18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
porter 2013-05-24, 1:13 34
@Stryjek
Bo chce wypierdolić tych lewaków i ruszyć z tym państwem do przodu? A pcha się wszędzie bo go lewackie kurwy udupiają. Nawet go w TV nie chcą puszczać bo mówi prawde
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-05-24, 1:14 9
Za JKM zawsze piwo !!
Zgłoś
Avatar
cichojasny 2013-05-24, 1:22 3
"Ma takie problemy że ja pie**olę, np zapinanie pasów albo sygnalizacja świetlna."

Tutaj nie chodzi o to, że on jeden ma z tymi zagadnieniami problem. Tu chodzi o to, że:
- kilkanaście ministrów,
- kilkadziesiąt senatorów,
- kilkaset posłów,
- kilka tysięcy urzędasów
(jeśli się pomyliłem - możecie mnie poprawić)
ma problemy na tym właśnie poziomie...
... i co gorsza wyszukuje (a raczej generuje) coraz to nowsze...

A J.K.M. w odróżnieniu do innych polityków porusza także zagadnienia kulturowe i cywilizacyjne.
Zgłoś
Avatar
Kliksiu 2013-05-24, 1:24 4
Stryjek sory ale huj ci w dupe. Tylko Korwin Mikke jest aktualnie szansą dla Polski !
Zgłoś
Avatar
xqwzsa 2013-05-24, 1:33 5
Stryjek napisał/a:

Jak ja tego typa nie cierpię Ma takie problemy że ja pierdolę, np zapinanie pasów albo sygnalizacja świetlna. Niech pójdzie na emeryturę i przestanie robić wiochę. Wie doskonale że na wiejską się nie dostanie, mimo to pcha się tam na chama. Nawet w tym Rybniku dostał baty



Jeśli naprawdę myślisz że największymi problemami Korwina są zapinanie pasów czy sygnalizacja świetlna, to z przykrością muszę Cię rozczarować, zajmuje się on znacznie poważniejszymi problemami, ale co ty o tym możesz wiedzieć, przecież ci o tym w TVN'ie nie powiedzieli, lecz co się dziwić, na rękę im jest takie zamydlanie oczu ludziom i kreowanie takich ludzi jak on na debili i oszołomów. A w Rybniku dostał baty przez takie lewackie ku*ewki jak ty.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-05-24, 1:47 6
Jebać jaki on jest. Ważne czy to co zrobi będzie dobre, jeśli damy mu szansę. Poznamy go po czynach. Ja mu dam szansę na najbliższych wyborach.
Zgłoś
Avatar
bartman 2013-05-24, 1:56 4
Stryjek napisał/a:

Jak ja tego typa nie cierpię Ma takie problemy że ja pierdolę, np zapinanie pasów albo sygnalizacja świetlna. Niech pójdzie na emeryturę i przestanie robić wiochę. Wie doskonale że na wiejską się nie dostanie, mimo to pcha się tam na chama. Nawet w tym Rybniku dostał baty



Zgłoś
Avatar
ee 2013-05-24, 2:12 2
@Stryjek
Z pasami jak i większością rzeczy chodzi o zasady. Zasady bycia wolnym człowiekiem i robieniem tego na co masz ochotę.
Dlaczego jakis poseł wymyśla ustawy które mają ci zapewnić 'bezpieczeństwo' i każe zapinać pasy bo sobie zrobisz krzywde, płacić zus bo niepotrafisz o siebie zadbać (tu akurat maja w dupie twoje bezpieczenstwo tylko chca twojej kasy) nie palić marihuany bo to niezdrowe. Dlaczego poseł uważany jest za kogoś mądrzejszego od Ciebie ? Ty wiesz co jest dla ciebie dobre i powinieneś móc robić co chcesz (oczywiście dopóki nie wpływasz swoja wolnością na wolność innych osób). O to chodzi Korwinowi, żebyś był WOLNYM człowiekiem i nie był traktowany jak idiota który zaraz się zabije.
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-05-24, 2:31 9
Stryjek napisał/a:

Wie doskonale że na wiejską się nie dostanie, mimo to pcha się tam na chama.



Widzę, że na polityce znasz się tyle co świnia na astronomii...

Żebyś się nie zdziwił co się stanie po następnych wyborach. Nie ma co wierzyć sondażom, bo jeżeliby się nimi sugerować, to wychodziłoby na to, że w Polsce istnieją tylko dwie partie PO i PiS oraz lewacy w postaci SLD i Ruchu Palikota i innej alternatywy nie ma. Ciśnienie w społeczeństwie rośnie. Nawet najmniej wykształceni, najbardziej prości - prostacy również - widzą co się dzieje.

Pauperyzacja społeczeństwa, bezrobocie i masowa emigracja, ujemy przyrost naturalny - brak polityki prorodzinnej, nieudolna polityka zagraniczna, ogromny i ciągle rosnący dług publiczny, polityka energetyczna, niedziałające prawo, kulejąca służba zdrowia, oświata i jej zaniżający się z roku na rok poziom, Smoleńsk, masowe "samobójstwa", marazm rządu i niechęć do przeprowadzania reform, ciągłe afery, dymisje i kłótnie o tak naprawdę mało znaczące - najważniejsze pokrótce wymieniłem - problemy natury społecznej, jak np. związki homo, in vitro i aborcja, mała Madzia itp. które to na rękę są rządzącym, bo to tylko zasłona dymna i pranie mózgu społeczeństwa.

Z drugiej flanki - choć grając w tej samej drużynie - atakuje lewactwo, które nie wie co ze sobą zrobić i jak odzyskać elektorat, więc wzięło się za związki homo i tam szuka wsparcia.
Wszyscy byli u władzy, pod takim czy innym szyldem. Czas na coś nowego. Zobaczysz, że ludzie to zrobią. Pójdą i zagłosują na Korwina. Z resztą jak zawsze bywa w czasach kryzysu, zwycięstwo przypada w udziale skrajnym ugrupowaniom - Adolf do władzy doszedł w sposób legalny głównie dzięki wielkiemu kryzysowi.
Korwin jak na nasze warunki jest dalece posunięty w swoich postulatach, ale myślę, że ludzie mogą to kupić właśnie z tego powodu.

Jedno, że Korwina nie pokazuje się w mass mediach, nie zaprasza do rozmów, marginalizuje, robi się z niego oszołoma i świra. Drugie, że jest na szczęście internet, i w tym jego i nasza siła, bo to ostatnie niezależne medium. Myślę, że ciśnienie jest już tak duże, ludzie otwierają oczy i chcą radykalnych zmian, bo tego, że będzie gorzej nie ma się co bać. Myślę, że w następnych wyborach KNP może nawet przegonić SLD i stać się trzecią siłą w parlamencie bo tego, że przekroczy 5 % próg wyborczy jestem pewien. Z resztą zrobi się wielką mobilizację przed wyborami. Wierzę w to i będę w tym z ochotą i zapałem uczestniczył.
Zobaczysz jeszcze głupcze.

Istnieje również druga, mniej optymistyczna ewentualność.
Niestety może być tak, że lemingi czy też armia urzędników utrzymywanych przez obecny reżim będzie się bała stracić swój status, zmobilizuje i pójdzie zagłosować albo na PO albo na PiS biorąc to drugie jako mniejsze zło. Pierwszą kadencję PO wygrało w ten sposób, bo to nie ich wyborcy się mobilizowali. Mobilizował się negatywny elektorat PiS. W drugiej nadal większość - czyli ta głupsza część - nadal bała się PiSu jak ognia i wolała marazm i nic nie robienie niż Jarka przy władzy.

Pamięć przeciętnego wyborcy również jest krótka, jak np. w przypadku Buzka, kiedy to gdy był premierem u schyłku swej kadencji ludzie chcieli go wywieźć na taczkach (z resztą jego reforma szkolnictwa z gimnazjami odbija się dotąd czkawką, reforma samorządowa miała obniżyć liczbę urzędników, usprawnić samorządy a jak jest dziś doskonale wiemy). W ostatnich wyborach do Euro Parlamentu zrobił rekordowy w Polsce wynik... bądźmy jednak dobrej myśli.

Ależ się rozpisałem. Ciekawe czy choć jedna osoba to przeczyta... Ach ta polityka.

Pozdrawiam rozsądnie myślących.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-24, 2:51 1
Cytat:

Bo chce wypierdolić tych lewaków i ruszyć z tym państwem do przodu? A pcha się wszędzie bo go lewackie kurwy udupiają. Nawet go w TV nie chcą puszczać bo mówi prawde



Nie popłaczie mi się tu. Cos podobnego, Jancio niesie Polakom kaganek mądrości i niepodległości, a wredne lewaki mu nogi podkładają i nie chcą wpuścić do sejmu. No i rzecz jasna w TV też go nie chcą puszczać, bo się boją, że Jancio Polakom oczy otworzy. Spórzcie prawdzie w oczy, moi drodzy. Sraczka myślowa wyprodukowana przez mózg tego typa powoduje, że pragnie on w tym samym czasie opowiedzieć o wszystkich sprawach na raz. Efektem tego jest jąkanie i bełkot wydobywający się z jego ust. To nieszkodliwy pajac zasiadający na politycznej kanapie i śniący sen o Wielkiej Polsce, w której naturalnie on jest królem. Zapraszają go do telewizji śniadaniowej TVN za każdym razem kiedy jebnie swoją genialną myślą na temat feministek, bo to zwiększa oglądalność tego typu programów wśród kur domowych. Wasz idol to polityczny błazen, z roku na rok coraz bardziej zdziadziały i zgorzkniały. Nawet Ziemkiewicz to zauważył i głośno powiedział, a nie posądzicie chyba Ziemkiewicza o sprzyjanie "pedalstwu" i "lewactwu". Wstawiajcie sobie obrazki z Korwinem, dawajcie wirtualne piwa za tematy o nim, tak naprawdę tylko to wam pozostało.
Zgłoś
Avatar
browarinho 2013-05-24, 3:01
@up do Becutila .. ja przeczytalem ale niestety Cie zmartwie bo patrzac na nasze spoleczenstwo to wszyskto ladnie pisza w necie jaki to rzad zly i nieudolny a glosuja co kilka lat na to samo ... zaryzykuje nawet stwierdzenie ze w tym przypadku o wiele odwazniesi sa ludzie ktorzy nie maja prawa do glosu (czyli under 18) niz Ci co je maja bo wg mnie w internecie to w wiekszosci ich posty mozna napotkac na swojej drodze odnosnie tego na kogo mozna glosowac oprocz PIS, PO, SLD.

Niestety ale moje prognozy sa zle patrzac przez pryzmat chociazby tego co widze w opini w rodzinie na temat polityki stwierdzam ze wybory wygra PiS przed PO i SLD ;(.. duzo ludzi ma dosc Tuska a praktycznie nikt nie zna innych patrii jak te dwie pozsotałe i ludzie sobie wmowia ze przeciez za PiS bylo lepiej i katastrofa gotowa.

Loaloa napisał/a:



Nie popłaczie mi się tu. Cos podobnego, Jancio niesie Polakom kaganek mądrości i niepodległości, a wredne lewaki mu nogi podkładają i nie chcą wpuścić do sejmu. No i rzecz jasna w TV też go nie chcą puszczać, bo się boją, że Jancio Polakom oczy otworzy. Spórzcie prawdzie w oczy, moi drodzy. Sraczka myślowa wyprodukowana przez mózg tego typa powoduje, że pragnie on w tym samym czasie opowiedzieć o wszystkich sprawach na raz. Efektem tego jest jąkanie i bełkot wydobywający się z jego ust. To nieszkodliwy pajac zasiadający na politycznej kanapie i śniący sen o Wielkiej Polsce, w której naturalnie on jest królem. Zapraszają go do telewizji śniadaniowej TVN za każdym razem kiedy jebnie swoją genialną myślą na temat feministek, bo to zwiększa oglądalność tego typu programów wśród kur domowych. Wasz idol to polityczny błazen, z roku na rok coraz bardziej zdziadziały i zgorzkniały. Nawet Ziemkiewicz to zauważył i głośno powiedział, a nie posądzicie chyba Ziemkiewicza o sprzyjanie "pedalstwu" i "lewactwu". Wstawiajcie sobie obrazki z Korwinem, dawajcie wirtualne piwa za tematy o nim, tak naprawdę tylko to wam pozostało.

Nic dodac nic ujac.. ale ja jeszcze dodam ze oprocz pogladow w polityce potrzebna jest jeszcze prezencja ktorej JKM po prostu nie ma.... Ludzie wybrali na prezydenta Komorowskiego ktory wg mnie byl i jest nikim w swiecie politycznym (jak dla mnie najbardziej ukryty prezydent za mojego zycia). Mysle ze jakby ktos z odpowiednia prezencja i pogladami JKM zaatakowal wybory to mialby szanse wejsc do sejmu i narobic zamieszania... JKM jednak niestety jak co kilka lat narobi szumu i nadziei niektorym a skonczy jak zawsze ze w niektorych okregach nawet nie bedzie mozna na niego glosowac .
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-24, 3:32 13
JKM + Mariusz Max Kolonko mówią jak jest.

Zgłoś
Avatar
n................a 2013-05-25, 11:13
Za Krula zawsze piwo xD
Zgłoś
Avatar
chemik600 2013-05-28, 20:37 7
Pod natłokiem argumentów pani feministka się zawiesza
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-28, 20:41 2
o kurwa, rozjebana siedzi jak po dobrym bongo. Janusz na spokoju, w pełnym luzie. Piwko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie