18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
elvese1 2013-03-24, 0:19
Dante737 napisał/a:

Znienawidzony przez fałszywe media które paskudnie wykreowały jego osobę, Korwin-Mikke to tak naprawdę facet który pomimo swojego kontrowersyjnego sposobu mówienia i niekiedy impulsywnego zachowania mówi bardzo mądrze. Jest kilka rzeczy które można mu zarzucić, ale byłbym bardzo ciekawy jak by to było gdyby w końcu doszedł do władzy. Ma ciekawe pomysły i widać że skoro tyle czasu siedzi w polityce i nigdy nie zmienia swoich poglądów, to można mu zaufać.


też go lubilem, nawet na niego głosowałem do czasu aż podpisał lojalkę, od tej pory zmienilem zdanie do do tego inteligentnego ( nie mozna mu tego odmówić ) pana.
Nie zastanawiales sie nigdy, ze to moze byc taka osoba odwracająca naszą uwage od tego co sie dzieje w głownym nurcie polityki zwanej szambem ? to, ze ktoś pokazuje nam coś co niby jest ukrywane i zamiatane pod dywan nie znaczy, ze moze sluzyc specjalnie do tego, zeby tymi niby waznymi sprawami zagadać coś o wiele wazniejszego, przeciez gdyby faktycznie stanowil jakiekolwiek zagrożenie ani chciał coś zmienić w Polsce zostałby uciszony jak Lepper czy chociażby Petelicki, ewentualnie załoga tupolewa na ktora został wydany wyrok.

Jedno jest pewne Korwinn Mikke mówi mądrze i rozumnie ale nie jest w stanie nic zmienić a prawdopodobnie władzy jest nawet na ręke, ze jest ktoś taki , kto robi szum medialny.

„Zobowiązałem się, że nie będę obalał siłą ustroju PRL. Gdybym miał chociaż ze cztery czołgi, to bym oczywiście tego nie podpisał, ale ponieważ nie miałem, to podpisałem".



Reszte pozostawiam do przemyślenia jezeli takowe zdolności umysłowe posiadasz, chocby nie wiem jak mądrze mówil w tv i internecie dla mnie ktoś kto podpisuje umowę z sb nie jest wiarygodny pod żadnym względem, dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-03-24, 0:23
Krótko zwięźle i na temat.
Zgłoś
Avatar
Dante737 2013-03-24, 0:28
Widzisz blazejudo, tutaj właśnie wychodzi twoje niezrozumienie wypowiedzi Korwina. Obejrzyj sobie jeszcze raz tylko dokładnie się wsłuchaj w ten odcinek Lisa ( nienawidzę Lisa ) i zobaczysz że nie powiedział że to nie powinno istnieć, tylko że to nie jest tak widowiskowe do oglądania jak tradycyjna olimpiada i nie przynosi zysków puszczanie czegoś takiego w TV. Zastanów się czy faktycznie wolałbyś oglądać (i czy w ogóle oglądałbyś) paraolimpiadę czy olimpiadę.
lotnik_1, Korwin właśnie słynie z tego swojego wizerunku, a co do monarchii to też mi się nie podoba. Z Korwinem zgadzam się w 70-80% a to jest i tak dużo. Swojego czasu obejrzałem sporo jego wypowiedzi i na prawde ma ciekawe pomysły, dlatego myślę że to właśnie on może być lekarstwem dla Polski ( zauważ że próbowano ją leczyć na różne sposoby, dlatego może czas na coś nowego )
Zgłoś
Avatar
Ciastak 2013-03-24, 0:28
@blazejudo
1. Zmieniasz fakty(albo ich nie rozumiesz)
2. Uważasz że teraz jest dobrze i nie ma możliwości poprawy
3. Obrażasz innych
Zrozum że aby być obiektywnym trzeba czerpać wiele źródeł a najlepiej tych skrajnych
Zgłoś
Avatar
Dante737 2013-03-24, 0:35
elvese1, Co do seryjnego samobójcy to jest inna sprawa. Lepper, Petelicki i ta reszta jego ofiar ( zresztą tu jest kilka : sadistic.pl/podsumowanie-dzialan-seryjnego-samobojcy-vt173356.htm1818725 ) coś wiedziało. Korwin chce zmian i tyle, jest to wiadome że mu się nie uda, bo nie ma poparcia, ale za samą próbę dojścia do władzy nikt go nie zabije nie przesadzajmy. Gdyby wiedział coś cennego czego nie pozwolono by mu wyciągnąć na światło dzienne, to wtedy pewnie " by się powiesił".
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-03-24, 0:47
@Dante737 masz racje, ale... on może by nie chciał zmienić polityki swojej, narzucą mu to pejsaci, którzy go zastraszą jak Leppera, a potem w magiczny sposob popełnił by samobójstwo - (jeśli nie zmieni swojej polityki na czas..) wieszając się na swoim ulubionym krawacie a potem strzelił by sobie jeszcze w tył głowy (oczywiscie po powieszeniu) bo pamiętaj... Mosad nie śpi wiem, że niby teraz mu nic nie zrobią, ale patrząc na to co sie działo w ostatnich latach to już nic mnie nie zdziwi
Zgłoś
Avatar
sorra18 2013-03-24, 0:55
@elvese1
Zreszta w chuj z was chyba nierozumie co on mowi do ludzi. Wiec powiem mniej wiecej.

Prawda taka ze w polsce rodak w rzadzie okrada rodaka nie jak wszedzie normalnie tylko kurwa do gaci a na koniec jeszcze probuje mu gacie z dupska zerwac.

1.Zlodziejstwo w Rzadzie sie szerzy i politycy beszczelnie sie nam smieja w pysk.
2.Byl w sb czy nie byl jedno co by na bank zrobil to skorwysynow do pierdla wsadzil.
3.Polska jest podzielona przez polakow.
4.A prawda taka ze jakby za dobre wyniki osiagnol to by popelnil samoboja w samochodzie albo na sznurku.
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-24, 1:04 2
Spikeel napisał/a:

@vass
"Wypierdalaj lewaku." Media tak go wykreowały, bo jest zbyt radykalny w swoich poglądach, a to nie podoba się dzisiejszej władzy. Ostatnio prowadził wykład na UW (Wrocław) poruszał tematy dzisiejsze (ekonomiczne, etniczne, religijne) jakoś nie widziałem żadnego urywku z jego wypowiedzi w TV.


Ty kurwa pacanie, to, że JKM jest idiotą nie znaczy, że ja jestem jakimś pierdolonym lewakiem.
Ale mając 19 lat co ty możesz o tym wiedzieć, jak mamusia daje na chlebek.
Zgłoś
Avatar
itachi666 2013-03-24, 1:07
@2up Korwin i krawat, dobre sobie ^^
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-03-24, 1:10
@vass, poluźnij poślady.Jest już około 4% poparcia )

PS: JKM ma duże szanse na zostanie senatorem. Głosowanie w Rybniku pod koniec kwietnia.

Nie pozdrawiam czerwonych!
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2013-03-24, 1:28
Dante piwko ode mnie - żadna pedlaszczyzna tylko chciałem dodać że podzielam z Toba poglądy. Dla mnie Pan Janusz jest jak najbardziej uwagi godnym reprezentantem nowoczesne Polski niestety mamy co mamy i wielu ludziom z tym dobrze...Tylko ja jestem z pokolenia PUNK IS NOT DEAD i całe życie będe oportunistą pierdolonym.... A jak chujkom pod górkę... PEACE !!!!

A ja się pytam jeszcze dlaczego tego tematu nie mogę sobie dodać do ulubionych....ach tak cenzura czyżby sadistic sie sprzedał.... brak słów...
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2013-03-24, 1:35
@Dante
Jeśli zauważysz, to politycy w innych krajach, bardziej ucywilizowanych, ukrywają radykalne poglądy aby otrzymać poparcie większości, które pozwoli im wygrać wybory. Radykalny wizerunek raczej odpycha niż przyciąga, przynajmniej w demokracji.
@sorra
Problem nie polega za złodziejstwie, tylko na odgórnym wykorzystywaniu społeczeństwa i przekonaniu o niekaralności i nieodpowiedzialności za własne poczynania. Polska jest podzielona przez sztuczny problem jaki dzieli Polaków. Problemem są sztuczne tematy zastępcze w mediach, życie polityczne jest zogniskowane na wyimaginowanych problemach. Sprawy gejów i lesbijek są ważniejsze niż dobrze ułożony budżet i racjonalne wydatki.

btw o tematach zastępczych. np. gdyby w Rosji rozbił się samolot amerykański nawet cywilny, to sprawę rozwiązano by w ciągu roku. u nas nie ma woli politycznej bo to świetny temat odciągający nas od realnych problemów tego państwa. pozwala dzielić ludzi. podzielonym narodem łatwiej rządzić i manipulować.

Co do seryjnego samobójcy. Polska ma największy wskaźnik samobójstw popełnionych z depresji, samobójstw, alkoholu. Przecież to nie logiczne żeby grasowała w państwie prawa grupa zamaskowanych mścicieli wymierzających samobójstwa i pozostała poza zasięgiem Policji. Głupstwo.

Co do tematu. Ekologia jest ważna. Realna i odpowiedzialna. Obecnie większość organizacji ekologicznych działa na zasadzie "zapłaćcie za naszą działalność to my będziemy się opiekować tym zwierzątkiem (tak na prawdę to mamy je głęboko w dupie i użyjemy do tego wolontariuszy żeby wyszło nas taniej) a my przestaniemy protestować". To jest ekoterroryzm, ale działanie daleko oddalone od bycia idiotycznym. Świetny pomysł na biznes. Piękne i widowiskowe w czasach globalnej wioski informacyjnej. Skuteczne. Większość przedsiębiorstw zapłaci żeby mieć spokój, albo napuści na konkurencję
Co do ślimaków blokujących budowę autostrady. Ta zagrożony gatunek, czy ślimak czy lew, pełni ważną rolę w ekosystemie i należy go zachować.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-03-24, 2:09 1
Pierdolnięty to on jest... ale przynajmniej się z tym nie kryje... bo rudy przy nim do zaawansowany dałn level 500

Głosował na niego będę przynajmniej czyste sumienie będzie
Zgłoś
Avatar
Cheshire 2013-03-24, 3:56 1
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-04-03, 16:38 2

Ten zacofany prawacki debil, który nie zna się na niczym i jest popierany tylko przez gimbusów jednak nie okazuje się taki głupi ani zacofany, a większość ludzi którzy go hejtują robi to bez podania jakichkolwiek argumentów.
To, co stało się teraz na Cyprze, JKM przepowiedział już w 2010 (2:38). Polecam cały filmik, ciekawa jest też przemowa Balcerowicza
I nie przenosić do zbiorczego na Korwina, bo nie chodzi tylko o niego, to co mówi Balcerowicz jest też ważne, żeby mieć punkt odniesienia. Jest to druga część filmiku, pierwsza na YT pod tytułem: Dług publiczny ponad 700 miliardów czy 2 biliony? Leszek Balcerowicz kontra Janusz Korwin-Mikke.

Eh, widzę że jakiś niezbyt rozwinięty mod tu operuje. Przewidziałem to, że może być nie w pełni rozwinięty umysłowo i mu nawet na czerwono zaznaczyłem, ale widać moje wysiłki na marne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie