18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bravoteampolska 2013-05-31, 13:45
Kashero007 napisał/a:

@Radeghost

Przynajmniej Korwin chce coś zmienić a ślepe bydło i tak zagłosuje na tuska i jego kłamstwa, widocznie lubi być okradane na każdym kroku. Pojebańcu jeden to tyczy się też ciebie.


Tak tak , pierdoli cuda niwidy , a jak dostanie się do władzy to pokaże prawdziwe oblicze , tasak tak samo robił , przed wyborami obiecywał ogrom rewolucji i co wielki chuj , jeszcze większe bagno niż było .
Także nie wierze w to że taki Korwin dostając się do koryta będzie prospołeczny .
A naobiecywać bajek i zrobić zamęt to i ja potrafię
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-05-31, 13:47 7
zawsze głosuje i będę głosował na korwina piwo poszło
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-31, 13:49 2
precz z kórwinem
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-31, 13:49 38
A) Korwin nie pije "łiskacza" tylko polski miód pitny. B) Korwin zarabiał grając w brydża, większość z was matoły jest za tępych na przeciętny poziom brydża nie mówiąc o zarabianiu na nim. C) Korwin wszędzie mówi, że dane rzeczy mają określoną naturę i cechy i nic tego nie zmieni (przykłady że lepszym koszykarzem zapewne będzie wysoki niż niski, że lepszym śpiewakiem będzie słyszący od głuchego itd.) tak więc Korwin nigdy nie stwierdziłby, że miś robi coś nie tak, bo rolą misia jest żreć, spać i się rozmnażać. D) Zadziwiające, że zawsze są ataki ideowe na Korwina, a jakoś nigdy nie słyszałem rzeczowej krytyki tego co mówi popartej zbadanymi/zaobserwowanymi i uznanymi mechanizmami czy to rynkowymi czy społecznymi. E) Jebta się na mordę lewactwo, jak byście byli ludzie nie kurwy to nawet gdyby była zerowa pomoc państwa dla biednych to byście sami pomagali. Ale nie, wy chcecie żeby wszyscy się zrzucali "solidarnie" na wasze mrzonki.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-31, 13:50 4
Koniec Świata napisał/a:



To ja już wolę Korwina niż takich brunatnych kiboli jak ty.



Jeszcze brunatnym kibolem nie byłem

Ale zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-31, 13:52 1
To może ja wytłumaczę dlaczego (ponoć głupi) ludzie olewają Korwina. Facet jest największym zwolennikiem kapitalizmu w Polsce, ale nie ma odwagi, żeby naprawdę zainwestować w swoją partię (wczesniej UPR, teraz NP) i zrobić jej taki marketing, żeby nawet Wiesław z Chujowa wiedział co to jest Nowa Prawica. Tymczasem "lewak/socjalista" Palikot wypierdolił w chuj sosu i poświęcił w chuj czasu, żeby rozpromować swoją partię. Kto tutaj jest większym kapitalistą? Korwin, czy Palikot? Moim zdaniem Palikot.

Stryjek napisał/a:



Jeszcze brunatnym kibolem nie byłem

Ale zamknij mordę.



W taki razie esteś brunatnym debilem.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2013-05-31, 13:54 15
Lewackie kurwy widzę nie mają już nic do roboty na socjalu i atakują ludzi pracy.
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-05-31, 13:54
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Pan_Generał 2013-05-31, 13:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
korinogaro 2013-05-31, 14:04 6
@koniec świata, kolejny post i kolejny przykład twojej ignorancji wobec Palikota i jego kampanii (finansowania) toczone było śledztwo, masz kawałek artykułu co byś zanim następnym razem otworzysz mordę może sprawdził swoje "fakty":

Od kampanii do majątku

Sprawa Łątki zaczęła żyć na nowo po decyzji radomskiej prokuratury z końca lutego. Umorzyła śledztwo w sprawie finansowania kampanii Palikota w wyborach w 2005 r. Przed trzema laty do prokuratury zgłosili się członkowie PO, którzy opowiedzieli o nieprawidłowościach. Prokuratorzy ustalili, że na 51 osób, które wpłaciły pieniądze na kampanię Palikota, w sumie ponad 850 tys. zł, zdecydowana większość to studenci i emeryci. Prześwietlono historię ich operacji bankowych i uznano, że nie było ich stać na takie wpłaty. Jak tłumaczył prowadzący śledztwo Grzegorz Talarek, "nie uzyskano kontrdowodów pozwalających na skuteczne zakwestionowanie źródeł pochodzenia tych pieniędzy".

Agnieszka O., jedna z osób, która najpierw finansowała kampanię Palikota, a potem dostała pracę w kancelarii prezydenta Lublina, zeznała: "Z perspektywy czasu oceniam, że to była duża wpłata [10 tys. zł] w stosunku do moich zarobków". Z kolei Marcin W., który wpłacił 15 tys. zł, powiedział prokuratorowi: "Na pewno nie były to moje pieniądze". Oboje nie potrafili sobie przypomnieć, skąd mieli gotówkę.

Łątka powtarzał wczoraj "Gazecie": - Wszystkie osoby, które dostały pracę w ratuszu, wygrały konkursy.

Mimo że główny wątek sprawy został umorzony, prokuratorzy wciąż zajmują się dwoma innymi. Jeden z nich dotyczy pochodzenia majątku Krzysztofa Łątki. Czterech świadków zeznało, że otrzymało od niego w sumie 84 tys. zł, które mieli wpłacić na kampanię Palikota. Tyle że Łątka według informacji z PIT zarobił w 2004 i 2005 r. - jedynie 57 tys. zł brutto.

Chcesz więcej?

I ty pierdolisz o finansowaniu kampanii przez Palikota...
BTW. Ciekawe ile razy ty dałbyś radę zebrać po kilkaset tysięcy na kampanię biorąc pod uwagę, że wszyscy darczyńcy wiedzieliby, że nie załatwisz im w zamian fuchy (tak jak to robi Korwin).

PS. Nadal nie widzę rzeczowej krytyki tego pana tylko same ogólne farmazony.
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-05-31, 14:10 3
Krula korwina obrazajo, lewaki pierdolone
Zgłoś
Avatar
Freesh 2013-05-31, 14:10 4
@Koniec świata

Zauważ że na Korwina jest straszna nagonka medialna. Fakt faktem jako polityk powinien się czasem opanować mimo tego że musi prowadzić debaty z lewackimi idiotami, którym ciężko cokolwiek wytłumaczyć. Korwin jest za zniesieniem ZUSU, większymi podatkami w Polsce. A jeżeli uważasz że podatki w Polsce są wporządku to nie mamy o czym rozmawiać. Człowiek chce coś zmienić, odciąć te wszystkie świnie od korytka, a Wy nadal go atakujecie, smutne :<.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-31, 14:15
@koringaro

Jakieś pierdoły, w których nie wiadomo o co właściwie chodzi to dla ciebie dowody zbrodni. W każdym razie Korwin jeśli jest taki bogaty (bo kapitalista jest bogaty, tak?) to niech zorganizuje kampanię na amerykańskim poziomie. Czekam, kurwa, i doczekać się nie mogę. Ja chcę, żeby Korwin i NP byli wszędzie. Nawet w mojej lodówce. "Kapitalizm-kanibalizm, pożerasz ich albo będziesz pożerany".
Zgłoś
Avatar
Freesh 2013-05-31, 14:23 7
Korwin to świetny ekonomista. Po drugie od zawsze walczył z czerwonymi, dlatego pewnie nigdy nie dostał się do władzy.

@Koniec Świata

Chciałem kulturalnie, ale jednak jesteś za głupi by cokolwiek pojąć. W Polsce nie mamy prawdziwego kapitalizmu, więc może dlatego nie jest taki bogaty. Jeżeli nie możesz pojąć o co chodziło Koringaro, to jesteś kompletnym idiotą.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-31, 14:25 7
@koniec świata, tak pierdoły, jak przesłuchiwane osoby nie są wstanie powiedzieć skąd wzięły taką kasę którą przelały na kampanię Palikota. Bo zapewne ty jak byłeś studentem to nagle zauważałeś na koncie 15k o których nie wiedziałeś skąd się wzięły i postanawiałeś wesprzeć nimi polityka. Oczywiście fakt, ze dostawałeś potem pracę w urzędzie miasta w którym ten kandydat ma chody to czysty przypadek...

PS. Jak ma mieć szanse jego kampania skoro nie dostaje na nią grubych milionów ze skarbu państwa tak jak inne partie?
PS2. Co mają przekonania kapitalistyczne do bogactwa? Jeśli w domu nauczyli cię nie podbierać komuś kanapek mimo że miał ich dużo to uczono cię kapitalizmu. Jeśli w domu nauczono cię że nie należy żebrać o lepszą ocenę u nauczyciela ani ściągać to uczono cię kapitalizmu. Jeśli dostawałeś coś od rodziców w zamian za dobre zachowanie/pomoc a nie ot tak to uczono cię kapitalizmu. Czy na prawdę tak trudno wam pojąć, że myślenie kapitalistyczne rozciąga się poza gospodarkę? Że kapitalista to zwyczajnie osoba która uważa, że za pracę i danie coś od siebie należy się płaca, a nie za to że się jest? Jeśli pomogłeś komuś nauczyć się do sprawdzianu, a potem on pomógł tobie (albo odwdzięczył się w inny sposób) to już w szkole brałeś udział w obrocie dobrami na zasadach rynkowych/kapitalistycznych. Czy na prawdę trzeba wam wszystko pokazać palcem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie