18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2017-10-17, 9:11 8
drugi raz chyba tego nie zrobi? chociaż to rusek... może będzie chciał pokazać kumplom spod chruszczówki...
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-17, 9:28 3
Właśnie sobie przypomniałem, jak kilka lat temu, napierdolony smażyłem frytki... Usmażyłem frytki, garnek i szafkę nad zlewem, bo usnąłem sobie w salonie... Ten tu to amator, u mnie dosłownie kurwa wszystko było pokryte milimetrową warstwą sadzy... Tydzień kurwa sprzątania i oczywiście trzeba było pomalować całą kuchnię... Na szczęście, to nie ja sprzątałem...
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-17, 10:45 8
Tego nie można obejrzeć tylko raz.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-10-17, 11:32 50
MaszAyahuaskę napisał/a:

Właśnie sobie przypomniałem, jak kilka lat temu, napierdolony smażyłem frytki... Usmażyłem frytki, garnek i szafkę nad zlewem, bo usnąłem sobie w salonie... Ten tu to amator, u mnie dosłownie kurwa wszystko było pokryte milimetrową warstwą sadzy... Tydzień kurwa sprzątania i oczywiście trzeba było pomalować całą kuchnię... Na szczęście, to nie ja sprzątałem...



Zasnąłeś w Macu przy stanowisku pracy?
Zgłoś
Avatar
overgod 2017-10-17, 13:20
Dorota was urządzi, russian edyszyn.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-17, 13:54
Dick napisał/a:



Zasnąłeś w Macu przy stanowisku pracy?



Coś ci się przez zmianę avatara dowcip stępił... Po kim, jak po kim, ale po tobie, to bym się spodziewałem czegoś bardziej oryginalnego, skoro już tak bardzo chciałeś zabłysnąć...
Zgłoś
Avatar
olo_witek 2017-10-17, 18:00
~MaszAyahuaskę a nie jestes czasem z tychów miałem kumpla co tak właśnie załatwił kuchnie
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2017-10-17, 19:40
wSQy sie z DICKA nie smiejscie bo ja odjebałem z frytkami po imprezach tak samo kurwa inaczej nie po imprezach a po powrotach z pabu....
Nie dośc za raz osmoliłem kuchnie i cały weekend zapierdalałem i starałem sie wyszorować kuychnie bo zakopciłem od oleju wsystko palącego sie to kurwa nauczka była mało skuteczna i drugi raz po paru miesiącach spaliłem kuchnie w połowie przez kolejne pierdolone frytki i remont całej kuchni już musiałem zrobić wtedy.... kurwa najdrozszze to były moje frytki chyba do końca zycia... kosztowały mnie ponad 20 koła za remont kuchni.... oczywiście frytek nie dało sie jeść ... a sadzą plułem i smarkałem ponad tydzień.... jebać frytki i olej po północy ... od tamtego czasu trauma w chuj
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-17, 20:06 1
olo_witek napisał/a:

~MaszAyahuaskę a nie jestes czasem z tychów miałem kumpla co tak właśnie załatwił kuchnie



Na szczęście, ani z Tych, ani z Tamtych...
Zgłoś
Avatar
Jorgen88 2017-10-17, 21:42
no debil
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2017-10-17, 21:46
Gruszek83 napisał/a:

wSQy sie z DICKA nie smiejscie bo ja odjebałem z frytkami po imprezach tak samo kurwa inaczej nie po imprezach a po powrotach z pabu....
Nie dośc za raz osmoliłem kuchnie i cały weekend zapierdalałem i starałem sie wyszorować kuychnie bo zakopciłem od oleju wsystko palącego sie to kurwa nauczka była mało skuteczna i drugi raz po paru miesiącach spaliłem kuchnie w połowie przez kolejne pierdolone frytki i remont całej kuchni już musiałem zrobić wtedy.... kurwa najdrozszze to były moje frytki chyba do końca zycia... kosztowały mnie ponad 20 koła za remont kuchni.... oczywiście frytek nie dało sie jeść ... a sadzą plułem i smarkałem ponad tydzień.... jebać frytki i olej po północy ... od tamtego czasu trauma w chuj



Ja też po imprezie wziąłem się za gotowanie, a mianowicie za smażenie. Z tym, że na patelnie wrzuciłem 2 laski toruńskiej i zasnąłem przy stole w kuchni. Gdyby ojca nie obudził smród dymu, to pewnie by mnie na tym świecie już nie było ;] Kuchnie musiałem kurwa 4 razy malować bo chujostwo ciągle przebijało.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-10-18, 9:38
MaszAyahuaskę, Soorunia Z ręką na sercu nie patrzyłem na nick, myślałem, że jakiś randome, a tu członek rodziny Sorunia
Zgłoś
Avatar
Yamakashi07 2017-10-18, 15:04
BliatMan nie przewidział co może się stać? Czy zrobił to celowo? Wiedziałem że ruskie oprócz alkoholików to idioci.
Zgłoś