18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
etris 2013-02-25, 20:44
Koniec Świata napisał/a:

Jego pierdolenie o zajebistości kapitalizmu jest tyle warte, a może nawet mniej niż pierdolenie o walce klas. Można posłuchać i zapomnieć, bo wcielić czegoś takiego w życie dzisiaj się nie da.



Więc kapitalizm jest zły?
Dlaczego nie można tego wcielić w życie?
Poproszę ARGUMENTY.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-25, 20:55
etris napisał/a:



Więc kapitalizm jest zły?
Dlaczego nie można tego wcielić w życie?
Poproszę ARGUMENTY.



Ponieważ kapitalizm, szczególnie w wersji Korwinowskiej tworzy rózne problemy tak jak Leninowski socjalizm tworzy swoje. Dlatego właśnie niemal w całej Europie w wyborach wygrywają opcje w miarę umiarkowane, które nie chcą wywrócić wszystkiego do góry nogami i wprowadzić klasycznego socjalizmu lub klasycznego kapitalizmu. Jeśli dla ciebie to są za słabe argumenty to musisz jeszcze dorosnąć i trochę poobserwować, zamiast słuchać ujadania Korwina.
Zgłoś
Avatar
etris 2013-02-25, 21:09
Koniec Świata napisał/a:



Ponieważ kapitalizm, szczególnie w wersji Korwinowskiej tworzy rózne problemy tak jak Leninowski socjalizm tworzy swoje. Dlatego właśnie niemal w całej Europie w wyborach wygrywają opcje w miarę umiarkowane, które nie chcą wywrócić wszystkiego do góry nogami i wprowadzić klasycznego socjalizmu lub klasycznego kapitalizmu. Jeśli dla ciebie to są za słabe argumenty to musisz jeszcze dorosnąć i trochę poobserwować, zamiast słuchać ujadania Korwina.



Piszesz że kapitalizm jest zły, socjalizm jest zły więc to co jest pośrodku to na pewno jest dobre hmm..

Ja się pytam dlaczego Kapitalizm jest zły? Argumenty, konkrety.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-25, 21:25
etris napisał/a:



Piszesz że kapitalizm jest zły, socjalizm jest zły więc to co jest pośrodku to na pewno jest dobre hmm..

Ja się pytam dlaczego Kapitalizm jest zły? Argumenty, konkrety.



Napisałem ci przecież. Cierpisz na typową dla Korwinowych przygłupów psychozę argumentową? Kapitalizm nie jest zły w teorii, podobnie jak i socjalizm. Problemy powstają kiedy wciela się je w życie. Ani jeden system ani drugi nie jest sprawiedliwy ponieważ nie bierze pod uwagę ludzkich wad, przypadków itd. Korwin może sobie o tym wszyskim mówić, bo sam ma pieniądze, ale gdyby ich nie miał to raczej nie plułby na swoje odbicie w lustrze. Przemyśl to. Fajnie jest być zwolennikiem "decydowania o sobie" kiedy jest się na garnuszku rodziców, albo dziedziczy się fortunę, ale kiedy trzeba zaczynać od zera to żadne piękne idee nie pomogą w realnym życiu.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-25, 21:52
Nie wdawajcie się w dyskusję z Koniec Świata. Jest to zwykły internetowy troll jakich mało. W rozmowie zamiast podawać konkretne argumenty to wyzywa i obraża. Szkoda czasu na tego chama.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-25, 22:11
kroplowa napisał/a:

Nie wdawajcie się w dyskusję z Koniec Świata. Jest to zwykły internetowy troll jakich mało. W rozmowie zamiast podawać konkretne argumenty to wyzywa i obraża. Szkoda czasu na tego chama.



I to jest twój argument, argumentowcu z argumentowa? Chamem i trollem jest twój Korwin-Mikke. Na dodatek jest politycznym nieudacznikiem, a ty jako jego wyznawca jesteś zwykłym frajerem. Idź na wybory, żeby nie zagłować na kolejną partię Korwina, a potem stękaj.
Zgłoś
Avatar
etris 2013-02-25, 22:42
Koniec Świata napisał/a:


Kapitalizm nie jest zły w teorii, podobnie jak i socjalizm. Problemy powstają kiedy wciela się je w życie. Ani jeden system ani drugi nie jest sprawiedliwy ponieważ nie bierze pod uwagę ludzkich wad, przypadków itd.



Proszę o KONKRETNE argumenty, jakie problemy powstają? itp. KONKRETY!
Bo póki co twoja wypowiedź zawiera same ogólniki.

Koniec Świata napisał/a:


Fajnie jest być zwolennikiem "decydowania o sobie" kiedy jest się na garnuszku rodziców, albo dziedziczy się fortunę, ale kiedy trzeba zaczynać od zera to żadne piękne idee nie pomogą w realnym życiu.



Czy zdajesz sobie sprawę że wielu ludzi którzy są teraz milionerami, czy miliarderami, ludzie sukcesu zaczynali od zera? Dochodzili do tego przede wszystkim poprzez ciężką pracę, ale także pomyśłowość i chęć osiągnięcia czegoś. I dokonywali tego pomimo państwa które rzuca same kłody pod nogi. Niestety Wielu to się nie udało. Pomimo pomysłu i ciężkiej pracy, państwo skutecznie im to uniemożliwiło. Teraz sobie wyobraź brak ingerencji państwa...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-27, 18:27 1
Moim zdaniem Koniec Świata sam szuka takiego utopijnego systemu, w którym WSZYSCY będą zadowolenie i nikomu nie będzie źle. Mianowicie tacy, którzy są teraz biedni, bogaci, mądrzy, głupi itp. itd. Umysł całkowicie zżarty przez socjalizm.. Każda osoba ma mieć tyle samo. Nieważne czy jest menelem, który nie potrafi sobie z życiem poradzić, czy biznesmen który ciężko pracuje na swoje życie. Ma być po równo i tyle. Dlaczego ktoś ma mieć więcej? To są idee socjalistów. Kto powiedział, że wszystkim ma być dobrze? I po drugie, dlaczego ktoś ma decydować o tym? Niech ludzie sami sobie życie układają. Jak się komuś nie uda to trudno, selekcja naturalna..

PS:Jest prawdopodobnie takie miejsce, w którym można doświadczyć sprawiedliwości, dostatku i wszystkich dóbr jakie sobie człowiek tylko wymarzy! Tylko, że trzeba być wierzącym, no i martwym.. Wątpię, żeby antywolak znał pojęcie wiary..

Jest szansa, żeby Korwin dostał się do senatu!

Cytat:

Kampania ruszyła!
Sytuacja w Rybniku jest tragikomiczna. Gdy zgłosiłem chęć startu w tych wyborach, zarówno PO jak i PiS postanowiły, że nie można dopuścić, bym te wybory wygrał – więc muszą znaleźć silnych kontrkandydatów. Szukały przez tydzień. Po tygodniu trzykrotny prezydent Rybnika, p.Adam Fudali, ujawnił, że obydwie te partie oferowaly Mu start ze swojej „listy”!!
Co dowodzi raz jeszcze, że partie te niczym się od siebie nie różnią.
P.Fudali, który jest samorządowcem, a nie politykiem, rozsądnie odmówił. Odmówił również inny p.rozsądny człowiek: burmistrz Mikołowa. W rezultacie na tydzień przed ostatecznym terminem zgłoszenia komitetu PO, PiS, SLD i PSL nie wiedzą, kto będzie w tych wyborach startował!!
A KNP gładko zarejestrował Komitet Wyborczy, odbyliśmy już b. udaną konferencje prasową, sondaże dają mi na razie 20% - ale mam nadzieję, że intensywną pracą zwiekszymy to do 35% - co powinno gwarantować sukces. Sztab Wyborczy w pełnej gotowości, silniki pod parą...

Zgłoś
Avatar
BmaC 2013-02-26, 23:53 29
Witam! Chciałbym przedstawić trochę prawdy o dzisiejszej sytuacji w Polsce. Utknąłem dzisiaj na yt i trafiłem na bardzo Ciekawe filmy z udziałem Janusza Korwin-Mikke. Pierwszy film (u Wojewódzkiego) ukazuje opinię Mikke'go sprzed kilku lat, która się SPRAWDZA. Z góry mówię, iż należy wziąć pod uwagę tematy związane z Polską a nie o stringach (od których się zaczął odcinek). Oprócz tego wywiad (w dwóch częściach) w superstacji.

Wojewódzki:


Superstacja:





Uważam, że koleś ma idealne pomysły na wyjście z tego całego syfu jaki panuje w naszym pięknym kraju. I apeluję do was: idźcie na następne wybory i głosujcie bo to od Was zależą losy naszego kraju. W szczególności od nas - młodych (sam mam dopiero 20 lat). Strasznie mnie dobijają niektóre komentarze na forum odnośnie tematów politycznych. Hejt na hejcie (bo mamy nie fajny rząd itp.) A SAMI NIC NIE ROBICIE ŻEBY TO ZMIENIĆ!!!

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-02-27, 10:54
jonasz korwin mekka,cieszcie sie dalej kretynem wystepujacym pod publike
Zgłoś
Avatar
BmaC 2013-02-27, 11:09 11
malvo napisał/a:

jonasz korwin mekka,cieszcie sie dalej kretynem wystepujacym pod publike



Kretynem występującym pod publikę to jest tusk i cały rząd. Twoje posty mówią same za siebie i NIE WIERZĘ, że Twój głos gdziekolwiek ma taką samą wagę jak głos oddawany przez normalnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
bachelorette 2013-02-27, 20:34 1
Tak sobie oglądam ten pierwszy filmik i stwierdzam, że to smutne, że od czasu tamtego wywiadu (a po wystroju studia i samym ubiorze widowni widać, że to było o wiele dawniej niż 2012) nie zmieniło się w kraju totalnie nic (chociażby podejście do sprawy legalizacji narkotyków). Ostatnio coraz częściej chodzi mi po głowie myśl, aby na głosować na Korwina-Mikkego. W wielu kwestiach się z nim nie zgadzam, ale przydałaby się jakaś wywrotka w Polsce. Gorzej chyba być nie może, to może akurat byłoby trochę lepiej.

Poza tym gościu mówi to, co myśli, a nie łże ludziom prosto w oczy.

edit: Podoba mi się, że w drugim wywiadzie babka traktuje go serio, a nie kpi sobie i ucisza w niewygodnych momentach, jak to zazwyczaj bywa.
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-02-27, 22:13 1
człowiek kontrowersyjny, ale ma wizję i nie pierdoli jakie to cuda osiągnie się podniesieniem podatku. Nie. On proponuje konkretne sprawy, zamiast poszerzanie pozycji PITów.
Jedyna osoba na scenie politycznej, która cieszy się moim szacunkiem.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2013-02-27, 23:41
i jedyna, która powinna stanąć przed trybunałem stanu (ale zlepiłem ). On jawnie mówi że wprowadził by totalitaryzm.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-02-28, 7:54

Szwancolot totalitaryzm to właśnie teraz nam szykują, tak wogóle to ile ty masz lat? twoja wypowiedź wskazuje na 10-11, przeczytaj kto może zostać postawiony przed trybunałem stanu, czy w totalitaryzmie możesz sam o sobie decydować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie