18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
S................y 2013-04-15, 0:00 3
Janusz Korwin-Mikke
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2013-04-17, 12:34 7
wystąpienie korwina na K.N.P. mam nadzieję, że dojdzie do władzy!
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-04-17, 12:42
"Dobry czerwony to martwy czerwony i trzeba to sobie jasno powiedzieć".
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-04-17, 18:11 1
Gdzie jest sprawiedliwość na sadolu? Dla MMK zrobili zbiorczy, ale dalej jest na głównej. JKMa jak nie było na głównej tak dalej nie ma..
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-22, 18:58
Korwin masakruje lewaków na wizji, lewacy masakrują Korwina w wyborach.

Korwin królem, Korwin bogiem, znowu został sam przed progiem.

Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-04-22, 19:16
Myślę że problemem korwina jest on sam. Wiele osób się o niego pytam to mówią że jest kretynem i idiotom, a na program nie spojrzą. Nie rozumie że w polityce trzeba mieć telewizyjną mordę, założyć krawat etc.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-22, 19:53
Rururkowiec napisał/a:

Myślę że problemem korwina jest on sam. Wiele osób się o niego pytam to mówią że jest kretynem i idiotom, a na program nie spojrzą. Nie rozumie że w polityce trzeba mieć telewizyjną mordę, założyć krawat etc.



Akurat wszyscy, których znam więdzą dobrze czego chce Korwin i traktują go jako ciekawestkę polityczną albo wariata. W polityce wcale nie trzeba mieć telewizyjnej mordy, bo Jarosław i Antoni nie wyszliby z progu. Korwin, moim zdaniem, wygląda od nich zdecydowanie lepiej i wydaje się nawet mądrzejszy. Problem tkwi w jego radykaliźmie, zaślepieniu i kompletnym braku człowieczeństwa. Jak ktoś już powiedział, "Korwin jest cyborgiem".
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-04-22, 22:58
Dokładnie.. Pieprzona demokracja..
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-04-23, 6:35
Ignorujcie tego debila. Poprzednia strona jasno pokazuje że chłop jak traci argumenty to albo ucieka albo zmienia temat.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-04-23, 18:58
Ależ Ork, przecież on dobrze powiedział. Korwin nie należy do głównego nurtu polityków, co sam wielokrotnie podkreśla. To jest właśnie problem. JKM mówi konkretne rzeczy, a nie slogany. Bydło woli, żeby ktoś im naobiecywał, a i najlepiej żeby to w TVNie zobaczyli. Korwina w TV nie ma, a pomimo tego ma swoich fanów, których ciągle przybywa. Jego problemem jest to, że zależy mu na mądrych ludziach, a tych jak wiadomo nie ma za wielu.. W demokracji dwóch debili spod sklepu ma więcej do powiedzenia jak profesor, no to jak tu uczciwie zdobyć poparcie pozwalające wygrać? Ja się za mędrca nie uważam, ale przynajmniej przeczytałem program KNP, książkę Korwina 'Świat według Korwina', więc bezmyślnym bydlakiem tym bardziej się nie uważam. A w Rybniku Jareczek był i pisiory wygrały..
Zgłoś
Avatar
brotherbjorn 2013-04-23, 19:05
Rururkowiec napisał/a:

Myślę że problemem korwina jest on sam. Wiele osób się o niego pytam to mówią że jest kretynem i idiotom, a na program nie spojrzą. Nie rozumie że w polityce trzeba mieć telewizyjną mordę, założyć krawat etc.



Owszem problemem Korwina jest on sam,traci poparcie wypowiadając się na kontrowersyjne tematy,które nie mają znaczenia (czy mówi słusznie to inna sprawa).
Zgłoś
Avatar
Inhiss 2013-04-24, 12:32 48
Czyli czym różni się wolnośc prawicy i lewicy.

Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-04-24, 12:40 16
Wiecie dlaczego też nie zalegalizują? Bo się boją o życie polityków.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-04-24, 12:44 17
Ten w czerwonym to typowa marionetka tuska,wiecie czemu zawsze znajdują sie tacy debilni przeciwnicy Korwina Mikke? Bo pan Janusz ma zbyt dużą wiedze i zbyt nowoczesne poglądy.
Zgłoś
Avatar
Beowolf2 2013-04-24, 12:46
Chcę mieć zezwolenie na broń i jeden dzień w roku na użycie jej bez jakichkolwiek konsekwencji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie