś kogoś zastrzeli

Represja - łatwy dostęp do broni, ale jeśli jedna osoba zabije na ulicy drugą to musi się liczyć wydaniem na siebie KARY ŚMIERCI! Co skutkuje WZROSTEM odpowiedzialności społecznej

Represja niesie za sobą wiele zalet, między innymi nikomu nic nie utrudnia, dotyka TYLKO jednostki które łamią prawo, a nie jak prewencja dotyka wszystkich, dobrych obywateli i złych.

Cytat:

Czy tan pajac nie pamięta ostatnich powodzi i rolasów błagających państwo, phemieha o pieniądze, bo nie ubezpieczyli gospodarstw?

Korwin zakłada, że wszyscy ludzie są na tyle mądrzy, żeby o siebie zadbać, a jak nie są to powinni zginąć. Niestety, świat czarno biały nie jest.



Widać że nie pomyślałeś.

A teraz pomyśl z drugiej strony, przyszła powódź, zalało wioskę ludzie potracili majątki bo nie chcieli ubezpieczać. I teraz nie mają NIC! i państwo NIC NIE POMOŻE - tragedia! Gwarantuje ci że na innych ludzi to by zadziałało i od razu by ubezpieczyli swoje gospodarstwa, nawet idioci.

A jak wygląda to teraz? Po co mam ubezpieczać gospodarstwo jeśli jest mała szansa na powódź, a jak będzie powódź to PAŃSTWO DA PIENIĄDZE! Tak jak dało innym.

Rozumiesz?

Cytat:

..i chuj z tego, bo to tylko czcze gadanie a czynow i konkretow zero



A jak myślisz dlaczego? Bo jest za małe poparcie społeczeństwa! Teraz trzeba uświadamiać ludzi, i kiedyś jak przejrzą na oczy ( lub cały system runie) będzie pełne poparcie!

Cytat:

Nie ma takiego utopijnego państwa na świecie jakie on chciałby stworzyć. I niech nikt mi nie pisze, że dlatego trzeba na niego głosować, aby takie stworzyć. Ponieważ jest to kurwa nie-re-al-ne!



Jaka utopia co ty gadasz!? Człowiek po prostu stałby się wolny i ODPOWIEDZIALNY za siebie, co dla nie których oznaczało by istny KOSZMAR! Ale nie przeszkadzało by w żadnym stopniu ludziom pracowitym, czy inteligentnym rozwijać się i budować majątki.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-25, 20:29
Korwin to taki kapitalistyczny odpowiednik Lenina. Problem w tym, że facet żyje w złych czasach. Może na poczatku XX wieku pociągnąłby za sobą trochę ludzi i nawet coś osiągnął, ale dziś jest tylko reliktem martwej epoki. Jego pierdolenie o zajebistości kapitalizmu jest tyle warte, a może nawet mniej niż pierdolenie o walce klas. Można posłuchać i zapomnieć, bo wcielić czegoś takiego w życie dzisiaj się nie da. Gdyby Korwin zaczął wprowadzać te swoje "wolnościowe" rewolucje to po paru tygodniach wybuchłaby prawdziwa rewolucja i Korwin zawinąłby głową w dół i miałby roztrzaskaną czaszkę. Wiekszość ludzi rozumie to, że pomysły tego faceta to utopia i nonsens, dlatego omijają go szerokim łukiem, a jego psychofani tracą zainteresowanie zanim otrzymają prawa wyborcze, więc Korwin dostaje w dupę w każdych wyborach. I słusznie. Tyle na ten temat, dzieciaki.

Lenin/Korwin
Nawet pod względem fizycznym są całkiem podobni. Lenin w przeciwieństwie do Korwina potrafił mówić i wyglądał zdecydowanie lepiej.


Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-25, 20:35
21.00 na www.nptv.pl - CZAT NA ŻYWO - Korwin odpowiada na każde pytanie!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie