18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~Velture 2013-05-15, 0:02 2
Nawet nie oglądam bo tego debila nie sposób słuchać. Po tym jak dojebał ,że powinno się wyjebać publiczną służbe zdrowia a jeśli kogoś nie stać na leczenie to niech zdechnie nawet nie chce tego słuchać bo wiem ,że pierdoli hasła które łykają jak pelikany małolaty w wieku 14-18 lat a później pierdloli ,że jego sondaże na fejs-bogu są na poziomie 80% i powinien wybory wygrywać.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-05-15, 0:02
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-05-15, 0:24
Chuj z polityką, chodźcie na wybory aby oddać nieważny głos.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-05-15, 0:30 1
korwin jest pierdolnięty... ale to nadal jedyna słuszna opcja w wyborach :d
Zgłoś
Avatar
rossiNH 2013-05-15, 1:55 3
Velture napisał/a:

Nawet nie oglądam bo tego debila nie sposób słuchać. Po tym jak dojebał ,że powinno się wyjebać publiczną służbe zdrowia a jeśli kogoś nie stać na leczenie to niech zdechnie nawet nie chce tego słuchać bo wiem ,że pierdoli hasła które łykają jak pelikany małolaty w wieku 14-18 lat a później pierdloli ,że jego sondaże na fejs-bogu są na poziomie 80% i powinien wybory wygrywać.

[/quote

po 1 jebnij się dość mocno w głowę, po drugie pokaż fragment gdzie Pan Janusz mówi tak jak napisałeś

Jako, że Twój iloraz inteligencji jest za mały, by zrozumieć wizję Korwina w tej kwestii postaram Ci się w najprostszych słowach to wyjaśnić. Otóż Korwin jest zwolennikiem minimalnych podatków(które pozwolą na utrzymanie minimalnego rządu, policji i wojska) przez co niebagatelna suma pieniąźków zostanie w naszych skromnych portfelach(gdzie przy obecnych stawkach podatkowych kradziona jest kwota 50-60% dochodu! nie licząc kosztów ukrytych ! Rozumiesz to ?!?) i każego będzie stać na służbę zdrowia. A czy prywatna służba zdrowia jest zła? Otóż w wyżej wymienionym przypadku nie, każdy będzie zabiegał o swojego klienta i oferował jak najlepsze usługi wykonanie w ekspresowym czasie, stąd automatycznie poziom służby zdrowia będzie wysoki. A co mamy dzisiaj w publicznej służbie zdrowia? Otóż ostatnio na SuperStacji pokazane było, że średnio miesięcznie na służbę zdrowia przez składki wpłacamy 170 zł i co z tego mamy? Ano ostatnio byłem ze skierowaniem na rehabilitacji ręki(po skręceniu świeżym) po ustalenie terminu, który ustalili mi na...Styczeń 2014 nie mówiąc już o tych, których przez 20 lat nie korzystają ze służby zdrowia a i tak co miesiąc płacą te 170 zł.

Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-05-15, 12:16
Velture, wracaj do squota z którego wylazłeś. Dostęp do internetu tez pewnie kradniesz lewaku parszywy.
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-15, 13:08
rossiNH

Poprawię cię, oddajemy państwu w tym momencie 70 % naszych dochodów
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-05-15, 18:21
A łącznie z kosztami ukrytymi (akcyzy, vaty i chujemuje) gdy kupujesz cukier, paliwo, papierosy, sprzęt elektroniczny, żywność etc. państwo kradnie doliczonymi do tego podatkami około 80-90% twoich zarobków. Dodatkowo, wszystkie podatki nałożone na twojego pracodawcę (o ile pracujesz, a nie siedzisz na ukochanym przez lewaków zasiłku) obniżają twoją wypłatę o ponad 30%.

Zobacz sobie jeszcze co za te podatki robi państwo. Fajne stadiony, nowoczesne drogi, służba zdrowia na wysokim poziomie, nowe miejsca pracy... Pomijam już, że wszystko na co są wydawane NASZE pieniądze jest przepłacone ponad 10 razy! Coś za co zapłacono tyle kasy powinno być tyle razy lepsze... a nie jest. "Coś ma kosztować 5 milionów? Zapłacimy 15mln!" Kij, że to co dostaniemy będzie tak marnej jakości, że jego wartość wyniesie max 1 mln. Co się dzieje z tą przepłaconą kasą? Idzie na wyżywienie milionów urzędników. Jak w kawale z żydami:

IjonTichy napisał/a:

Do starego bankiera Srula (nazwisko ponoć autentyczne), przychodzi syn Moszek.
-Tate, jak to jest? Ludzie dają pieniądze i wyjmują. Dostają to co włożą. A u nas i mercedes, i jacht, i willa...
-Dam ci przykład, synu - mówi Srul. - Idź do kuchni. W lodówce leży kawałek słoniny. Przynieś go.
Mosze poszedł i przyniósł.
-A teraz go odnieś - rzekł Srul.
Mosze odnosi i wraca:
-Odniosłem i co?
-Odniosłeś, przyniosłeś a paluchy tłuste...



Pomijam oczywiście korupcję i pranie brudnych pieniędzy (na wszelki wypadek wytłumaczę - Mafiozo dokonuje transakcję z innym mafiozem. Aby państwo lub w tym wypadku naród, nie skapnęli się, że dzieją się jakieś nielegalne interesy Mafiozo#2 sprzedaje Mafiozowi#1 willę o wartości 4mln za 15mln. Pieniądze zmieniły właściciela a nie wygląda to aż tak podejrzanie)

Nie zastanawiałeś się na co idzie twoja kasa z ZUS'u? Z założenia powinna być obracana przez państwo by zagwarantować Ci MINIMUM to co wpłaciłeś (czyli to co dałeś + odsetki jeżeli jakieś zostaną, ponieważ pieniądz ze względu na wahania może stracić na wartości. Z tych właśnie odsetek mają być równoważone te wahania, a jak jakieś zostają to powinny być włączone do twojej emerytury). Jednak państwo przeznacza tą kasą na aktualne wydatki takie jak 5x droższe stadiony czy urządzenie jakichś igrzysk we współpracy z bodajże Szwecją za parę lat.

Do czasu osiągnięcia emerytury wpłacisz tyle kasy, że jak przeżyjesz te 67 lat to powinni Ci wypłacać 16-18k miesięcznie! Na dzisiejsze warunki otrzymasz może 600-800 zł. Gdybyś samemu zbierał kasę na emeryturę, przeznaczając połowę tego co kradnie ZUS, na swoją własną emeryturę, mógłbyś przejść na nią kiedy chcesz i mieć do dyspozycji 5-6k zł miesięcznie!
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-05-15, 18:40
Ale po co wy gościowi tłumaczycie? Przecież wyraźnie powiedział, że jest debilem. Poza tym ma 27 i "Lubi placki".
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-17, 22:53 6
Janusz Korwin Mikke mówi o podatkach i gospodarce.
Miłego.



Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-17, 23:57 1
Jedyne słuszne poglądy na ten moment w tym zniszczonym kraju.
Zgłoś
Avatar
Freakky 2013-05-23, 23:40 107
Janusz, nie o taką Polskę walczyłeś



Mam nadzieję, że nie zasługuje na zbiorczy
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-05-24, 1:00
Marks najlepszy, od razu się rzuca w oczy
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-24, 1:09 4
Jak ja tego typa nie cierpię Ma takie problemy że ja pierdolę, np zapinanie pasów albo sygnalizacja świetlna. Niech pójdzie na emeryturę i przestanie robić wiochę. Wie doskonale że na wiejską się nie dostanie, mimo to pcha się tam na chama. Nawet w tym Rybniku dostał baty
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-05-24, 1:11 11
@Stryjek, lepiej on niż tuski i inne ścierwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie