18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bartman 2013-04-08, 1:18 57
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-08, 1:32 1
cel jest jasny i wszystkim znany.... tępić komuchów bo to pedały
Zgłoś
Avatar
MarszaL95 2013-04-08, 1:38
@bovski
Proszę, powiedz że nie jesteś aż tak głupi i tylko udajesz ...
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-08, 1:41 1
prawda jest taka.... korwin może i jest trochę oszołomem, pierdzielnie czasem takie rzeczy od pały bez zastanowienia i owijania w bawełnę... ale czy nie tego chcemy? Chcemy przecież prawdy, tak się jej domagamy, a kiedy ktoś to mówi głośno to jedyne czego może oczekiwać to śmiech i opierdol.... No i tak jak pisałem na poczatku... korwin to moze i "oszołom" ale też jedyny koleś który mógłby ten burdel doprowadzić do ładu i składu... i chuj by mnie bolało co on mówi, byle tylko się dobrze żyło. Bo to co pokazały komusze rządy a teraz żydowskie to tylko to, że gorzej nie będzie.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-08, 1:42
VVyso napisał/a:

Widzę, że tylko Mikke może zmienić coś w tym rozkradanym przez polityków i urzędasów kraju (zagłosuję na niego w najbliższych wyborach, a co)



partialibertarianska.org/ nie ma za co : ).

partialibertarianska.org/dokumentacja/deklaracja-polityczna-pl/
Zgłoś
Avatar
łukzdi 2013-04-08, 1:44
to skurwiele pedały lewaki co kozaczą
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-04-08, 1:44 4
@up co to za gówno zapodałes lewaku
Zgłoś
Avatar
S................3 2013-04-08, 1:44 1
Głosujcie na kogo CHCECIE tylko później mi nie PIERDOLIĆ jakich mamy CHUJOWYCH rządzących.A ty kobieto Grusiusia nie odzywaj się tępa dzido.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-04-08, 1:51
szer.Lucjan, do kogo to było? :f
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2013-04-08, 1:52 5
fanboje janusza bardziej fanatyczni od fanbojów apple, siła gimbazy i licealnej elity politycznej
Zgłoś
Avatar
vass 2013-04-08, 1:52 2
Mądrze gada, ale całe szczęście, że siła rażenia jego poglądów jest tylko na 0,5%
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-04-08, 1:55
sam mam mieszane poglądy, indywidualne. Po części zgadzam się z lewicą, po części z prawicą, ale wolę Korwina rządzącego tym krajem, niż kogokolwiek innego.
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-04-08, 1:56 1
@Stefan213 z obecnego wachlarza opcjonalnych rządzących, nie ma nikogo na kogo oddałbym głos z czystym sumieniem. Dlatego jeśli jakaś kurwa będzie rozkradać wszystko co popadnie, to będę robił coś, żeby temu zaradzić bo narzekania nie lubię. A ci którzy czekają na jakiś jebany przebłysk i pojawianie się partii, która zacznie być uczciwa i normalna, niech sie jebną w łeb i przestaną czekać. Uważacie że nie ma nikogo, kto po odstaniu się do władzy rządziłby dobrze? Takie osoby, czy też ugrupowania są, tylko obecni rządzący skutecznie ich ukrywają i nie pozwalają dojść do głosu, dlatego przy korycie pozostają jebane kurwy takie jak Tusk ze świtą. Więc jeśli w Polsce nie odbędzie się jakieś konkretne ruszenie i jeśli każda pazerna kurwa, która siedzi na stołku, nie straci głowy, to nic się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
borutard 2013-04-08, 1:56 1
szer.Lucjan napisał/a:

@up co to za gówno zapodałes lewaku



To ''gówno'' jest bardziej na prawo od parti korwina, sam go przed chwilą popierales a nie wiesz jakie poglądy propaguje : D

Gratulacje
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-04-08, 1:58 1
Ru ru ru ru ru rurkowce

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie