18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
karoldeicide 2013-06-07, 8:16 3
a ja myślałem że rurkowce to emo pedałki w wąskich jeansach
Zgłoś
Avatar
deniZ 2013-06-07, 10:18
JKM pierdoli trzy po trzy, a jego fani to bezmyslnie lykaja jak gesi...
Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-06-07, 11:02 4
deniZ, Ty rurkowcu bedziesz łykał islamskie k*tasy, jak muzułmanie wejdą do kraju i nas zaleją,
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-07, 17:02
Ho, ho jak się napinacie. Zapewne JKM czytał tamten cytat zanim się jeszcze urodziliśmy, więc nic dziwnego, że mu wyleciała z głowy dokładna nazwa. Wszyscy wiedzą o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
fatherland 2013-06-07, 18:16 7
Tak jak w temacie. Wypowiedź Pana Janusza Korwina-Mikke na temat kary śmierci.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-06-07, 20:42
JKM w rzeczywistości Ozajasz Goldberg jest tak naprawdę figurantem lewków który ma na celu ośmieszyć prawicę, oto dowody:
lustracja.net/index.php/pozostali/173-korwin-mikke - Żyd
w dodatku przyznał się, że jest masonem w usuniętym już z JewTube materiale o masonerii z programu "warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego.
A Wy łykacje te manipulacje bez zastrzeźeń!
Sława Wielkiej Polsce!!!
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-06-07, 22:28 1
@Up

Pha... Tyle mam do powiedzenia :v
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-08, 21:41 2
Jakby rzeczywiście był żydem to by już dawno zasiadał w sejmie, a tymczasem jego tam nie ma. Za Bolek słyszałem, że wraca. Zresztą, gorzej być nie może

Dla tych co nie czytają tej lustracji.

Na początku jest o tym jakiego kłopotu JKM napędzał komuchom podczas jego pobytu w areszcie na podstawie:
Cytat:

JKM jest podejrzany o przestępstwo z art. 164 § 2 kk to jest o to, że w marcu 1968 roku na wyższych uczelniach w Warszawie kierował zgromadzeniami mającymi na celu przestępstwo.



Trochę niżej czerwonym drukiem jest o
Cytat:

Okazuje się, że Janusz Korwin-Mikke to wielce zasłużony Żyd w tzw. wydarzeniach Marca ‘68. Pokazywał się publicznie z pagonami, na których namalowane były gwiazdy Dawida! Na znak protestu przeciwko polityce PRL-u w stosunku do Izraela, czyli zerwanie stosunków dyplomatycznych za napaść Izraela na Egipt w tzw. wojnie sześciodniowej w czerwcu 1967 r. Był także organizatorem strajku w Marcu ‘68 r. na Politechnice Warszawskiej, za co został aresztowany i siedział w kryminale! Mało tego, udział w tej żydowskiej próbie zamachu stanu brała jego żona, siostra i matka*! Co też dokładnie dokumentują archiwa IPN. Tak licznej rodziny w marcowej rozróbie nie wystawił nikt inny!!!
Leszek Bubel



*Pani Maria zginęła podczas bombardowań, gdy JKM miał parę latek, dwa? Wspominał o tym podczas wywiadu o Powstaniu Warszawskim. youtu.be/IJfQ_36jXFk?t=10s do 0:27

Dalej jest list jakiejś pani, która broni JKM'a przed tym co napisała owa redakcja. Polecam przeczytać, nie wierzyć w ślepo co jakiś Leszek Bube(l) sobie napisał.

Źródło lustracja.net/, jak sobie życzą na stronie.

Wszędzie Ci żydzi, usuwają filmiki z jewtubów, nie dostarczają wszystkich kart z IPNu, co to się dzieję. Masz chłopie 36 lat i bawisz się w jakieś cuda niewidy. Wcale bym się nie zdziwił jakbyś to Ty był tym belzebubem panie "44".

Tu macie Program KNP, żebyście nie mówili, że nie ma
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-10, 22:39
Wyłączyłem po tym jak się "dowiedziałem" Rzym upadł przez multikulti -.-
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-06-10, 23:05
Zaethrael,

Jakbyś sobie przeglądnął historię Starożytnego Rzymu przed upadkiem, to byś zobaczył wiele podobieństw do dzisiejszego multikultur.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-10, 23:56 1
WolfManGoth napisał/a:

Zaethrael,

Jakbyś sobie przeglądnął historię Starożytnego Rzymu przed upadkiem, to byś zobaczył wiele podobieństw do dzisiejszego multikultur.



Człowiek na którego miałbym glosować nie może mi wciskać kitu. Miałem i mam dostęp do książek o Rzymie (interesuje się tym) i jeżeli ktoś mi mówi, że; "jak odeszli od swoich bogów którzy byli podstawą kultury rzymskiej to Rzym upadł" to mam ochotę mu pierdolnąć książką od historii 1-6 w łeb.

Już kompletnie odrywając się od tego, że upadek był stricte związany osłabieniem potęgi militarnej co było wprowadzeniem do kompletnej zapaści administracyjnej. Multikulti miało gówno do tego, jakkolwiek by się tego nie doszukiwać.

No i jak mam tego człowieka uważać za rzetelnego? - a to tylko durny przykład.

Chociaż faktycznie. Jeżeli przez multikulturowość rozumiemy ilość nacji plądrujących miasto to fakt. Zbrojne zagęszczenie nie-obywateli (tudzież najeźdców) na terenach Rzymu może być tak traktowane. Wciąż jednak z bogami to nie ma nic wspólnego

PS. Niech ktoś z wyborców mu poradzi po prostu, żeby zanim coś walnie do neta. Napisał to sobie na kartce, dał komuś do przeczytania - w minimalnym stopniu zredagował. Jakbym jakiegoś vloga oglądał - nie poważnego kandydata na drugiego Piłsudskiego Nikt przecież nad nim z siekiera i zegarkiem nie stoi.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-11, 18:42
Dodatkowo jeszcze wynająć sztab stylizatorów, gości od reklam i wstawić tęczę w tle, a i nie zapomnieć o treściach podprogowych. Nikt nie jest idealny. Przynajmniej jest sobą. Tak mi się wydaje w każdym bądź razie.
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-11, 19:44
Tak przecież działa konkurencja w kapitalizmie o której typek tak pieje. Masz sprzedać gówno i tyle. Więc niech mi je sprzeda skoro mam uwierzyć, a pierdolenie o byciu sobą to można sobie uprawiać jak się spotykasz z kumplami którzy nigdy nie zaliczyli.
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-06-12, 0:37
Zaethrael,

Masz bardzo oryginalne podejście do życia... Bardzo...
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-12, 13:34
Oj tam, oj tam. Po prostu żyje w rzeczywistości i może niezbyt mi się ona podoba, ale przynajmniej jestem jej świadomy :p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie